دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینبهترین رنگ ها برای اتاق خواب

پست های بیشتر از دسته گرافیک و طراحی

رنگ اتاق خواب و انتخاب یک ترکیب رنگ صحیح و اصولی نقش زیادی در به آرامش رسیدن شما در زمان استراحت دارد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 3 ) بنچاق !
نویسنده : redrose98 شماره پست : 34523 تاریخ انتشار : 1399/01/25
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : fatemeh , aliseparo , Htm ,
1) آبی؛ آرام بخوابید

رنگ آبی در انواع و اقسام تناژها بهترین رنگ برای اتاق خواب یا رنگ کمد دیواری است.بر اساس روانشناسی رنگ ها طیف های مختلف رنگ آبی به خاطر احساس آرامش و خونسردی در شما کیفیت خواب شما را به بالاترین درجه ممکن و کابوس های شبانه را به پایین ترین میزان ممکن می رساند.ساعت خواب در یک اتاق آبی رنگ 7 ساعت و 52 دقیقه است.


2) زرد؛گرم و نرم

زرد یک رنگ آرامش بخش و از جمله بهترین رنگ ها برای رنگ اتاق خواب است.به نظر می رسد کسانی که در اتاق خواب رنگ زرد می خوابند سریعتر به خواب می روند و به طور میانگین 7 ساعت و 40 دقیقه می خوابند.ترکیب رنگ های زرد و آبی و زرد و سبز برای اتاق خواب یک انتخاب رنگی ایده آل است.


3) سبز؛ آرامش بخش و طبیعی

طیف های مختلف رنگ سبز برای اتاق خواب کیفیت و کمیت خواب را بهبود می بخشند.سبز زیتونی و سبز چمنی بهترین گزینه ها از میان تناژهای رنگ سبز برای اتاق خواب هستند.طبق علم روانشناسی رنگ ها میانگین خواب در یک اتاق خواب سبز 7 ساعت و 36 دقیقه است.


4) نقره ای؛ شیک و لوکس

اگر به دنبال یک رنگ شیک و لوکس برای اتاق خواب یا حتی رنگ درب خواب می گردید به گزینه نقره ای فکر کنید.رنگ نقره ای باعث می شود سریعتر به خواب بروید بنابراین گزینه مناسبی است برای افرادی است که معمولا طول می کشد که خوابشان عمیق شود.میانگین ساعت خواب کسانی که در اتاق نقره ای می خوابند 7 ساعت و سی و سه دقیقه است.


5) نارنجی؛ هضم راحت غذا و یک خواب راحت

طیف های مختلف رنگ نارنجی از جمله بهترین انتخاب ها برای رنگ اتاق خواب بزرگسال،رنگ اتاق خواب دخترانه،حتی پسرانه و رنگ اتاق نوجوان محسوب می شود.علاوه بر این رنگ نارنجی به هضم بهتر غذا،بهبود عملکرد معده و نیز آرام کردن درد معده و در نتیجه یک خواب راحت کمک می کند.میانگین ساعات خواب در یک اتاق نارنجی 7 ساعت و 28 دقیقه است.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : روانشناسی رنگ ها ، ساعت خواب ، رنگ صحیح
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید