پست مهمان ( اسپانسر ) و حضور در صفحه اول نتایج گوگل در کمتر از یک روز | پست مهمان , پست اسپانسر , نتایج گوگل , سئو , بهینه سازی , بهنیه سازی سایت , افزایش ورودی گوگل , بهبود رنک , بهبود رنک سایت

ورود به حساب دسترسی سریع

پست مهمان ( اسپانسر ) و حضور در صفحه اول نتایج گوگل در کمتر از یک روز

پست اسپانسر ( مهمان )
پست مهمان ( اسپانسر ) اصطلاحا به مقاله ای گفته می شود که شما در یک وب سایت دیگر ( با اعتبار بالا ) ارسال می نمایید و در آن خدمات و یا عملکرد وب سایت خودتان را به کاربران سایت میزبان معرفی می کنید.
همان طور که می دانید یکی از اقدامات مهم الگوریتم پنگوئن ( الگوریتم سایت گوگل برای بررسی عملکرد وب سایت ها ) مقابله با سایت هایی بود که بک لینک های اسپم می خریدند. گوگل دوست دارد وب سایت ها به سایت هایی که مفید هستند لینک بدهند نه سایت هایی که به صورت اسپم لینک تولید می کنند. در مجله اینترنتی میترا، لینک وب شما در قالب یک پست مهمان ( اسپانسر ) نمایش داده می شود و به دلیل بازدید متناوب کاربران سایت از پست شما، ارزش این صفحه نزد گوگل افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گوگل به لینک قرار داده شده در پست توجه بیشتری می نماید.

محتوای پست مهمان را شما تعیین می نمایید و به واسطه امکانات متعددی که در حساب کاربری شما در وب سایت مجله میترا تعریف شده است می توانید یک پست دلخواه همراه با متن، تصویر و کلمات کلیدی ارسال نمایید. هزینه ارسال هر پست اسپانسر مبلغ 50،000 ریال برای مدت یک سال است. به عبارت ساده تر، پست های اسپانسر مانند یک پست در سایت ارسال شده و برای مدت یک سال باقی می مانند. با این تفاوت که پست های اسپانسر می توانند حداکثر 3 لینک مستقیم داشته باشند. به دلیل اینکه تنها پست های اسپانسر اجازه استفاده از لینک مستقیم در محتوا را دارند ( و حداکثر به تعداد 3 عدد ) وب سایت مجله میترا در نگاه گوگل اسپم نمی شود و لینک های موجود در آن تاثیر زیادی در بهبود رنک و رتبه الکسا و گوگل خواهند داشت.


مکان های نمایش پست های ویژه در سایت

1. نمایش اتفاقی در باکس "پست های اسپانسر" در صفحه اول
2. نمایش کامل پست ها در صفحه "پست های اسپانسر"
3. معرفی پست ها همراه کلمات کلیدی به موتورهای جستجو
4. نمایش در باکس همکاری و کسب درآمد برای مدیران وب سایت ها
دوست داشتم ! ( 5 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : admin دسته بندی : اینترنت و کامپیوتر
در آمد ماهانه 3 میلیون تومان تا 9میلیون تومان در آمد ماهانه 3 میلیون تومان تا 9میلیون تومان
25 ایده برای کسب درآمد از هر مهارتی که دارید 25 ایده برای کسب درآمد از هر مهارتی که دارید
بسته ی کسب درآمد میلیونی بسته ی کسب درآمد میلیونی
ارزانترین لایک و ویو اینستاگرام ارزانترین لایک و ویو اینستاگرام
کسب درآمد از به اشتراک گذاری پست های مجله میترا در شبکه های اجتماعی کسب درآمد از به اشتراک گذاری پست های مجله میترا در شبکه های اجتماعینظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1