دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینطرح های متنوع برای جامدادی نمدی پسرانه

پست های بیشتر از دسته خلاقیت و نوآوری

انواع وسایل و ملزومات بچه‌ها مانند جامدادی نمدی پسرانه را می‌توان با الگو برداری از مدل‌ها و طرح‌های آماده مثل جامدادی طرح ماشین یا شخصیت های کارتونی به راحتی در منزل تهیه کرد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 5 ) بنچاق !
نویسنده : lovely شماره پست : 34583 تاریخ انتشار : 1399/01/30
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , ns6200 , roz1367 , saeed1991 , mahvash ,
یکی از بهترین و جدید‌ترین سرگرمی‌های کاربردی در خانه، درست کردن وسایل نمدی است. با پارچه نمد می‌توان اشیاء زیادی مانند کیف و و جامدادی مخصوصا برای کودکان ساخت. برای این منظور طرح‌های فانتزی و جذابی وجود دارد که با مشاهده این طرح‌ها به راحتی می‌توان آن‌ها را در منزل تهیه نمود. در این مقاله تعدادی از جدیدترین و جذاب‌ترین مدل‌های جامدادی نمدی پسرانه را جمع آوری و ارائه کرده ایم.


مدل های جدید جامدادی نمدی پسر‌انه

نمد از جمله پارچه‌هایی است که ظاهری زیبا و جنسی خوش دوخت دارد؛ بنابراین در حال حاضر طرفداران و علاقه‌مندان بی شماری پیدا کرده است. با کمک رنگ‌های مختلف و متنوع از نمد می‌توان انواع گوناگونی از جامدادی نمدی پسرانه به اشکال جذاب و هیجان انگیز را ساخت و در مناسبت‌های گوناگون به عنوان هدیه به آن‌ها داد.


طرح‌های فانتزی جامدادی به شکل حیوانات

بدن شک پسر بچه‌ها از دیدن اشکال فانتزی با استفاده از اشکال حیوانات مختلف بر روی وسایل خود لذت فراوانی خواهند برد. این اشکال برای سنین بالاتر نیز جذاب و دوست داشتنی است. تصاویر زیر نمونه‌هایی از جدیدترین و زیباترین طرح‌های فانتزی مخصوص جامدادی پسرانه است.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : جامدادی نمدی پسر‌انه ، طرح‌های فانتزی جامدادی به شکل حیوانات ، طرح‌های فانتزی مخصوص جامدادی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید