دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین7 عادت روزانه افراد موفق

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

وقتی افرادی را می بینید که قادر به انجام کارهای خارق العاده ای هستند، نمی توانید همدستی کنید اما تعجب می کنید، چه چیزی باعث می شود آنها اینقدر متفاوت باشند؟
گزارش تخلف دوست داشتم ( 14 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34511 تاریخ انتشار : 1399/01/20
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , aliseparo , ns6200 , vashty , relation , fzqueen , Faren , ooa , yaser , arshia84 , bargh ,
مطالعات بیشماری نشان می دهد که ویژگی های مکرر متناسب با دستاوردهای بالا افراد فوق العاده موفق موارد زیر است:


1- هر روز را با هدف و عمل برنامه ریزی کنید.

افراد موفق روزهای خود را متفاوت، بهتر، هیجان انگیز تر، هدفمندتر، با معنی تر برنامه ریزی می کنند. تونی رابینز می گوید عمل بدون درجه بالاتر از هدف، اتلاف وقت است. شما چقدر از زندگی خود را طراحی می کنید؟


2- از منطقه راحتی خود خارج شوید.

افراد موفق وقتی فراتر از آنچه می توانند اداره کنند فکر می کنند رشد می کنند. آنها به طور مداوم مرزهای ممکن را تحت فشار قرار می دهند و تسویه حساب را نمی پذیرند. این به معنای قدم گذاشتن در خارج از منطقه راحتی ما و زیر سوال بردن دنیای اطراف ما است، به دنبال فرصتهایی برای بهبود مداوم است. چه مدت در منطقه راحتی خود بوده اید؟  


3- اطراف خود را با افراد باهوش احاطه کنید.

برخی از کارآفرینان حیرت انگیز جهان، مانند بیل گیتس، استیو جابز، ریچارد برانسون و مارک زاکربرگ، از ابتدا تیمی محکم در اطراف خود داشتند. آنها می دانستند که تیمشان برای موفقیتشان بسیار مهم است. همکاری به شما امکان می دهد تفکر خود را اصلاح کنید و خود را به چالش بکشید و مورد چالش قرار بگیرید. ما به طور متوسط ​​به پنج نفر از نزدیکترین افرادی که وقت خود را با انها سپری می کنیم تبدیل می شویم. با چه کسی وقت خود را سپری می کنید؟  


4- روی رؤیاهای بزرگ تمرکز کنید.

تمرکز روی جزئیات به شما امکان می دهد نتایج را دنبال کرده و بر اساس واقعیت ها، نه حدس و گمان پیشرفت هایی را انجام دهید. اما گاهی اوقات، ما در انجام کار گم می شویم و رؤیا و ساختن آن را فراموش می کنیم. اگر شما در حال طراحی و ایجاد زندگی بهتر برای خود نیستید، چه کسی خواهد بود؟ هرگز دیدن تصویر رؤیای خود را از دست ندهید و همیشه به این دلیل کار کنید.


5- کار را تمام کنید.

به تعویق انداختن یک رفتار انسانی است. وقتی کارها انجام می شود، تمرکز مشابه لیزر را ایجاد می کنند در بعضی مواقع آنها می توانند وسواس و خودخواه باشند، و اغلب قربانی کردن  کارهایی که آماده یا مایل به انجام آن نیستیم کمک میکند. اولویت بندی بهتر؛ برای تمرکز روی لیست اهداف خود و لیست کارهای خود وقت بگذارید.


6- از پاسخ دادن به هرکس امتناع ورزید.

وقتی به یک دیوار برخوردید، می توان به راحتی در نظر گرفت که انتهای جاده و تمایل به تسلیم شدن است. فقط لجوج ترین در بین ما به اندازه کافی طولانی ادامه خواهد داد تا به بقیه کوهستان صعود کند. به برادران رایت فکر کنید که سعی در جذب مردم دارند. آیا می توانید تصور کنید که همسالانشان چه گفتند؟ امروز ما نمی توانیم جهانی بدون هواپیما را تصور کنیم. رویای شما چیست؟


7- هرگز یادگیری را متوقف نکنید.

یکی از ظرفیت های بزرگ ما توانایی (و اصرار) برای یادگیری است. متأسفانه، اکثر ما هنگامی که آموزش رسمی ما متوقف می شود، یادگیری فعالانه را متوقف می کنیم. به خودمان اجازه می دهیم در حرفه و زندگی شخصی خود راکد بمانیم. چه مقدار از هفته خود را به یادگیری اختصاص می دهید؟

موفقیت باعث موفقیت می شود. برای بهبود زندگی خود از این نکات استفاده کنید. روزهای خود را به چالش بکشید. هرگز تسلیم نشوید. خود را با افراد بزرگی احاطه کنید که شما را ترغیب به پیشروی می کنند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : عادات روزانه افراد موفق ، کارهای روزانه افراد موفق ، افراد موفق چه کارهایی را انجام می دهند
 باتوجه به انجام این راهکارها انجام به کارهای خارق العاده خواهیم بود.
 واقعا جواب میده . عالیه این راهکارها
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید