دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلایندیجی بایت غول خفته ارزهای دیجیتال

پست های بیشتر از دسته تکنولوژی و فناوری

در این مطلب به معرفی دیجی بایت میپردازیم. احتمالاً شما با ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید و یا جتی در این زمینه فعالیت هم بکنید. در این صورت این مطلب می تواند برای شما مفید باشد. برای آشنایی با دیجی باید در ادامه با ما همراه باشید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : mahyarak2 شماره پست : 34305 تاریخ انتشار : 1399/01/01
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa , hoomanz , fzqueen , somiya ,
پیدایش

جرد تیت را میتوان خالق دیجی بایت دانست. او کار توسعه این ارز را از سال 2013 شروع کرده و در ژانویه 2014 بلاک جنسیس این ارز دیجیتال استخراج شد. بعد از اینکه دیجی بایت به صورت رسمی منتشر شد جرد تیت تمرکز و وقت خود را بر روی توسعه هر چه بیشتر این ارز معطوف کرد.


مزیت ها

برای کاربردی شدن هر چه بیشتر یک ارز دیجیتال سرعت تراکنش بسیار مهم است و در این زمینه دیجی بایت وضعیت بسیار خوبی دارد. در ابتدا زمان بلاک دیجی بایت 60 ثانیه بود و و این شبکه قادر بود که در هر ثانیه 140 تراکنش را پردازش کند. هر دو سال یک بار زمان بلاک این ارز دیجیتال نصف میشود و در حال حاضر 15 ثانیه است. زمانی که ساخت بلاک سریعتر میشود تراکنش ها هم با سرعت بیشتری انجام می شود و این مزیت برای هر ارز دیجیتالی که بخواهد موفق شود بسیار مهم است.


امنیت بالا

مانند بیت کویین امنیت شبکه دیجی بایت هم از طریق فرایند ماینینگ انجام میشود با این تفاوت که استخراج دیجی بایت به طور همزمان با 5 الگوریتم گوناگون انجام میگیرد در حالی که بیت کویین را تنها میتوان با الگوریتم SHA-256 استخراج کرد. هدف از این کار جلوگیری از متمرکز شدن فرآیند ماینینگ میباشد.


حسن شهرت

دیجی بایت یکی از ارزهای دیجیتالی است که در حال حاضر طرفداران نسبتاً زیادی پیدا کرده است. طرفدارانی که نسبت به این ارز وفاداری عجیبی دارند و بازخورد نسبت به این ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی و جاهای دیگر بسیار مثبت است. طرفداران دیجی بایت این ارز را یک غول خفته می داند و معتقدند فناوری قدرمتند این ارز در آینده باعث پیشرفت چشمگیر دیجی بایت خواهد شد.


نقطه ضعف

در کنار مزایا و نقاط قوت این ارز دیجیتال جا دارد که از مهم ترین نقطه ضعف آن هم یادی کنیم. دیجی بایت بازاریابی و تبلیغات خوب در طی این سالها نداشته است. و در همین حد معروفیت و پیشرفتی را هم که کسب کرده مدیون فعالیت کاربران و طرفدارانش میباشد. اگر تبلیغات و بازاریابی خوبی از طرف تیم توسعه دهنده بر روی این ارز انجام میشد به طور حتم امروزه جایگاه و محبوبیت بسیار بیشتری را به خود اختصاص داده بود.


نتیجه گیری

بازار و آینده ارزهای دیجیتال را نمیتوان به طور کامل پیشبینی کرد. اما بعضی از ارزهای دیجیتال با توجه به خصوصیاتی که دارند برای آینده می توان با امید بیشتری به آنها نگاه کرد. اگر به دنبال ارز دیجیتالی هستید که برای طولانی مدت رویش سرمایه گذاری کنید دیجی بایت میتواند یکی از گزینه هایی باشد که شما باید بر روی آن تحقیق و فکر بیشتری کنید.
 

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : دیجی بایت ، آینده دیجی بایت ، digibyte
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت