دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچگونه زندگی خود را در یک روز تغییر دهیم؟

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

در حالی که بسیاری از تجربیات فوری زندگی – مانند دیدار با عشق زندگی شما یا برنده شدن در قرعه کشی - ممکن است به عنوان یک نشانه سرنوشت به نظر برسد و نه چیزی که می توانیم آن را کنترل کنیم، کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید در یک روز انجام دهید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 15 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34372 تاریخ انتشار : 1399/01/04
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty , relation , somiya , amiraliziaee , ns6200 , hoomanz , zkh1996 , colac , marlboro477 , Nikan2020 , yones9grgni , ghasem1345 ,
در حالی که بسیاری از تجربیات فوری زندگی – مانند دیدار با عشق زندگی شما یا برنده شدن در قرعه کشی - ممکن است به عنوان یک نشانه سرنوشت به نظر برسد و نه چیزی که می توانیم آن را کنترل کنیم، کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید در یک روز انجام دهید تا مسیر زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. با این 10 نکته در مورد تغییر زندگی، زندگی مطلوب خود را بسازید.


1- شور و اشتیاق خود را کشف کنید.

آیا غرق شدن در روزهای خود با عدم هدف و حس تحقق خود را تحمل می کنید؟ با رونق بخشیدن به روال عادی زندگی و در نظر گرفتن اینکه چه چیزی باعث می شود احساس خوشبختی کنید، جادو کنید.

 چه چیزی باعث می شود صبح ها از رختخواب خود خارج شوید؟ چه چیزی شما را واقعاً زنده می کند؟ در مورد فعالیتهایی که به شما اینگونه احساس می دهد فکر کنید - حتی اگر مجبور باشید به کارهایی که از زمان کودکی انجام نداده اید تأمل کنید - و برنامه ای را برای ادغام این موارد در زندگی خود تهیه کنید.


2- اولین قدم را بردارید.

همانطور که توسط لائوس تسو بیان شد، سفر هزار مایل با یک قدم آغاز می شود. مهم نیست که چقدر بلندپروازانه به نظر برسد، هرگز به چیزی نخواهید رسید مگر اینکه آن قدم اول را بردارید و شروع کنید. این که بخواهید رمانی بنویسید، یک ماراتن را اجرا کنید یا یک زبان جدید بیاموزید، امروز را به یاد داشته باشید که با ساختن روزی که شروع به تعقیب رویای خود می کنید، آن را به خاطر بسپارید.


3- ثبت نام

به دلیل کمبود وقت، انرژی یا انگیزه، ما اغلب به پایان نمی رسانیم رویاها و اهداف خود را برای "یک روز دیگر" که ممکن است هرگز به آن نرسید، موکول می کنیم برای کمک به تقویت انگیزه خود، متعهد به انجام کاری در حال تغییر زندگی، مانند ثبت نام در کار داوطلبانه در خارج از کشور، ورود به یک رویداد تناسب اندام به چالش کشیدن یا حتی ثبت نام در سایت دوستیابی آنلاین شوید. با ثبت نام و متعهد ساختن خود به صورت کتبی، احساس می کنید که بیشتر باید برنامه های خود را طی کنید.


4- با شخصی جدید گپ بزنید.

روابط ما و افرادی که خودمان را در آن احاطه کرده ایم تأثیر بسزایی در خوشبختی و کیفیت زندگی ما دارد. بنابراین، مهم است که از هر فرصتی که می توانید برای گسترش دایره دوستان خود استفاده کنید و جایی را برای شخص جدیدی فراهم کنید.

 این که آیا آنها می توانند بهترین دوست جدید شما باشند، شما را با عشق به زندگی خود آشنا کنند یا به یک ارتباط شغلی جدید تبدیل شوند، هیچ وقت نمی دانید که کسی چه تاثیری در زندگی شما می تواند داشته باشد. امروز با ایجاد وقت برای گپ زدن با شخص جدید، یک روز بالقوه در حال تغییر زندگی را ایجاد کنید.


5- تصمیم گرفتن

اگر مدتی تصمیم بزرگی را کنار گذاشته اید، امروز روزی را انتخاب کنید که آینده خود را در دست بگیرید و تصمیم بگیرید. مهلت آخر روز را به خود اختصاص دهید و مدتی را به طور جدی در تعمق انتخاب های خود بگذرانید. پیامدهای هر نتیجه را در نظر بگیرید، جوانب مثبت و منفی را وزن کنید و به دنبال یک نظر دوم باشید تا به شما در تصمیم گیری درست کمک کند. سپس، پس از پایان مهلت، با غریزه قلبی خود بروید و برای مسیری که انتخاب کرده اید، برنامه ریزی کنید.


6- آشفتگی و بی نظمی را پاک کنید.

زندگی ما تمایل دارد که پر از درهم و برهمی شود، برای کمک به ایجاد فضای جدید برای چیزهای مثبت در زندگی، سعی کنید مواردی که وزن شما را پایین آورده است پاک کنید. اولاً، اتاق خود را تمیز کنید و از کلیه وسایلی که دیگر نیازی به آن ندارید خلاص شوید. این امر نه تنها به شما فضایی برای کارهای مفیدتر می بخشد بلکه می تواند سلامت روان شما را نیز تقویت کند.

ثانیاً، درباره همه خوشبختی های تخلیه شده در زندگی خود فکر کنید که ممکن است لازم باشد در مورد خلاص شدن از آن فکر کنید - مانند روابط ناخوشایند یا یک کار غیرقابل تحقق. سوم، سعی کنید ذهن خود را باز نگه دارید تا همه احساسات منفی را که ممکن است به آنها پناه ببرید رها کنید.


7- طرز فکر خود را تغییر دهید.

برای اینکه ذهن خود را پاک کنید، باید تصمیمی آگاهانه اتخاذ کنید تا احساسات منفی مانند عصبانیت یا پشیمانی و یا هرگونه کینه ای که به خاطر شما بوده است را رها کنید. کار ساده ای نیست اما یادآوری این نکته مهم است که حفظ این موارد باعث تغییر گذشته نمی شود. این فقط حال شما را خراب می کند. اگر فکر می کنید این چیزی است که با آن مبارزه خواهید کرد، ممکن است با یک مشاور صحبت کنید.

همچنین، تصمیمی بگیرید که از امروز به بعد شروع به اتخاذ چشم انداز مثبت تر خواهید کرد. مهم نیست که "خاطرات شادی" را ایجاد کنید تا به شما کمک کند، جایی که همه چیزهای مثبت را که هر روز رخ داده اند، کم و زیاد کنید، هر چقدر هم که اندک باشد.


8- عادت بد را بشکنید.

در حالی که شکستن یک عادت بد بیش از یک روز طول خواهد کشید، اما اغلب شروع کار سخت ترین کار است. اگر به خود وعده داده اید که مدتی می خواهید یک عادت بد را خدشه دار کنید، امروز روزی را که اقدام می کنید، بسازید.

 برای خود یک هدف خاص و قابل اندازه گیری قرار دهید و یادداشت کنید که چگونه می توانید به آن برسید، و آن را در مراحل کوچک تقسیم کنید. بعد، در مورد هدف خود به کسی بگویید. اشتراک اهداف شما می تواند آنها را واقعی تر جلوه داده و شما را برای دیدن آنها با انگیزه تر کند.


9- آن را بنویسید.

پس از تصمیم گیری در مورد برنامه اقدام خود برای تغییر زندگی، و اولین قدم های خود را برای دستیابی به این تغییر برداشتید، مهم است که آن را یادداشت کنید. داشتن برنامه های مبهم در سرتان همه چیز خوب و خوب است، اما پایین آمدن آن روی کاغذ به شما کمک می کند تا یک برنامه مشخص را برای دنبال کردن به شما ارائه دهد و به شما کمک کند احساس کنید که قبلاً در راه رسیدن به چیزی هستید.

آنچه امروز دارید را یادداشت کنید، بنویسید که چه می توانید در مسیر پیشرفت حرکت کنید و در نهایت چگونه می توانید زندگی مورد نظر خود را به دست بیاورید.


10- یاد بگیرید که از بودن لذت ببرید.

یكی از بزرگترین اشتباهاتی كه ما اغلب مرتكب می شویم تكیه به چیزهای بیرونی برای شاد كردن ماست، این بدان معناست كه خوشبختی خود را به دست سرنوشت یا افراد دیگر قرار می دهیم. امروز تصمیمی برای تغییر زندگی بگیرید. بدون در نظر گرفتن شرایطی که در آن قرار دارید، کنترل شادی خود را به دست بگیرید.

لیستی از تمام ویژگیهای خوبی که ارائه داده اید و تمام دلایل دوست داشتنی که در آن هستید کاملاً تهیه کنید. سپس این لیست را در جایی مفید نگه دارید تا هر بار که به انگیزه نیاز دارید، نگاه کنید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : چگونه زندگی خود را تغییر دهیم ، روشهای تغییر دادن زندگی ، تغییر زندگی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت