نقاشی پله ها به شکل کتاب های موردعلاقه | نقاشی پله ها به شکل کتاب های موردعلاقه,تصاویری از نقاشی پله ها به شکل کتاب های موردعلاقه,عکس های نقاشی پله ها به شکل کتاب های موردعلاقه,

ورود به حساب کاربری دسترسی سریع

نقاشی پله ها به شکل کتاب های موردعلاقه

پیپا و شوهرش سال گذشته به خانه دائمی خود نقل مکان کردند و این بدین معنی است که او سرانجام فرصت این را داشت که به خانه شان آن طور که می خواهد شخصیت دهد.
پیپا و شوهرش سال گذشته به خانه دائمی خود نقل مکان کردند و این بدین معنی است که او سرانجام فرصت این را داشت که به خانه شان آن طور که می خواهد شخصیت دهد. اولین هدف او راه پله ها بود.پیپا می خواست پله ها را برای بچه هایش ایمن کند بنابراین فکر کرد فرش کردن پله ها می تواند ایده خوبی باشد. اما در نهایت تصمیم گرفت پله ها را با جلد کتاب های مور علاقه اش بپوشاند.او لیستی از کتاب های محبوبش آماده کرد، نسخه اصلی که برای اولین بار آن ها را خوانده بود پیدا کرد و دست به کار شد! نتیجه نه تنها به طرز فوق العاده ای خوش منظر است بلکه برای بچه ها هم ایمن است، زیرا او رنگ را با ماسه بازی بچه ها مخلوط کرد تا آن را زبر و غیرلغزنده کند و با این کار از ایده اولیه اش که فرش کردن پله ها بود هزینه زیادی را صرفه جویی کرد.
گزارش تخلف این پست نویسنده : mahdiakbari دسته بندی : خلاقیت و نوآوری عایدی بازدید : ویژه کاربران
ایده‌های کوچک برای تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی خانه ایده‌های کوچک برای تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی خانه
آموزش گام به گام مدیریت مالی شخصی آموزش گام به گام مدیریت مالی شخصی
استفاده از شست مصنوعی روی دست سالم! استفاده از شست مصنوعی روی دست سالم!
کسب در آمد از اینترنت کسب در آمد از اینترنت
گدازه‌های آتش‌فشانی از نمایی نزدیک گدازه‌های آتش‌فشانی از نمایی نزدیک
بسته شدن بزرگترین پل شیشه ای جهان بسته شدن بزرگترین پل شیشه ای جهان
کشف خانه موجودات فضایی روی ماه! کشف خانه موجودات فضایی روی ماه!
آثار ونگوک با لنزهای تیلت - شیفت آثار ونگوک با لنزهای تیلت - شیفتنظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1