دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلایننشانه های علمی که خبر از عاشق شدن میدهد

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

برخی از نشانه ها در بدن ما وجود دارد که به ما ثابت می کند عاشق شده ایم و فقط برای دریافت این نشانه ها لازم است بیشتر در خود دقیق شویم ،در ادامه با نشانه های عاشق شدن آشنا شوید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 8 ) بنچاق !
نویسنده : mohammadirndst شماره پست : 34466 تاریخ انتشار : 1399/01/15
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa , hoomanz , vashty , ns6200 , relation , yaser , arshia84 ,
نشانه هایی که نشان می دهد عاشق شده اید، مطابق با علم روز:

مفهوم عاشقی برای همه افراد متفاوت است بعضی افراد عاشق بوده اند و حس آن را درک کرده اند و دیگران خیلی مطمئن نیستند که آیا این عشق است یا فقط یک حس پرستش عمیق می باشد. خوشبختانه بدن شما دارای برخی از روش های بسیار پنهانی است که شما را مجذوب شخص دیگری می کند ، زمانی که عاشق میشوید به این نشانه ها توجه کنید.


شما احساس می کنید که در اوج هستید:

این کاملا طبیعی که دیوانه وار عاشق شخصی بشوید ؛ مطالعه ی موسسه Kinsey نشان داد که مغز فردی که در معرض عشق قرار دارد، همانند مغز فردی است که کوکائین مصرف کرده است.این توضیح خوبی است برای اینکه چرا مردم در روابط جدید گاهی کاملا بی معنی و عجیب رفتار میکنند.


شما همیشه در مورد آن شخص فکر می کنید:

اگر کسی را دوست داشته باشید، ممکن است احساس کنید که نمی توانید آن را از ذهن خود خارج کنید.این به این دلیل است که مغز شما فنیل اتیلین آزاد می کند، "مواد مخدر عاشقانه" هنگامی که با کسی دوست میشوید و این هورمون احساس شادی را با شریک زندگی شما ایجاد می کند.شما ممکن است با این احساس آشنا شوید زیرا فنیل اتیلامین نیز در شکلات یافت می شود.


شما می خواهید آنها خوشحال باشند:

عشق یک مشارکت مساوی است، اما شادمانی کسی که عاشق او میشوید بسیار برایتان اهمیت دارد.اصطلاح "عشق مهربانی" می تواند یکی از بزرگترین نشانه های یک رابطه سالم باشداین، به این معنی است که شما تمایل دارید مسیری را انتخاب کنید تا زندگی شریکتان ساده تر و شادتر بماند. اگر در یک روز بارانی ترجیح می دهید خیس شوید تا شریکتان خیس نشود یا در روز های تعطیل صبحانه درست میکنید نشان آن است که عاشق شده اید.


شما اخیرا استرس دارید:

گرچه عشق اغلب با احساسات گرم و فازی همراه است، اما می تواند منبع عظیمی از استرس باشد.عشق در عالم باعث می شود که مغز شما کورتیزول هورمون استرس را آزاد کند، که می تواند منجر به احساس گرما شود بنابراین اگر متوجه شده اید که خیلی نمی توانید صبور باشید یا شما به نوعی ترسیده اید، ممکن است فقط عاشق شده باشید.


شما احساس درد نمی کنید:

عاشق شدن ممکن است دردناک باشد، اما اگر متوجه شدید که عشق به معنای واقعی کلمه، شما را خیلی آزار نمی دهد ، می تواند علامت عاشقی باشد.مطالعه ای که توسط دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد انجام شد، شرکت کنندگان به عکس شخصیتی که دوست داشتند، خیره شدند و معلوم شد که این عمل می تواند درد متوسط ​​را تا 40٪ و درد شدید را تا 15٪ کاهش دهد.


شما چیزهای جدید را امتحان میکنید:

هر کس می خواهد در شروع رابطه شخص را تحت تاثیر قرار دهد، اگر به طور مداوم در حال کشف چیزهای جدید هستید که شریکتان از آن لذت می برد باید گفت عاشق شده اید.در حقیقت، یک مطالعه نشان داد افرادی که ادعا کرده اند که عاشق هستند اغلب سرگرمی ها و ویژگی شخصیتی متنوعی داشتند بنابراین، حتی اگر شما از کلاس رقصی که با شریک زندگی خود در آن شرکت دارید ، نفرت دارید، این امر می تواند تاثیر مثبتی بر شخصیت شما داشته باشد.


ضربان قلب شما با آنها هماهنگ است:

هنگامی که به شخص مورد علاقه خود فکر می کنید قلب از تپش می ایستد ، یک مطالعه نشان داده است که احتمال دارد ضربان قلبتان هماهنگ با هم بتپد مطالعات انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا، دیویس، نشان می دهد که قلب زوجین وقتی که عاشق می شوند، ضربان قلبی یکسان دارند.احساس اتصال عمیق به شریک زندگیتان یک علامت خوب برای هر کسی است که او را دوست دارید.


شما با چیزهای ناخوشایند خوب هستید:

اگر در حالی که شریکتان شلخته است و باز او را میبوسید نشان از عاشقی استدر واقع، مطالعه ی دانشگاه گرونینگن در هلند نشان داد که احساسات تحریک جنسی میتواند احساسات ناخوشایند را از بین برود.


شما بامزه تر می شوید:

یک مطالعه نشان داده است که عشق ورزیدن می تواند موجب حس بیماری و علائم فیزیکی شبیه به اضطراب یا استرس، مانند عرق کردن بشود اگر چه این احساسات، احتمالا بعد از اینکه شما واقعا با شریک زندگی تان راحت تر شدید از بین میرود.


شما عاشق عادت های او میشوید:

وقتی شروع به شناخت یک فرد میکنید،عادت هایی را می بینید که او را منحصر به فرد می کند. و احتمالا همین عادت ها شما را مجذوب و عاشق می کند یک مطالعه نشان می دهد که خصوصیات کوچک میتواند عشق را عمیق تر کند، نه فقط ویژگی های جسمی، زیرا افراد دارای ترجیحات منحصر به فرد هستند ؛ بنابراین اگرچه ممکن است در نگاه اول به نظرتان شریک زندگی خود را کمی قاطعانه در نظر بگیرید، اگر متوجه شدید که ناگهان در معرض انحصار بودن آنها هستید، ممکن است عاشق شده باشید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : عاشق شدن ، عاشقی ، چگونه بفهمیم عاشق شده
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید