دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین3 مرحله مهم برای شروع یک تجارت

پست های بیشتر از دسته اقتصادی و مالی

وقتی کسب و کار خود را شروع می کنید، ممکن است شبیه رفتن به قله با شیب زیاد باشد. ممکن است تعداد زیادی موانع برای برطرف کردن وجود داشته باشد، و فقط با کار سخت، مقاومت و برنامه ریزی خوب می توانید به جایی برسید که به آن نیاز دارید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 8 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34550 تاریخ انتشار : 1399/01/25
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty , aliseparo , mahvash , hoomanz , seegrams , Htm , samane7 ,
وقتی کسب و کار خود را شروع می کنید، ممکن است شبیه رفتن به قله با شیب زیاد باشد. ممکن است تعداد زیادی موانع برای برطرف کردن وجود داشته باشد، و فقط با کار سخت، مقاومت و برنامه ریزی خوب می توانید به جایی برسید که به آن نیاز دارید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در مراحل اولیه ایجاد یک تجارت موفق وجود دارد.


1- مشاوره و نظرات خود را دریافت کنید.

بدون شک، با این فکر شروع می کنید که احساس می کنید پتانسیل کافی برای موانع شما وجود دارد. ممکن است شما با دوستان و خانواده معدودی صحبت کرده باشید، و شاید برخی از این موارد قبلاً به شما توصیه ای کرده باشند. اگرچه ممکن است این یک توصیه درست باشد، همیشه خوب است که منابع خود را تغییر دهید و به دنبال اطلاعاتی از افرادی باشید که تعصب نسبت به شما نخواهند داشت.

با غریبه ها مشورت کنید. با مشاوران مشاغل صحبت کنید تا ببینید چگونه ایده های اولیه شما جمع می شوند. کمی تحقیق بازار را بصورت آنلاین انجام دهید و ببینید که رقبای شما کیستند و بازاری را که وارد می شوید مانند آن فعالیت می کند. در صورت امکان، نظرات خود را در رسانه های اجتماعی از افرادی که نمی شناسید ارزیابی کنید. دریابید که آیا مردم به محصولات یا خدمات شما علاقه مند هستند یا خیر.


2- یک برنامه تجاری سازمان یافته ایجاد کنید.

اگر بخواهید ایده كسب و كار خود را به هر سرمایه گذار بالقوه بفروشید، به یک برنامه كاری تمام هزینه نیاز خواهید داشت. این امر نیازمند آن است که همه چیز را از هزینه اجاره شما، متناسب با دفتر شما، نشان دهد.

برای تأمین نیازهای شغلی باید هزینه های کافی پرسنل را حساب کنید و باید درمورد هزینه های وب سایت، مالیات ها، هزینه های استارتاپ، حسابداران، وکلا، تهیه منابع IT و موارد دیگر فکر کنید. شما باید یک لیست جامع تهیه کنید که تمام پایه ها را در بر بگیرد. انواع نقل قول ها را دریافت کنید و از قیمت های مناسب مطلع شوید.

برنامه کسب و کار شما باید درصد معقولی را بعنوان یک شرط احتمالی حفظ کند. شما تضمین می کنید که بودجه بیشتری را پشت سر بگذارید و به این پول نیاز خواهید داشت تا بتوانید از پس آن بر بیایید. اگر نتوانید به اندازه کافی برای این کار آماده شوید، به احتمال زیاد در اولین مانع گیر خواهید کرد.


3- افراد مناسب را بدست آورید.

ممکن است افرادی که در اوایل زندگی به سر می برید، برای مدت طولانی در کنار شما باشند، اما ممکن است متوجه شوید که آنها یک دارایی ارزشمند برای شرکت شما خواهند بود. در مورد استخدام شخصی در مورد بلند مدت فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که می خواهید با این شخص همکاری نزدیک داشته باشید، زیرا اغلب موفقیت یک تجارت به شخصیت های افرادی که آن را راه اندازی کرده اند اعتماد دارد.

دانستن نقاط ضعف شما به شما کمک می کند با پر کردن آن شکاف شخصی را انتخاب کنید که مهارت های شما را به خوبی تعریف کند. شاید برای یافتن شخص مناسب برای جا به جایی مجبور شوید به اطراف بگردید.

مطمئن باشید هنگام شروع کار می توانید برخی از آموزش ها را انجام دهید. شما ممکن است یاد بگیرید که چگونه یک شغل را نیز اداره کنید، اما اعضای کارکنان شما به پشتیبانی شما احتیاج دارند، و در صورت موفقیت آنها می بایست مطمئن باشید و آنها را راهنمایی می کنید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : مراحل شروع یک تجارت ، ایجاد کسب و کار ، مشاوره برای کسب و کار
 همیشه اولین کاری که برای شروع یک کسب و کار باید انجام داد، پیدا کردن مشتریه، اگه مشتری مخصوصت رو نداشته باشی، هرچقدم کارت خوب باشه پیشرفتی نمیکنی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید