دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچرا اشتیاق به کار برای تأمین شغل مهم است.

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

در بیشتر مواقع، مردم بیش از آنکه اشتیاق خود را نشان دهند، در مورد کار احساس استرس دارند. همانطور که گفته می شود: ″شغلی را که دوست دارید انتخاب کنید آنگاه دیگر مجبور نخواهید شد که یک روز در زندگی خود کار کنید″. اما آیا واقعاً خیلی ساده است؟
گزارش تخلف دوست داشتم ( 11 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34607 تاریخ انتشار : 1399/01/31
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty , hoomanz , aliseparo , ns6200 , yaser , famzed , Faren , somiya ,
در بیشتر مواقع، مردم بیش از آنکه اشتیاق خود را نشان دهند، در مورد کار احساس استرس دارند. همانطور که گفته می شود: "شغلی را که دوست دارید انتخاب کنید و دیگر مجبور نخواهید شد که یک روز در زندگی خود کار کنید". اما آیا واقعاً خیلی ساده است؟ پیدا کردن شغلی که دوستش دارید ممکن است به آسانی نباشد که مردم تمایل به اعتقاد داشته باشند.

با این وجود، هنوز هم می توان یاد گرفت که شغلی را که دوست دارید دوست داشته باشید و نسبت به آن پرشور شوید. متأسفانه، این یک چالش بزرگ نیز است، به خصوص که محیط های کاری مدرن تمایل زیادی به از بین رفتن دارند. این فناوری برای کمک به افراد در انجام کارهای بیشتر در زمان کمتری اما به روشی یکپارچه طراحی شده است.

اما به دلایلی، فناوری فقط به ما کمک می کند تا کارهای بیشتری انجام دهیم و حتی کار را به خانه بیاوریم، بنابراین مردم را به سمت حد خود سوق می دهد. با این وجود، بسیاری از افراد متمرکز بر شغل خود هستند.

ثبات و پیشرفت در محل کار راهی برای امنیت مالی است. اگر می خواهید یک حرفه کامل داشته باشید، باید اشتیاقی برای آن پیدا کنید.در اینجا چند دلیل وجود علاقه به کار برای رسیدن به حرفه مهم را بررسی می کنیم.  


بهره وری بیشتری داشته باشید.

شور و شوق برای کار نتایج  بهتری به همراه دارد، که بدون گفتن است. وقتی مردم با شور و اشتیاق به سر کار می روند، می توانند کارهای بیشتری انجام دهند. بنابراین بهره وری کار قابل دستیابی است. همه می خواهند به موقع وظایف خود را انجام دهند و بعد از آن بدون نگرانی به خانه بروند. فردا، می توانید یک روز جدید را تازه شروع کنید.

با این حال، اشتیاق و بهره وری، اگرچه دو روی یک سکه هستند، اما اگر به اندازه کافی مراقب نباشید، می تواند به راحتی به شمشیر دو لبه تبدیل شود.همیشه آرزوی تحسین به سمت اهداف بالاتر در شرکتی که برای آن کار می کنید تحسین برانگیز است، اما نه برای هزینه رفاه حال شما، مایل به انجام کارهای بیشتر و بهتر انجام دادن کار بلند پروازانه است اما می تواند به راحتی فرسودگی را نیز در پی داشته باشد. با این کار اگر آنها را نیمه کاره رها کنید، نمی توانید حرفه ی کاملی داشته باشید.  


چیزهای جدید یاد بگیرید.

اشتیاق به کار می تواند یک مزیت اصلی باشد. وقتی اشتیاق به آن را دارید می توانید چیزهای جدید را سریعتر و با سهولت یاد بگیرید. امروزه آموزش در مکانهای کاری کاملاً متداول است.

کارمندان اغلب در مورد نحوه استفاده از فناوری های جدید، سیستم های جدید و رویکردهای جدید آموزش دیده اند. انتقال به یک روش جدید برای انجام کارها می تواند برای کارمندان که فاقد شور و اشتیاق هستند چالش برانگیز باشد.

به عنوان مثال، شاید شما باید یاد بگیرید که چگونه از نرم افزار جدید مدیریت املاک برای شرکت انتخاب کرده باشید. این امر به ویژه در صنعت املاک و مستغلات صادق است. دلیل اصلی این است که چنین نرم افزاری امکان اجرای دفتر بدون کاغذ را فراهم می کند در حالی که به شما امکان می دهد چندین ملک و مستاجرین آنها را همزمان مدیریت کنید.

بنابراین، دانستن چگونگی رسیدگی به چنین راه حلی، کار شما را بسیار آسانتر می کند. یادگیری چیزهای جدید و احترام به مهارت های شما قطعاً سودمند است. با این حال، اگر فاقد شور و شوق هستید، ممکن است زمان بیشتری برای شما بیاموزد که چگونه کارهای جدید را کنترل کنید و به سادگی شروع به عقب رفتن خواهید کرد.


توجه کنید.

کارفرمایان همیشه به دنبال کارمندان فوق العاده متعهد هستند امروزه داشتن چنین کارمندان یکی از مهمترین جنبه های تجارت است از این گذشته، یک شرکت نمی تواند به جلو حرکت کند مگر اینکه کارمندان آن در حال رشد و توسعه تجارت باشند.

بنابراین، اشتیاق به کار شما را جلب می کند این ممکن است منجر به کسب موقعیت بهتر در شرکتی باشد که برای آن کار می کنید، مزایای شخصی بیشتری را بدست می آورد، مانند حقوق بالاتر، مسئولیت کمتر، انعطاف پذیری بیشتر و غیره.

به عبارت دیگر، اشتیاق شما باعث درخشش شما خواهد شد و قرار گرفتن در کانون توجه، می تواند به یک پیشرفت قابل توجه برای رسیدن به حرفه شغلی تبدیل شود پیشرفت در حرفه خود به این معنی است که هر تلاشی که تاکنون کردید بیهوده نبوده است و احساس خودپسندی که به دست می آورید، فقط شما را به ادامه کار تشویق می کند.


شما خوشحال تر می شوید.

همانطور که قبلاً ذکر شد، مردم اغلب در مورد کار بسیار استرس دارند استرس ناشی از کار می تواند به موارد جدی تر تبدیل شود از طرف دیگر، افراد پرشور قادر به پرهیز از چنین استرس هستند.

دلیل اصلی این است که آنها در دستاوردهای شخصی احساس رضایت می کنند، که به خودی خود پاداش است به جای اینکه به دنبال دلایلی برای تقویت استرس خود باشند، افراد با اشتیاق به کار خود شادی را در کارهایی که انجام می دهند پیدا می کنند این امر به ویژه در مورد توجه به مشارکت آنها صادق است.

یک "تشکر" از سوی یک مدیر یا یک کارفرما می تواند به کارگران پرشور بیشتر انگیزه دهد و آنها را ترغیب به انجام بهترین کار خود کند جلوگیری از استرس وقتی آسان می شوید که متوجه می شوید کارهایی که انجام می دهید دارای یک هدف و معنی هستند.

تحریک اشتیاق به کار دشوار نیست به گونه ای که شما سریعتر و با روشی بی هدف تر به اهداف خود خواهید رسید آنچه که چالش برانگیز است این است که در ابتدا اشتیاق به آن را پیدا کنید ممکن است غیرممکن به نظر برسد اما مطمئناً نمی دانید مگر اینکه واقعاً امتحان کنید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : اثر اشتیاق در کارها ، اشتیاق و کارآمدی ، علاقه به کار
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید