دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین3 دلیل کاهش احساس اعتماد به نفس

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

یکی از بهترین خصوصیاتی که یک شخص می تواند داشته باشد اعتماد به نفس است. کمبود در این زمینه فقط به کاهش رضایت در زندگی کمک نمی کند بلکه میتواند بر همه چیز از روابط شما با دیگران تا راهی که فعالیت های روزانه خود را تحت تأثیر قرار می دهید، تأثیر بگذارد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 11 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34354 تاریخ انتشار : 1399/01/01
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : marlboro477 , vashty , yones9grgni , hoomanz , relation , amiraliziaee , ns6200 , feriii , Htm , somiya , famzed ,
میزان اعتماد به نفس شما نسبت به عوامل مختلفی از شرایط کودکی تا  شیمی بدن شما متاثر است. همه نوع کارها می تواند هنگام بازی تعیین شود که چقدر به خودتان فکر می کنید. ممکن است یک روز احساس اعتماد به نفس کنید و روز بعد نسبت به خودتان بدبین باشید.

ناامید نشوید، هنگامی که دلایل عدم اعتماد به نفس خود را مشخص کردید، معمولاً می توانید مسائل را حل کنید. اولین قدم شناخت علت چیست. در اینجا برخی از دلایلی که ممکن است اخیراً احساس کمبود اعتماد به نفس داشته اید وجود دارد.


1- عدم مراقبت از خود

در برخی موارد، ممکن است افراد دیگر دلیل این احساس بد در مورد خودتان باشند. قلدری یا اعضای خانواده وخیم می توانند احساس غریبی کنند. با این حال، در برخی موارد، نفرت شما ممکن است ناشی از انجام کار شما باشد.

بسیار حیاتی است که شما به خود همان عشق را می بخشید که انتظار دارید شخص دیگری به شما عطا کند. آنچه را که لازم است انجام دهید تا روشی که در مورد خودتان احساس می کنید افزایش یابد. یک حمام آبگرم بگیرید. غذاهای سالم بخورید. یک فیلم طنز تماشا کنید. کتاب خوبی بخوانید! مراقبت از خود بسته به سلایق شخصی شما می تواند متفاوت باشد.


2- شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ایجاد شده اند تا باعث شوند بیشتر با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کنیم. با این حال، در بسیاری از موارد، می تواند برعکس عمل کند. قرار گرفتن در معرض خیلی زیاد در رسانه های اجتماعی  می تواند ما را به خود احساس سرزنش و به دنبال آن کمال غیر واقعی باشد.

ویرایش برنامه ها و فیلترها می تواند به ما کمک کند. این ایده خوبی است که قرار گرفتن در معرض حساب های رسانه های اجتماعی را محدود کنید که باعث می شود احساس بی ارزشی نکنید.


3- جنسیت یا نژاد

در مردان، افراد بخاطر جنسیت یا نژاد خود مورد تبعیض قرار می گیرند. ممکن است آنها احساس کنند با آنها متفاوت از همسالان خود رفتار می شود. نگرانی در مورد چگونگی درک دیگران توسط شما می تواند تفاوت زیادی در عملکرد شما در زندگی ایجاد کند.

با این باور که شما به دلیل استعدادهای دیگر کمتر از دیگران هستید، نمی توانید کنترل کنید سپس خود را برای شکست آماده می کنید. اگر مردم نسبت به شما تبعیض قائل هستند، بسیار مهم است که شما ابزارهایی برای جلوگیری از درونی کردن این عقیده که نسبت به دیگران کم ارزش تر هستید، پیدا کنید. گروهی از افراد را پیدا کنید که احساس می کنید متعلق به آنها هستید. با اعتماد به نفس عمل کنید حتی اگر ممکن است آن را وانمود کنید، و در نهایت، شما شروع به باور آن خواهید کرد!                

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : دلایل کمبود اعتماد به نفس ، کاهش اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت