همکاری خرید و فروش کتاب دست دوم | کتاب فروشی دست دوم, کتاب دست دوم, همکاری در خرید و فروش کتاب دست دوم, آرشیو مجله دست دوم, کتاب نایاب, کتاب نفیس

ورود به حساب کاربری دسترسی سریع

همکاری خرید و فروش کتاب دست دوم

پست اسپانسر ( مهمان )
این سایت در وهله اول با هدف فروش کتابهای کتابخانه خودم و دوستانم تشکیل شد. از آنجا که با گشت و گذار در سایت ها، سایت ها و راهکارهای زیادی برای فروش کتاب دست دوم دیدم، اما با وجود پیشرفت زیاد اینترنت در ایران و رونق سایت های مختلفی با ایده های جدید، باز هم در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم، تأثیر چندانی ندارند. به همین دلیل خودم قصد دست زدن به کنجکاوی جدیدی نموده و به هدف گسترش فرهنگ کتاب و مطالعه و همچنین گسترش امکان کسب و کار روی کتابها، به دنبال بازگشایی سایت فروش کتاب دست دوم رفتم.

سلام

 

www.sarayketabqom.ir

 

سایت همکاری خرید و فروش کتاب دست دوم

 

با امکان ارسال پستی و پرداخت مبلغ درب منزل 

 

این سایت در وهله اول با هدف فروش کتابهای کتابخانه خودم و دوستانم تشکیل شد. از آنجا که با گشت و گذار در سایت ها، سایت ها و راهکارهای زیادی برای فروش کتاب دست دوم دیدم، اما با وجود پیشرفت زیاد اینترنت در ایران و رونق سایت های مختلفی با ایده های جدید، باز هم در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم، تأثیر چندانی ندارند.

 

به حدی که بعد از مدتها سرگردانی از این سایت به آن سایت و وقت زیادی گذراندن و نتیجه نگرفتن از هیچ کدام از سایت ها، سرانجام مجبور خواهید شد به فروش کتاب دست دومتان به کتابفروشان رسمی دست دوم (کنار خیابان یا مغازه ها) راضی شوید.

 

خوب این خریداران نیز حتی یک دهم مبلغ کتاب را به شما پرداخت نمی کنن و در مواقع بسیاری حتی قیمت کیلویی کتاب را می پردازند.  و از سمت دیگر، خیلی از کتابها را دیدم که دیگر چاپ نشده اند و به همین دلیل توجه مردم به آنها کم شده و عملا امکان استفاده از آنها مهیا نیست.

 

از سمت دیگر برخی کتابهای پر کاربرد، با وجود چاپهای زیاد و متعدد و تیراژ بالا که سود آوری خوبی برای نویسنده و ناشرش داشته، اما قیمت خرید نو تا حدودی بالا است و برای خریداری که هدف غیر از اجبار در دروس آموزشی دانشگاهی و ... دارد، قید خرید کتاب را می زند.  در کنار این بحث کتابهای نفیس و ... است که نشان می دهد موضوع کتاب دست دوم یه موضوع تخصصی است که کسب و کار آن دامنه زیادی دارد.

 

همکاری خرید و فروش کتاب دست دوم

 

در این زمینه حرف بسیار است که حتما در آینده، سعی خواهم کرد در این زمینه بیشتر بحث کنیم و برخی از لینک های مهم تر آن را خواهم آورد.  به همین دلیل خودم قصد دست زدن به کنجکاوی جدیدی نموده و به هدف گسترش فرهنگ کتاب و مطالعه و همچنین گسترش امکان کسب و کار روی کتابها، به دنبال بازگشایی سایت فروش کتاب دست دوم رفتم.

 

در این زمینه مدتی مطالعه داشته و راهکارهای مختلف رو بررسی کردم و تجربیات مختلفی در اینترنت که می تواند مرتبط با مباحث سایت و فروش باشد داشتم رو انجام دادم. در نهایت بعد از چند تجربه نیمه رسمی، اولین تجربه رسمی را با افتتاح این فروشگاه با کمک سامانه فروتل که سرویس فروشگاه ساز و خدمات تبلیغات و لجستیک ارسال کالا به سراسر کشور و همچنین پنل دریافت معتبر و مطمئن وجه کالا (چه با خرید اینترنتی کالا و یا پرداخت وجه پس از دریافت کالا از پست) ارائه می دهد پرداختم.

 

همکاری خرید و فروش کتاب دست دوم

 

در زمینه مطالب مربوط به فروشگاه آنلاین، کتاب مجازی، خرید و فروش کتاب دست دوم و ... مطالب مختلفی بیان خواهم نمود.

 

ایمیل: 1234rahimi@gmail.com

 

که توسط سایت فروتل مشخصات آن تأیید شده و حتی امکان درخواست نماد اعتبار را دارا می باشد. که این مهم را در چند ماه آینده اجرایی خواهیم نمود.

 

شعار ما: نیاز هر ایرانی به مطالعه مناسب و کافی یک نیاز ضروری و بسیار مهم است.

 

در حال حاضر هم امکان تبلیغ تکی کتابها ممکن است و هم امکان تبلیغ لیستی کتابها.

 

سعی خواهیم نمود رقابت ما با سایر فروشندگان کتاب (فروشگاه های حقیقی یا مجازی و آن لاین، نو و دست دوم) به شکل رقابت دوستانه و همدلانه و همکاری باشد. هدف اصلی آگاهی دهی بیشتر جهت گسترش فرهنگ مطالعه و همچنین رونق کسب و کار با کتاب می باشد.

 

لینک دعوت به تلگرام کتاب دست دوم :

https://telegram.me/bookQom

 

 


  • تصویر شماره 1 ::

  • تصویر شماره 2 ::
دوست داشتم ! ( 2 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : dostaneh دسته بندی : فرهنگی و هنری
آشنایی با بیماری نادر «سندروم لهجه خارجی»! آشنایی با بیماری نادر «سندروم لهجه خارجی»!
هديه هاي عاشقانه و زيبا براي ولنتاين را با نمد بسازيد هديه هاي عاشقانه و زيبا براي ولنتاين را با نمد بسازيد
آموزش رنگ آميزي ليوان سراميکي آموزش رنگ آميزي ليوان سراميکي
چرا نان باگت به نماد فرانسه تبدیل شده است؟ چرا نان باگت به نماد فرانسه تبدیل شده است؟
8 دلیل شگفت آور برای خوردن اسفناج 8 دلیل شگفت آور برای خوردن اسفناج
یبوست در کودکان یبوست در کودکان
طب سنتی درد معده طب سنتی درد معده
فواید خرما فواید خرما
  • ای کاش به خود سایت مراجعه می کردید و یا به ایمیل پیام می دادی. در جواب باید بگویم همکاری در فروش کتابهای شما تنها برای شهر قم در حال حاضر فراهم است. اما خرید کتاب برای تمام شهرها فراهم است و حتی کتابهایی که در سایت ثبت نشده را هم می توانید سفارش دهید.
  • چگونه می توانم کتابهای دست دوم خودم را تحویل شما بدهمبرای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1