منو کاربری و دسترسی ها
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما
دسته بندی موضوعی پست ها

اپلیکیشن اپل موزیک

  • شرکت اپل به تازگی سرویس جدیدی را به بخش موسیقی خود اضافه نموده است . اپل موزیک دیگر شکل قدیمی خود را ندارد و حتی ظاهر آیکون نیز تغییر یافته است .
    • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :
    • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و درآمد کسب کنید. برای شروع کسب درآمد، لطفا وارد حساب کاربری تان شوید [اطلاعات بیشتر]
     شرکت اپل بسیار از آن حمایت می کند و اظهار می دارد این برنامه ، فقط یک برنامه صرف موسیقی نیست و قابلیت های بسیار کاربردی دیگری دارد . کاربران می توانند از شبکه های رادیویی سراسر جهان استفاده نموده و بسیاری از موسیقی های جهان را به صورت آرشیو شده در اختیار کاربر قرار می دهد . برای استفاده کردن از این سرویس جدید باید ابتدا تلفن همراه و یا تبلت خود را به روز نمایید.

    خوشبختانه دیگر مانند گذشته نیازی نیست که مقدار زیادی از حافظه ی داخلی شما اشغال گردد و به راحتی سیستم عامل شما بروز خواهد شد . پس از بروزرسانی دستگاه هوشمند خود ، سرویس موسیقی جدید را خواهید دید . آیکون آن به رنگ های رنگین کمان است .با کلیک کردن روی آن وارد صفحه پیام خوش آمد گویی خواهید شد . شما می توانید به مدت سه ماه از این سرویس به صورت رایگان استفاده نمایید .پس از کلیک کردن بر روی این بخش باید جهت استفاده از این سرویس با توجه به یک نفره و یا خانوادگی بودن مبالغی را بپردازید . حالا آی دی و پسورد خود را وارد کرده و نرم افزار برای شما باز می شود . برای کار با این اپلیکیشن می توانید آهنگ هایی که دوست دارید را سرچ نمایید تا برای شما نمایش داده شود و از گوش دادن به آن لذت ببرید . اگر دوست دارید آهنگ های مورد علاقه ی خود را شخصی سازی نمایید ، بخش For you مربوط به شما خواهد بود . این قسمت با توجه به سلیقه ی شما ، گوش دادن به موسیقی های خاص را به شما پیشنهاد خواهد کرد .
  • گزارش تخلف این پست نویسنده : karimiramin1997 دسته بندی : تکنولوژی و فناوری ارزش پست : 50 ریال عایدی شما : ویژه کاربران

بیشتر بخوانید...

نظرات کاربراننظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


وضعیت پرداخت و امکان کسب درآمد سه برابر در صورت واریز عایدی به حساب ارزش همکاری