کتابچه آموزشی حامی عشق راهنمای آموزش تخصصی روابط بین زوجین | آموزش روابط زناشوئی, آموزش روابط زناشویی, آموزش ارتباط جنسی,مشکلات جنسی,اختلالات جنسی,درمان مشکلات جنسی,کاهش میل جنسی,زناشویی,زناشوئی,

ورود به حساب کاربری دسترسی سریع

کتابچه آموزشی حامی عشق راهنمای آموزش تخصصی روابط بین زوجین

این پست به معرفی یک کتابچه آموزشی می پردازد که به شیوه ای علمی و تخصصی، مفاهیم کاربردی در رابطه زناشوئی را آموزش می دهد و مطالعه آن برای کسانی که از مشکلاتی در این ارتباط رنج می برند یا قصد آشنایی کامل با آن را دارند مناسب است...
ممنون که چند دقیقه ای همراه ما شدید تا این مطالب را مطالعه کنید.در این نوشته می خواهیم شما را با یک کتابچه آموزشی آشنا کنیم که راهنمای کاربردی مناسبی در روابط زناشوئی است.همینجا در اول کار لازم است دو نکته را عرض کنیم اول اینکه اگر شما بازدید کننده محترم زیر 18 سال سن دارید از شما اکیداً می خواهیم که این صفحه را ترک بفرمایید و دوم اینکه این مجموعه فاقد هرگونه مطلب یا تصویر غیراخلاقی است و صرفاً به منظور آموزش علمی و پایه تهیه شده است.

برای معرفی لازم است مقدماتی را با هم بشنویم و بخوانیم: حتما شنیدن این حرف که خداوند سبحان میل ج ن س ی را به جهت تولید مثل و ادامه دادن نسل انسان روی زمین در او به وجود آورده است، برای شما تکراری  و خسته کننده است چرا که بارها آن را شنیده اید. اما واقعیت جز این نیست این غریزه شاید مهمترین غریزه بشر باشد که در راستای میل به زندگی و شادابی در انسان است.

اما مشروط به اینکه در شرایط صحیح، مطلوب ، اخلاقی(فقط در محدوده زناشوئی) و کنترل شده از آن استفاده کرد. ارضاء صحیح  این میل فوائد بیشماری برای سلامتی روح و روان و بدن انسان دارد اما مهمتر از آن این است که بدانیم عدم ارضاء صحیح و کافی آن مضراتی به مراتب بیشتر در روح و روان و اعصاب انسان بجا  می گذارد. هرچند که در سالیان اخیر سطح آگاهی های عمومی در جامعه بالارفته است اما هنوز هستند عده بیشماری که ریشه این مشکلات را نمی دانند.مثلاً نمی دانند که خیلی اوقات اگر خود یا همسرشان عصبانی و پرخاشگر و بهانه گیرهستند یا خلقیات ضعیف و افسرده دارند علت اصلی آن این است که میل ج ن س ی آنها به خوبی ارضاء نشده است.

خیلی ها نمی دانند که صرف اینکه یک ارتباط زناشوئی در بستر شکل بگیرد و در ظاهر هم موفق باشد دلیل بر آن نیست که همسرشان هم رابطه خوب و کافی را پشت سر گذاشته است بلکه ممکن است در او احساس ارضاء اصلاً شکل نگرفته است. این عدم ارضاء مناسب و کافی گاهی اوقات کار را به آنجا می رساند که زوجین به مرحله طلاق می رسند شاید خیلی ها شان هم ندانند این ناسازگاری شدید در بینشان که کارشان را به طلاق کشانده ریشه در عدم ارضاء همین غریزه دارد.

امروزه آمار هم همین را نشان می دهد که درصد زیادی از طلاق ها به همین خاطر است.هرچند که در ابتدا زوجین به دلیل حجب و حیا و اعتقادات خاص فرهنگ مردم ما مستقیماً به این موضوع اشاره نمی کنند اما در بررسی های بعدی این موضوع آشکار می شود. بنابر این بالابردن آگاهی های پایه و تخصصی در این خصوص بسیار ضروری است. ما در کشوری زندگی   می کنیم که به دلیل اعتقادات خاص فرهنگی و شرعی( که رعایت آن هم واجب است) اکثر قریب به اتفاق زنان و مردان از بیان مستقیم این موضوع خودداری می کنند. در این میان رسانه ها نقش موثری در بالابردن آگاهی ها دارند اما در رسانه های بسیار عمومی و در دسترس همه نظیر رادیو تلویزیون و روزنامه ها امکان این عمل نیست چرا که طبق آموزه های ما عفت عمومی را جریحه دار می نماید.

در این بین فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی بستر مناسبی شده که افراد در آن مطالعه کنند و سطح آگاهی خود را بالا ببرند. اما یک مشکل نیز اینجا هست که این مطالب به صورت تکه تکه و پراکنده در این محیط ها انتشار داده می شوند مثلاً در قالب پست های کوتاه چند جمله ای در یک شبکه اجتماعی یا یک مقاله چند خطی در یک سایت که آن هم ممکن است فقط به یک موضوع از بین ده ها مورد در حوزه روابط زناشوئی اشاره داشته باشد.

در این بین مطالعه یک مجموعه جامع و در عین حال نه خیلی حجیم که به سادگی عمده موارد لازم در این خصوص را به زوجین منتقل می کند می تواند پاسخگوی خیلی از سوالات پایه باشد.کاری که ما انجام داده ایم. کتابچه آموزشی حامی عشق مجموعه گردآوری شده از بهترین و معتبرترین منابع در خصوص روابط ج ن س ی است که ساعت ها وقت صرف شده تا به صورت متنی روان و قابل فهم  برای خوانندگان در آید. بدین دلیل هم نام آن را حامی عشق نامیدیم  چونکه رابطه ج ن س ی مطلوب و صحیح مهمترین حمایت کننده و تحکیم کننده عشق پایدار بین زوجین است.

در این کتابچه که می توانید آن را از اینجا دانلود کنید
به پرسش های گوناگون شما در مورد ساختار دستگاه تناسلی ، تعریف وبیان  مراحل یک رابطه جنسی که کامل و صحیح است (و اگر جز این باشد بسیار مخرب اعصاب و روان است) ، اختلالاتی در که این مسیر پیش می آید مثل اینکه چه دلایلی هست که این میل رو به کاهش می گذارد، رفتارهای انحرافی (که متأسفانه بسیار متداول شده )  که در ارضاء ج ن س ی وجود دارد و بررسی آن به صورت علمی که چرا این ها به رابطه صحیح زوجین بسیار لطمه می زند و چگونگی برقراری این رابطه و راه های متنوع آن پاسخ داده می شود.

مطالعه این کتابچه به زوجین و جوانانی که قصد ازدواج دارند توصیه می شود.این کتابچه به صورت یک فایل PDF است که براحتی در تمامی کامپیوترها و سیستم های موبایل قابل استفاده است.

از حوصله ای که به خرج دادید و لحظاتی با ما بودید صمیمانه سپاسگذاریم

  • تصویر شماره 1 :: آموزش به صورت تخصصی و مفهومی

  • تصویر شماره 2 :: توصیه شده برای زوجین و جوانانی که قصد ازدواج دارند

  • تصویر شماره 3 :: تحکیم و تثبیت عشق جاودان بین زوجین
گزارش تخلف این پست نویسنده : ashabibi دسته بندی : خانه و خانواده عایدی بازدید : ویژه کاربران
با کودکان عزادار چگونه رفتار کنیم؟ با کودکان عزادار چگونه رفتار کنیم؟
زنان از این هفت ″مرد″ نفرت دارند زنان از این هفت ″مرد″ نفرت دارند
ترفندهای مهم و جالب درمورد تمیز کردن خانه ترفندهای مهم و جالب درمورد تمیز کردن خانه
آیـا خانه اهمیت خود را از دست داده؟ آیـا خانه اهمیت خود را از دست داده؟


موردی برای نمایش یافت نشد

نظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1