دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین4 استراتژی برای ایجاد انگیزه در نیروی کار خود

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

در هر مشاغل، ایجاد نیروی کار وفادار برای موفقیت طولانی مدت یک تجارت، ضروری است. یک راه برای انجام این کار اشتیاق و انگیزه کارکنان است.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 7 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34390 تاریخ انتشار : 1399/01/10
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa , aliseparo , roz1367 , yaser , hoomanz ,
شما باید به طور مكرر با تیم خود ارتباط برقرار كنید، پیشرفت آنها را مرور كنید و مراحلی را كه می توانید به عنوان یك كسب و كار بردارید برای شناسایی تیمهای خود در ارزیابی بیشتر نشان دهید. بنابراین، در اینجا 4 استراتژی طلایی برای ایجاد انگیزه در نیروی کار خود آورده شده است.


1- انتخاب افراد مناسب

اگر می خواهید در شغل خود پیشرفت و موفقیت کسب کنید، باید نیروی کار داشته باشید که از انگیزه و اشتیاق بالاتری نسبت به شما برخوردار باشد. بیشتر مشاغل بازتاب مستقیم مردم در نیروی کار است. اگر افراد تیم دارای استانداردهای بالاتری باشند، بازدهی را بالا می برند.

اگر واقعاً می خواهید شغل شما بهتر شود، باید نیروی کار را با افرادی بسازید که شما را به یک استاندارد بالاتر از آنچه در حال حاضر خودتان است نگه دارد. شما می خواهید در اطراف افرادی با استعداد بالاتر و بهتر از آنچه هستید، باشید تا بتوانید به سرعت از آنها یاد بگیرید. وقت خود را با چه کسی می گذرانید. اگر با افراد بزرگی که در یک مأموریت حضور دارند و به طور مرتب به سمت اهداف بزرگی می روید، می گذرانید، به یکی از آنها تبدیل خواهید شد و تجارت شما نیز به همین ترتیب خواهد بود.  


2- ارزش افزوده برای نیروی کار شما

افراد در نیروی کار شما به روشهای مختلف انگیزه خواهند یافت، بنابراین اگر می خواهید بسته ای را برای کارمندان جمع کنید، مهم این است که با کارمندان خود صحبت کنید یا نظرسنجی کنید و گزینه هایی را پیدا کنید که دامنه وسیعی از افراد را درگیر خود کند. ایجاد انگیزه در نیروی کار شما می تواند شامل موارد زیر باشد:

کمک هزینه اضافی برای تعطیلات
بهتر پرداخت کنید.
برنامه های توسعه
جعبه های کارکنان مانند عضویت در سالن بدن سازی یا کوپن مراقبت از کودک
 

3- نیروی کار خود را آموزش دهید.

یکی از راه های ایجاد انگیزه در نیروی کار، ایفای نقش فعال در آموزش و توسعه آنها است. این به عنوان یک تجارت از دو طریق به نفع شما خواهد بود. اولاً، شما مهارتهایی را ایجاد می کنید که شغل خود برای رشد و شکوفایی نیاز دارد. ثانیاً، شما در حال توسعه کارمندان خود برای ارائه احساس نیاز به یک عضو با ارزش از تیم هستید.

تمرکز بر توسعه می تواند به تیم شما کمک کند تا احساس کند که به عنوان یک تجارت، شما در پیشرفت شغلی بلند مدت خود سرمایه گذاری می کنید، به خصوص اگر آموزش به اهداف و آرزوهای بلند مدت گره خورده باشد.


4- برجسته کردن عملکرد و پاداش به آن

راه دیگر برای ایجاد انگیزه در نیروی کار از طریق مشوق های کارمندان است. اساساً، این روشها تأیید و پاداش عملکرد خوب است. انگیزه ها می توانند از مسابقات بین کارمندان گرفته تا جوایز بر اساس رسیدن به اهداف خاص، فرم های مختلفی بگیرند.

مشخص و ارزشمند بودن عملکرد و ارائه کمک به کارکنان در تلاش، می تواند انگیزه را بهبود بخشد، زیرا دائماً تیم خود را می شناسید و به آنها کمک می کنید، که به نوبه خود به احساس ارزشمندی آنها کمک می کند. به عنوان یک تجارت می توانید یک ساختار پاداش را نیز به عنوان یک عامل انگیزشی آماده کنید. این می تواند یک مورد برای ایجاد انگیزه مالی باشد، به گونه ای که وقتی کسب و کار شما به اهداف مالی برسد، بخشی از آن سود به نیروی کار بازپرداخت می شود.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : روشهای ایجاد انگیزه در کارکنان ، ایجاد انگیزه در تیم کاری ، ایجاد نیروی کار برای کسب و کار
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید