دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین3 مورد ضروری برای روابط شاد و سالم

پست های بیشتر از دسته خانه و خانواده

روابط شاد و سالم واقعاً همان چیزی است که باعث می شود روزهای روزگار بچرخد. روابط خوب، مثبت، سالم و پرمعنی ثروتمندترین تجربیاتی است که در اختیار ما قرار می گیرند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34519 تاریخ انتشار : 1399/01/25
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : yones9grgni ,
همسر مهربان شما که همه چیز را با شما به اشتراک می گذارد، آن بهترین دوست که مانند شما معدود افراد دیگری با شما ارتباط برقرار می کند، افرادی که در سر کار هستند از شما قدردانی می کنند و به شما کمک می کنند تا به بهترین وجهی تبدیل شوید. این همان چیزی است که شادی را به زندگی می بخشد!

اما روابط همچنین می تواند مانع وجود ما باشد. چه چیزی در این زندگی بیش از یک رابطه شکسته، درد بیشتری را به همراه دارد، به خصوص وقتی که نه فقط شکسته بلکه کاملاً زشت است؟ بنابراین ما را مجبور می کند تا تمام تلاش خود را انجام دهیم تا روابطمان به درستی در حال بهبود باشد. اگر  بهترین تلاش خود را در روابط خود قرار دهیم، تقریباً می توانیم بهترین نتیجه را از آنها بگیریم.

سه مورد وجود دارد که با گذشت زمان می توانند انواع روابطی را که واقعاً می خواهید، ایجاد کنند، انواع روابطی که همیشه در آرزویش بوده اید. نکته مهم به خاطر سپردن این سه مورد است که می توانید برای بهبود روابط و روابط خود انجام دهید:  


1- سرگرمی در روابط خود قرار دهید.

آیا معمولاً یا بسیاری از اوقات خوب، روابط سالم را شروع نمی کنید؟ چه برای شام و چه به صورت یک سرگرم کننده به بیرون بروید، سرگرمی بخش عمده ای از روابط شما است. این بعضی از ویژگی هاست که شما را به هم وصل می کند.

به رابطه خاصی که دارید فکر کنید. کارهای ابتدایی که در ابتدای آن انجام دادید چه بود؟ متعهد شوید که اکنون آن کارها را انجام دهید و ببینید آیا رابطه شما دوباره شروع به افزایش نمی کند. سعی کنید چیزهای جدید سرگرم کننده برای انجام با هم و  یک ماجراجویی سرگرم کننده را با هم شروع کنید.  


2- اشتیاق بیشتری را در روابط خود پرورش دهید.

نه فقط صمیمیت در درک مشترک بلکه برای همه اهداف و برای اینکه روابط خود را به یک سطح عمیق تر ببرید. این بدان معنا نیست که شما مجبور به انجام کارهای گروهی با همکاران خود یا انجام جلسات مکاشفه ای هستید که در آن بافت آزادانه جریان می یابد. هر رابطه ای که به طور متقابل رضایت بخش باشد، دارای یک عمق عمیق برای آن است که معنایی را فراهم می آورد. این واقعاً همان چیزی است که پی بردن به معنای آن در روابط ما است.

در آغاز یک رابطه، زمان برای باز کردن وقت صرف می شود و می گوید چه کسی هستید، از کجا هستید، چه چیزهایی را دوست دارید و یا دوست ندارید. احساس رضایت عمیق از رابطه وجود دارد - به همین دلیل ادامه دارد. شما دوست دارید که آنها هستند و از اینکه از طرف آنها شناخته می شوید لذت می برید.

اما پس از آن چه چیزی اتفاق می افتد؟ به مرحله خاصی می رسیم و پیگیری عمیق به پایان می رسد. ما از به اشتراک گذاشتن احساسات دست می کشیم. ما از به اشتراک گذاشتن شادی ها و رویاها و ترس ها دست می کشیم. در عوض، ما به روال معمول تبدیل می شویم. آسیاب روزانه دست به دست می شود و ما از شناختن یکدیگر متوقف می شویم.

اکنون، هر وقت جمع می شوید لازم نیست عمیق باشد - فقط تفریح ​​قدیمی و ساده گاهی اوقات نیز خوب است. اما به اوقات منظم ارتباط صمیمی نیاز داریم، زیرا روابط معنادار زمانی حاصل می شود که ما دوست داشته باشیم و پذیرفته شویم که در هسته خودمان هستیم.

به روابطی فکر کنید که می خواهید بهبود یابد بگذارید شخص دیگر در دنیای شما عمیق تر باشد. شما نمی توانید آنها را مجبور به صمیمی تر شدن کنید و مطمئناً نمی توانید بگویید، "بیایید باهم باشیم و گفتگوی صمیمی برقرار کنیم"، زیرا این مسئله بسیار محدود است. اما شما می توانید برای خودتان تصمیمی بگیرید که دیگران را به دنیای خود اجازه دهید یا نه.

شما می توانید خود را از صمیمیت در امان نگه دارید، اما پس از آن خیلی عمیق تر نخواهید شد و احساس گرسنگی در قلب خود خواهید داشت یا می توانید روند تعمیق را شروع کنید و ببینید که روابط شما بهتر می شوند.  


3- ایجاد یک هدف در روابط خود

معنادارترین روابط، روابطی هستند كه با یك هدف مشترک و چشم انداز برای آنچه می توانند انجام دهند، برگزار می شوند. وقتی افراد هدف مشترکی دارند، احساس می کنند که آنها جزئی از یک تیم هستند احساس می کنند که با یکدیگر مقید هستند. بنابراین حتی اگر ممکن است از شخصی که با او در ارتباط هستید ناامید شوید، اگر هدفی در آنجا وجود داشته باشد، مانند بزرگ کردن فرزندان، خیلی بیشتر احتمال دارد که آن را کنار بگذارید. هدف پیوند ایجاد می کند، و هنگامی که شما به دنبال آن هستید، روابط بهتر و قوی تر می شود.

در مورد قوی ترین روابط خود فکر کنید. آیا آنها حداقل در یک منطقه هدف یا هدف مشترک محور نیستند؟ در مورد روابط ضعیف تر شما چطور؟ به گذشته فکر کنید و ببینید که آیا قبلاً هدف مشترکی داشتید اما از آن زمان کنار رفته است.

در مورد روابطی که می خواهید رشد کنید چطور؟ مدتی وقت بگذارید تا هدف مشترک خود را پرورش دهید. با آن شخص بنشینید و به آنها بگویید که دوست دارید اهداف مشترکی را که با هم دنبال می کنید داشته باشید. با توسعه این موارد، روابط شما به شکلی که هرگز تصور نمی کردید تقویت می شود.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : روایط شاد و سالم ، بهبود روابط زندگی ، ایجاد هدف در روابط خود
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید