منو کاربری و دسترسی ها
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما
دسته بندی موضوعی پست ها

راز آتش گرفتن نوت 7 سامسونگ چه بود؟

 • یک روز پس از عرضه گوشی های گلکسی نوت 7، گزارشی از آتش گرفتن این گوشی منتشر شد.
  • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :
  • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و درآمد کسب کنید. برای شروع کسب درآمد، لطفا وارد حساب کاربری تان شوید [اطلاعات بیشتر]
  در بررسی کارشناسی این موضوع با نگاهی به گوشی های آتش گرفته چند قسمت سالم دیده می شود: پورتی که دستگاه از طریق آن شارژ می شود و دیگری برخی قسمت های صفحه. نکته و بخش اصلی آسیب دیده مربوط به گوشه سمت چپ، یعنی محل قرار گرفتن باتری دستگاه است. حال باید توجه شود که اگر مشکل مربوط به جریان رسانی به خود باتری بود باید آتش گرفتگی در قسمت اتصال به مادر برد صورت می گرفت یعنی در قسمت بالای صفحه در صورتی که گوشه سمت چپ باتری دچار حادثه شده است.

   باتری گوشی بدلیل شارژ شدن حرارت زیادی را دریافت کرده و داغ می شود، در نتیجه بدلیل عدم تحمل این درجه حرارت آتش می گیرد.اتفاقی که برای برخی گوشی های تسلا نیز رخ داد. ساختار باتری های لیتیوم یونی اما از این خطر در امان هستند زیرا با اضافه شدن یک بخش تیتانیومی بزرگ این مشکل حل می شود ولی در نوت 7 امکان اضافه کردن این بخش بزرگ وجود ندارد. پس مشکل اصلی گلکسی نوت 7 در مدار بالای باتری اتفاق می افتد جایی که در آن کنترل حرارت و میزان شارژ شدن گوشی سنجیده می شود.
  تصویر شماره 1 ::
  تصویر شماره 2 ::
  تصویر شماره 3 ::
 • گزارش تخلف این پست نویسنده : hoda7448 دسته بندی : تکنولوژی و فناوری ارزش پست : 50 ریال عایدی شما : ویژه کاربران

بیشتر بخوانید...

نظرات کاربران

 • امسونگ با این گوشی خودشو خیلی خراب کردبرای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


چگونه از خدمات مجموعه وب سایت های میترا برای موفقیت وب سایت خود استفاده نماییم ؟