منو کاربری و دسترسی ها
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما
دسته بندی موضوعی پست ها

پست مهمان ( اسپانسر ) و حضور در صفحه اول نتایج گوگل در کمتر از یک روز

 • پست مهمان ( اسپانسر ) اصطلاحا به مقاله ای گفته می شود که شما در یک وب سایت دیگر ( با اعتبار بالا ) ارسال می نمایید و در آن خدمات و یا عملکرد وب سایت خودتان را به کاربران سایت میزبان معرفی می کنید.
  • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :
  • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و درآمد کسب کنید. برای شروع کسب درآمد، لطفا وارد حساب کاربری تان شوید [اطلاعات بیشتر]
  همان طور که می دانید یکی از اقدامات مهم الگوریتم پنگوئن ( الگوریتم سایت گوگل برای بررسی عملکرد وب سایت ها ) مقابله با سایت هایی بود که بک لینک های اسپم می خریدند. گوگل دوست دارد وب سایت ها به سایت هایی که مفید هستند لینک بدهند نه سایت هایی که به صورت اسپم لینک تولید می کنند. در مجله اینترنتی میترا، لینک وب شما در قالب یک پست مهمان ( اسپانسر ) نمایش داده می شود و به دلیل بازدید متناوب کاربران سایت از پست شما، ارزش این صفحه نزد گوگل افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گوگل به لینک قرار داده شده در پست توجه بیشتری می نماید.

  محتوای پست مهمان را شما تعیین می نمایید و به واسطه امکانات متعددی که در حساب کاربری شما در وب سایت مجله میترا تعریف شده است می توانید یک پست دلخواه همراه با متن، تصویر و کلمات کلیدی ارسال نمایید. هزینه ارسال هر پست اسپانسر مبلغ 50،000 ریال برای مدت یک سال است. به عبارت ساده تر، پست های اسپانسر مانند یک پست در سایت ارسال شده و برای مدت یک سال باقی می مانند. با این تفاوت که پست های اسپانسر می توانند حداکثر 3 لینک مستقیم داشته باشند. به دلیل اینکه تنها پست های اسپانسر اجازه استفاده از لینک مستقیم در محتوا را دارند ( و حداکثر به تعداد 3 عدد ) وب سایت مجله میترا در نگاه گوگل اسپم نمی شود و لینک های موجود در آن تاثیر زیادی در بهبود رنک و رتبه الکسا و گوگل خواهند داشت.


  مکان های نمایش پست های ویژه در سایت

  1. نمایش اتفاقی در باکس "پست های اسپانسر" در صفحه اول
  2. نمایش کامل پست ها در صفحه "پست های اسپانسر"
  3. معرفی پست ها همراه کلمات کلیدی به موتورهای جستجو
  4. نمایش در باکس همکاری و کسب درآمد برای مدیران وب سایت ها
 • گزارش تخلف این پست نویسنده : admin دسته بندی : اینترنت و کامپیوتر ارزش پست : 50 ریال عایدی شما : ویژه کاربران

بیشتر بخوانید...

نظرات کاربراننظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


پست مهمان ( اسپانسر ) و حضور در صفحه اول نتایج گوگل در کمتر از یک روز