دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچگونه اعتقادات خود را درباره پول تغییر دهیم؟

پست های بیشتر از دسته اقتصادی و مالی

می خواهم درآمد زیادی کسب کنم. فکر می کنم وقت آن رسیده است که نگرش های خود را به سمت ایده ساختن بیشتر تغییر دهیم تا بتوانیم به عزم خود برای انجام این کار افتخار کنیم.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 10 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34477 تاریخ انتشار : 1399/01/15
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : ns6200 , hoomanz , amiraliziaee , yaser , roz1367 , vashty , relation , ghasem1345 , arshia84 ,
می خواهم درآمد زیادی کسب کنم. فکر می کنم وقت آن رسیده است که نگرش های خود را به سمت ایده ساختن بیشتر تغییر دهیم تا بتوانیم به عزم خود برای انجام این کار افتخار کنیم. با این چهار مرحله شروع کنید.


1- اظهار کنید.

"من عاشق آنچه پول به من می دهد هستم، می خواهم از آن بیشتر استفاده کنم." چه احساسی دارد این حرف را بزنید؟ در مورد عموم چطور؟ اگر متوجه شدید که می خواهید اعلام خود را با توضیحات یا عذرخواهی دارای شرایط کنید، توجه کنید.


2- مراقب باشید.

به هرگونه افکار و احساسات ناسازگارانه که هنگام صحبت کردن در مورد افراد موفق مالی یا صحبت در هنگام اظهارنامه شخصی خود ایجاد می کنید، توجه کنید.


3- فرضیات خود را به چالش بکشید.

هر چه ارتباطات منفی به وجود می آیند، یک لحظه برای تجدید نظر در نظر بگیرید. چگونه جمله را تکمیل می کنید، "من می خواهم پول بیشتری کسب کنم ، اما ..."؟ پاسخ شما به خودتان اعتقادی راجع به آنچه باید انجام دهید و چه کسی باید باشید را به شما می گوید. با یافتن نمونه هایی از افراد دیگر که با وجود شرایط مشابه، در آن موفق می شوند، آن فرضیات را به چالش بکشید.


4- طرح پولی خود را دوباره برنامه ریزی کنید.

پیامهای منفی را که در مورد موفقیت مالی اتخاذ کرده اید با افکار مثبت و ثروتها جایگزین کنید، با توجه به اینکه چه چیزی بیشتر شما را برای دستیابی به شخصی و مشارکت عمومی باز خواهد کرد. شناختن الگوهای و عقاید، شما را از کسب درآمد بیشتر و تلاش آگاهانه برای تغییر آنها، اولین گام ها برای پس گرفتن مالکیت پتانسیل درآمدی خود می باشد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : چگونه باورهای مالی خود را تغییر دهیم؟ ، کسب درآمد زیاد ، روشهای افزایش درآمد
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید