دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین3 مورد اساسی برای موفقیت: خواب، ورزش و تفکر مثبت

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

گاهی اوقات، هنگامی که می خواهید در زندگی حرفه ای و شخصی خود به موفقیت برسید، تمرکز روی ابتدایی ترین و ساده ترین اولویت ها، مفیدترین کاری است که می توانید انجام دهید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 5 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34496 تاریخ انتشار : 1399/01/20
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , aliseparo , Faren , ns6200 , ooa ,
گاهی اوقات، هنگامی که می خواهید در زندگی حرفه ای و شخصی خود به موفقیت برسید، تمرکز روی ابتدایی ترین، ساده ترین اولویت ها، مفیدترین کاری است که می توانید انجام دهید.

هنگامی که به بدن و ذهن خود چیزهایی را که برای تعالی نیاز دارند، می دهید، نتایج خوبی حاصل می شود. مهم نیست آنچه شما برای دستیابی یا تحقق آن آرزو دارید، سه مورد اساسی برای موفقیت وجود دارد : خواب ، ورزش و تفکر مثبت. در ادامه ما در مورد هر یک بحث می کنیم که چرا آنها اینقدر مهم هستند.


1- خواب کافی داشته باشید.

در دوران مدرن، افراد زیادی به دلیل کمبود خواب رنج می برند. چندین عامل مختلف وجود دارد که باعث می شود این نخستین زندگی شلوغ و استرس زا باشد که ما زندگی می کنیم. هنگامی که در حالت فشار و مشاغل مداوم قرار دارید، خوابیدن یک شب خوب از روی پشتوانه آسان است. به همین ترتیب، وقتی روزی طولانی و استرس زا داشته باشید، آرامش خاطر و خواب رفتن بعضی اوقات ممکن است دشوار باشد.

دومین عاملی که باعث کمبود خواب در دوران مدرن می شود، نور مصنوعی مخصوصاً نور ناشی از تلفن هوشمند یا رایانه است. بسیاری از افراد ساعات اواخر شب را در تلفن یا رایانه خود می گذرانند، درست تا لحظه ای که سعی می کنند بخوابند.

اگرچه این پرتوهای ثابت از نور می تواند مغز شما را به فکر وادارد که هنوز هم روز است، فریب می دهد تولید ملاتونین را کند می کند و خوابیدن در شب را سخت می کند. اگر می خواهید هر روز در بهترین وضعیت خود باشید، ضروری است که بر این چالش ها غلبه کرده و یک شب استراحت کنید.

هر شب هشت ساعت خواب توصیه می شود و مطمئناً هدفگذاری ارزشمندی است. هنگامی که هر شب خواب کافی را شروع می کنید تا روز بعد بدن و روح شما به طور کامل شاداب شود، ممکن است از نتیجه هایی که برای شما به همراه دارد شگفت زده شوید.


2- ورزش

ورزش عامل اصلی موفقیت است. فواید بدنی ورزش کاملاً مستند است. با این حال، مزایای ذهنی ورزش نیز قطعاً قابل توجه است. مطالعات بی شماری تأثیرگذاری ورزش منظم بر اعتماد به نفس، خوش بینی، اشتیاق و موارد دیگر را نشان داده است.

هنگامی که ورزش می کنید، بدن شما اندورفین ها (مرفین طبیعی بدن) را آزاد می کند. و این اندورفین ها می توانند با توجه به روز خود، طیف گسترده ای از فواید مثبت را ارائه دهند. علاوه بر آزاد کردن اندورفین ها، ورزش منظم قادر است با تغییر بدن خود اعتماد به نفس شما را تقویت کند و به شما نشان دهد که اگر ذهن خود را به سمت آنها تنظیم کنید می توانید به اهداف خود برسید.

البته قطعاً مزایای بدنی ورزش نیز ارزشمند است. هنگامی که به طور منظم ورزش می کنید، انرژی، قدرت و سلامتی بیشتری خواهید داشت. همه چیزهایی که می توانند در زندگی شخصی و حرفه ای شما موفقیت بیشتری داشته باشند.


3- مثبت فکر کنید.

سرانجام، باید مثبت فکر کنید. یک نقل قول انگیزشی وجود دارد که می گوید: "چه فکر می کنید می توانید یا چه فکر می کنید نمی توانید، درست می گویید". چشم انداز فرد از زندگی خویش اغلب به یک پیشگویی از تحقق زندگی خود تبدیل می شود. وقتی ذهن خود را با افکار مثبت و خوش بینی پر می کنید، نتایج مثبت معمولاً دنبال می شوند. برعکس، وقتی ذهن خود را با افکار منفی و بدبینی پر می کنید، معمولاً نتایج منفی را دنبال می کنید.

مثبت اندیشی مانند سوخت ذهن شماست، شما را به سمت موفقیت و کمک به شما برای غلبه بر چالش هایی که با آنها روبرو می شوید به جای اینکه در اثر آنها فروکش کنید، سوق می دهد. برای این که شما یک ذهنیت داشته باشید که خود را موفق می پندارد، ضروری است که تلاش کنید تا در همه ابعاد زندگی خود یک دیدگاه مثبت داشته باشید.

در پایان، شما ممکن است از اینکه چقدر نتایج چشمگیر خواهد بود هنگام ایجاد این تغییر ساده، شوکه شوید. و پیدا کردن خوشبختی در خود منعکس کننده همه کارهایی است که می کنید. حالا دوست دارم از شما بشنوم، بنابراین سوال امروز من این است: آیا امروز با خودتان مثبت اندیشیده اید؟        

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : مزایای ورزش برای موفقیت ، مثبت اندیشی ، فواید مثبت اندیشی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید