کسب درآمد از به اشتراک گذاری پست های مجله میترا در شبکه های اجتماعی | کسب درآمد, شبکه های اجتماعی , کسب درآمد از شبکه های اجتماعی , مجله میترا , کسب درآمد از مجله میترا

1
منو کاربری منو کاربری و دسترسی ها برگشت به صفحه قبل بارگذاری مجدد این صفحه
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما
بستن

کسب درآمد از به اشتراک گذاری پست های مجله میترا در شبکه های اجتماعی

  • در مجله میترا امکانی پیاده سازی شده است که به کمک آن می توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه پست های مجله میترا را متناسب با سلیقه و نیازتان در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به ازای هر کلیک دیگران، درآمد کسب کنید.
    این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :
    به اشتراک گذاری در تلگرام به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در لینکدین برای کسب درآمد اینجا کلیک کنید
    به این منظور لطفا پس از ورود به حساب کاربری، به منو "فعالیت در مجله میترا و کسب درآمد »»  نمایش و به اشتراک گذاری پست ها و کسب درآمد" مراجعه نمایید. به کمک این فرم ارائه شده در این بخش، می توانید بدون فعالیت روزانه، یک وب سایت و یا وبلاگ به روز و فعال داشته و از طریق آن درآمد کسب کنید. پس از قرار دادن کد نمایش پست ها در وب سایت و یا وبلاگ تان، به ازای هر کلیک یکتا ( کلیک انجام شده توسط یک آی پی غیر تکراری ) ، مبلغ 300 تا 800 ریال ( ضرب عدد 1،000 در ضریب همکاری ) به حساب جاری شما شارژ خواهد شد. محدودیتی در نمایش پست ها و تعداد کلیک های روزانه وجود ندارد و به ازای هر آی پی غیر تکراری، درآمد محاسبه شده و به حساب جاری شما در سایت شارژ می شود.

    همچنین اگر صاحب یک کانال تلگرام، اینستاگرام و... هستید می توانید با به اشتراک گذاری پست های مجله میترا در کانال خود درآمد کسب نمایید. برای این کار کافی است پست مورد نظرتان را باز کرده و در ستون سمت چپ ( زیر تصویر پست ) به دنبال گزینه "لینک کسب درآمد از این پست به ازای هر کلیک" بگردید. در زیر این گزینه یک لینک قرار داده شده است که با ارسال آن در شبکه های اجتماعی به ازای هر کلیک ( آی پی غیر تکراری )، مبلغ 300 تا 800 ریال ( ضرب عدد 1،000 در ضریب همکاری ) به حساب جاری شما شارژ خواهد شد. محدودیتی در نمایش پست ها و تعداد کلیک های روزانه وجود ندارد و به ازای هر آی پی غیر تکراری، درآمد محاسبه شده و به حساب جاری شما در سایت شارژ می شود.
  • گزارش تخلف این پست نویسنده : admin دسته بندی : اینترنت و کامپیوتر ارزش پست : 50 ریال عایدی شما : ویژه کاربراننظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
کسب درآمد از به اشتراک گذاری پست های مجله میترا در شبکه های اجتماعی !