فرود سفینه ها با نیروی جاذبه مریخ+تصاویر | جاذبه ی مریخ , نیروی جاذبه مریخ , نیروی جاذبه مریخ سفینه‌ها را فرود می‌آورد , فرود سفینه به مریخ,

ورود به حساب دسترسی سریع

فرود سفینه ها با نیروی جاذبه مریخ+تصاویر

با یک راه حل باورنکردنی سیاره مریخ خود به یکی از عوامل کمکی برای فرود سفینه‌های فضایی تبدیل شده است.
 ریاضیدانان یک راه ارزان و بسیار آسان برای رسیدن به سیاره مریخ کشف کرده‌اند که در نوع خود بی نظیر است.  گفتنی است؛ براساس تئوری جدید ریاضیدانان برای انتقال به فضا لازم نیست یک موشک با موتور بسیار قوی مورد استفاده قرار گیرد تا بر نیروی جاذبه آن غلبه کند و به سطح سیاره فرود بیاید. بررسی‌ها نشان می دهند، براساس تحقیقات تنها استفاده از نیروی جاذبه خود سیاره مریخ برای فرود ایمن، کم هزینه و آسان سفینه‌های فضایی کافی است. 

کارشناسان اعتقاد دارند، استفاده از نیروی گرانش سیاره مریخ می تواند موشک‌های فضایی را به سلامت به سوی سیاره هدایت کند، بدون آنکه نیاز باشد تا سفینه‌های گرانقیمت و موشک‌های عظیم الجثه مسافران و تجهیزات فضایی را به سیاره مریخ برساند. نخستین بار این فرضیه در سال 1990 توسط دانشمندان ژاپنی ارائه شده است. کارشناسان حتی در نظر دارند در آینده از این شیوه برای ارسال موشک‌های فضایی حاوی روبوت ها برای حفاری، ساخت ساختمان و سایر ماموریت‌ها در سیاره مریخ استفاده کنند.
دوست داشتم ! ( 5 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : shahab دسته بندی : علمی و آموزشی
بینایی انسان هنگام کاهش نور بیشتر می‌شود بینایی انسان هنگام کاهش نور بیشتر می‌شود
هوش مصنوعی شما را بیکار می‌کند! هوش مصنوعی شما را بیکار می‌کند!
مواد خود ترمیم - پلاستیک‌هایی با خواص برگرفته از موجودات جاندار مواد خود ترمیم - پلاستیک‌هایی با خواص برگرفته از موجودات جاندار
مشاهده یک دنباله‌ دار نادر از زمین مشاهده یک دنباله‌ دار نادر از زمین
زیر دامنه یا فولدر؟ زیر دامنه یا فولدر؟
شما برنده یک سکه شده‌اید ...! شما برنده یک سکه شده‌اید ...!
فاصله استاندارد بیننده تا تلویزون بر حسب ابعاد تلویزیون فاصله استاندارد بیننده تا تلویزون بر حسب ابعاد تلویزیون
سفید کردن پوست، با روشهایی طبیعی سفید کردن پوست، با روشهایی طبیعینظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1