دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینعجایب هفتگانه طبیعی

پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

حتما شما هم نام عجایب هفتگانه را شنیده اید اگر چه طبقه بندی مختلفی از عجایب هفتگانه وجود دارد اما معروفترین مورد عجایب هفتگانه تاریخی است.همچنین برخی عجایب نیز مربوط به شاهکارهای طبیعی است که در اینجا به معرفی آنها می پردازیم.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : redrose98 شماره پست : 34544 تاریخ انتشار : 1399/01/25
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : fatemeh , mzmzmz2018 ,
1-کوه اورست

در 29 می 1953 دو مرد به مرتفع ترین قله دنیا صعود کردند.شاهکاری که حتی با فتح قطب جنوب و قطب شمال به دست فراموشی سپرده نشده است.


2-دره گراند کانیون


علی رغم این که این دره یک مایل زیر زمین قرار دارد و عمیق ترین تنگه دنیا نیست،اما مطمئنا جذاب ترین تنگه در دنیا می باشد.


3-شفق قطبی

در اسطوره شناسی اسکاندیناوی،والکیریس با اسب هایش از آسمان به صورت چهار نعل و مجهز به کلاه خود،نیزه و زره خواهد آمد و در تاریکی خواهد درخشید.این شفق ها به رنگ قرمز،آبی،بنفش و سبز هستند و در پرده هایی از افق تا افق گسترانیده می شوند.


4-بندر ریو دو ژانیرو


در اول ژانویه 1502 میلادی،کشتی کاشف پرتغالی،گونز الو کوئلو به ساحلی در آمریکای جنوبی رسید که به نظر می رسید ورودی یک رودخانه عظیم باشد.خلیجی که آنها کشف کردند،به طور چشمگیری با کوه هایی بزرگ و عجیب احاطه شده بود که کاشفان اروپایی را شگفت زده کرد.با توجه به تاریخی که این بندر شگفت انگیز را یافتند آن را رودخانه ژانویه یا ری یو دی ژانیرو نامیدند.


5-تپه بزرگ دریایی
 
درست قبل از 11 شب 11 ژوئن 1770،کشتی ستوان جیمز کوک پهلو گرفت.هر چند کوک در آن زمان متوجه نشد،صخره های مرجانی که از روی آنها می گذشت،بخشی از یک سیستم گسترده کناره های مرجانی 3800 تایی و جزایری در امتداد ساحل استرالیا بود،آنچه به تپه بزرگ دریایی معروف است،بزرگترین ساختار ایجاد شده در دنیا توسط موجودات زنده است.


6-آتشفشانی در مزرعه ذرت


در 20 فوریه 1943،دیونیسیو پولید در مزرعه ذرت خود درست خارج از روستای سرخپوستی تار اسکان در مکزیک مشغول کار بود که  ناگهان یک آتشفشان ظاهر شد.


7-آبشار ویکتوریا

در 17 نوامبر 1855،دیوید لیوینگستون اولین اروپایی بود که این آبشار بزرگ را دید.اوپس از آن نوشت:هیچ کس نمی تواند شاهد زیبایی آن در هیچ جای انگلستان باشد.هیچ وقت با چشمان اروپایی دیده نشده است؛اما صحنه های آن به قدری دوست داشتنی بودند که فرشتگان در پرواز خود به آن خیره می شوند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : عجایب هفتگانه جهان ، شاهکارهای طبیعی ، معرفی عجایب هفتگانه جهان
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید