دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلایننکاتی برای ایجاد آینده ای که شایسته آن هستید.

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

آینده، به معنای واقعی کلمه، اکنون است، در اینجا 9 ایده از موضوعی که می توانید بلافاصله مورد استفاده قرار دهید آورده شده است:
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34529 تاریخ انتشار : 1399/01/25
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند :
آینده، به معنای واقعی کلمه، اکنون است، در اینجا 9 ایده از موضوعی که می توانید بلافاصله مورد استفاده قرار دهید آورده شده است:

1-  در  آغاز

در مورد مشتریان خود نظرخواهی کنید از آنچه که آنها واقعاً در مورد خرید از شما یا کار با شما را دوست دارند. یک نمونه سالم از داده ها دارید، می توانید مجدداً در برنامه کاری خود بازنگری کنید و به آن توجه کنید.


2- همه را ببینید.

دلایل قدردانی، همه در اطراف ما هستند. شاید اتفاقات روزانه برای شما نباشد. بنابراین به جای این مسئله بهتر است: با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده تماس بگیرید و امروز از شرایط ناراحت کننده بیرون بیایید و به آنها بگویید که چرا از آنها سپاسگزار هستید.


3- طرح آن را بکشید.

اگر دارای خوی انسانی هستید، حداقل برخی از عادت های بد را دارید. در اینجا یک تمرین فکری وجود دارد: اگر تعداد مشخصی از این عادت ها تغییر نکنند، نتیجه احتمالی به نظرتان چیست؟ اگر این شما را ترساند، تغییر دهید.


4- منبع را در نظر بگیرید.

در اینجا یک بحث روزانه قرار دارد: در مورد دلایلی که ممکن است در پشت منفی بودن آخرین روزهای شما بوده باشد بنویسید. اگر این یک دوست یا عضو خانواده است، شاید آنها فقط محافظ باشند.


5- مسیر خود را پیدا کنید.

اگر می بینید که با یک یا چند نفر از رهبران فکر جدید آشنایی دارید، به فروشگاه کتاب بروید و آن را مطالعه کنید. برای مدتی در روش خود غوطه ور شوید و ببینید که آیا این مشکل وجود دارد یا خیر.


6- پیشرفت کنید.

اکنون زمان بهتری برای تکیه به خوش بینی وجود ندارد و دلایل بهتری برای اعتماد به آینده مانند مطالعه گذشته وجود ندارد. این هفته داستانهای دو دستاورد انسانی را بخوانید.  


7- به وضوح ببینید.

چشم انداز شما از توانایی های رهبری شما است. هنگام گپ زدن با یک عضو تیم یا همکاران، از آنها بخواهید تفسیر آنها را در مورد آنچه می خواهید به دست آورید (و در مورد آنها قضاوت نکنید) بخواهید.  


8- بپیوندید.

اگر به دنبال دوست هستید، برای عضویت در لیگ ورزشی تفریحی بزرگسالان و یا پیدا کردن یک کلوپ محلی دیگر که ممکن است به آن علاقه مند شوید، فکر کنید.  


9- تجزیه و تحلیل وضعیت موجود

هرگز زمان بدی برای فهرست اموال شخصی وجود ندارد. زندگی شما از نظر خوشبختی، سلامتی، رشد و هدف چگونه پیش می رود؟ وقتی با خودتان صادق هستید، ممکن است جایی برای پیشرفت پیدا کنید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : ایجاد زندگی سالم ، برنامه ریزی برای آینده ، تحلیل وضعیت موجود
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید