دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمشاغل در حال رشد سریع برای دانشجویان

پست های بیشتر از دسته اقتصادی و مالی

وقتی فرزند شما در مورد رشته اصلی خود تصمیم می گیرد، طبیعی است که نگران این باشید که آیا این مدرک منجر به حرفه می شود یا خیر.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 8 ) بنچاق !
نویسنده : moosa70 شماره پست : 34329 تاریخ انتشار : 1399/01/04
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa , hoomanz , somiya , marlboro477 , yones9grgni , misskara ,
وقتی فرزند شما در مورد رشته اصلی خود تصمیم می گیرد، طبیعی است که نگران این باشید که آیا این مدرک منجر به حرفه می شود یا خیر. تحصیلات در دانشگاه امروزه خیلی گران است، و احتمالاً پس از به دنیا آمدن آنها پس انداز کرده اید. در حالی که برخی از زمینه ها دارای مسیرهای شغلی کاملاً آشکار هستند، مانند یک مدرک علمی که منجر به حرفه ای شدن در علم می شود، همه مدارک آنچنان واضح و روشن نیستند.

اگر پسر یا دختر شما به یک درجه شغلی ابراز علاقه کرده اند، ممکن است بدانید که چه نوع مشاغلی را می توان برای آنها انتخاب کرد. همانطور که معلوم است، تعدادی از مشاغل پر رشد و پردرآمد در آنجا وجود دارند که یک مدرک شغلی می تواند منجر به آن شود، بنابراین بیایید به چند مورد بپردازیم.


1- بازاریابی

با استفاده از آخرین داده های دفتر آمار کار جهانی، بازاریابی به عنوان بهترین حرفه برای مشاغل تجاری هستند. بازاریاب ها روندهای مربوط به داده های فروش را مطالعه می کنند، اطلاعات جمع آوری شده از مشتریان را تجزیه و تحلیل می کنند و آن داده ها را به روشی قابل خواندن برای مدیران و مدیریت تهیه می کنند.

شغل تحلیلگر تحقیقات بازار معمولاً برای شروع کارشناسی، به خصوص در تحقیقات بازار یا سازمان تجارت، نیاز به یک مدرک کارشناسی دارد و درآمد متوسطی معادل 63،120 دلار در سال دارد. پیش بینی می شود میزان تحلیلگران تحقیقات بازار شاغل در ایالات متحده در طی دوره ده ساله از 2018-2028 20% افزایش یابد، که این رشد به دلیل افزایش اهمیت داده های مصرف کننده در تصمیم گیری در مورد مشاغل منجر می شود.


2- مدیر مالی

مدیران مالی بخش های مالی را در شرکتها تشکیل می دهند و به آنها کمک می کنند تا سودآوری داشته و با یک نرخ پایدار رشد کنند. در حالی که مدیران مالی معمولاً نیاز به تجربه کار در سمتهای مرتبط مانند تحلیلگر مالی دارند، اما نیاز به تحصیل معمولاً مدرک کارشناسی است. با درآمدی متوسط ​​127.990 دلار، مدیران مالی بسیار مرفه هستند و با انتظار رشد در حوزه 16% بین سالهای 2018 تا 2028، ارتقاء در این حرفه مطمئناً گزینه ای برای کارمندان اختصاصی با تحصیلات مناسب در سالهای آینده است.


3- کارشناس مدیریت

تحلیلگر مدیریت، که مشاور نیز نامیده می شود، به شرکتهایی می آیند تا به آنها در افزایش کارایی و کاهش زیان کمک کنند. آنها می توانند این کار را از چند طریق تسهیل کنند، از جمله کمک به ادارات در برقراری ارتباط بهتر، تنظیم بودجه و تجزیه و تحلیل داده های کارکنان برای کمک به شناسایی افرادی که بیشتر کار می کنند و افرادی که عقب مانده اند. سمتهای ورودی به عنوان یک تحلیلگر مدیریت معمولاً به مدرک کارشناسی نیاز دارند، اگرچه تجربه کار در زمینه های مربوطه نیز غالباً مورد نیاز است. که درآمد متوسط ​ سالانه 83،610 دلار دارند.

با پیش بینی رشد 14% بین سال های 2018 تا 2028، مطمئناً صنعتی با پتانسیل بسیار زیاد است، زیرا شرکت ها به دنبال افزایش کارآیی و بهره وری هستند، به ویژه در مراقبت های بهداشتی. در حالی که اینها برخی از شغل های در حال رشد سریع هستند، مشاغل دیگری نیز وجود دارند که می توانند با مدرک تحصیلی در دسترس باشند. مشاغل مدیریتی اغلب از بالاترین مشاغل با حقوق بالا در آنجا هستند و تقریباً همه آنها حداقل به به مدرک کارشناسی نیاز دارند.

امور مالی و حسابداری نیز گزینه های خوبی هستند که می توانند به مشاغل پر سود منجر شوند. صرف نظر از موارد اصلی، تحصیل در مشاغل یک انتخاب عالی برای دانشجویانی است که به دانشگاه می روند، مهارت های لازم برای موفقیت در تعداد زیادی از رشته های شغلی و یا حتی شروع کار خود را در اختیارشان می گذارند، در صورتی که به آن علاقه داشته باشند. ما همیشه می خواهیم مراقب بچه هایمان باشیم و اطمینان حاصل کنیم که آنها تصمیم های آموزشی خوبی را کسب می کنند. با کمی تحقیق و پشتیبانی، فرزند شما در مسیر درست خود قرار خواهد گرفت.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : برترین مشاغل ، مشاغل پردرآمد ، بهترین حرفه ، بازاریابی ، مدیریت مالی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت