دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینشايع ترين راه انتقال ويروس كرونا

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، حامد روحانی‌زاده عصر امروز در نشست خبری گفت: استفاده از دستکش در مواقع غیر ضرور توصیه نمی‌شود و هیچ منبع علمی مستندی درباره تغذیه مناسب برای این بیماری وجود ندارد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 5 ) بنچاق !
نویسنده : rezarowghani77 شماره پست : 34132 تاریخ انتشار : 1398/12/11
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : misskara , ns6200 , marlboro477 , Nikan2020 , Amirhosin9088 ,
به گزارش اقتصاد نيوز به نقل از ايرنا، حامد روحاني زاده عصر امروز در نشست خبري گفت : استفاده از دستكش در مواقع غير ضرور توصيه نمي شود و هيچ منبع علمي مستندي درباره تغذيه مناسب براي اين بيماري وجود ندارد. چادر هاي سلامت براي معرفي و روش هاي پيشگيري از اين بيماري در سطح شهر دائر شده است.

 معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران ادامه داد : پيگير پلمپ مقطعي قليان سراها تا اطلاع بعدي براي جلوگيري از گسترش اين بيماري هستيم چراكه قليان خود كانون عفونت است.

 روحاني زاده متذكر شد : با توجه به اينكه سفرها به مازندران زياد شده، كيت هاي تشخيصي تب سنجي از ورودي هاي استان انجام و مقرر شد شش استان به استان هاي داراي كيت اضافه شوند و پيشگيري در دستور كار قرار دارد تا از انتشار كروناويروس جلوگيري كنيم و مسافران مشكوك به كروناويروس محل اقامت آنها را رصد مي كنيم. هيچ برنامه اي براي تعطيلي فروشگاه هاي كوچك و بزرگ و ادارات دولتي نداريم.

 معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به اينكه تعطيلي مدارس به دليل پايين بودن سطح آگاهي دانش آموزان در مورد اين بيماري انجام شده است، افزود : اماكن ورزشي هم چنان تعطيل است.

 روحاني زاده يادآور شد : در پي ارائه طرحي براي لغو مقطعي برپايي مراسم عروسي در تالارهاي پذيرايي هستيم كه به زودي اطلاع رساني و اجرايي مي شود. توصيه مي شود مراسم ترحيم در تالارها برگزار نشود.

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران اظهار كرد : در چهار بيمارستان ريفرال كه براي بستري كردن بيماران مبتلا به ويروس كرونا در استان پيش بيني شده، تخت به ميزان نياز ساماندهي شد و مشكلي براي بستري بيماران مبتلا از اين پس نخواهيم داشت. مشكل كمبود تخت بيشتر مربوط به بيمارستان رازي قائمشهر بود كه با جا به جايي بيناران مشكل اين بيمارستان نيز برطرف شد.

 وي خاطرنشان كرد : بيمارستان مخصوص كرونا صرفا براي كرونا نيست بلكه تجهيزات بيشتري براي مقابله دارد و ممكن است بيماري مشكوك به كرونا هم به يك بيمارستان معمولي مراجعه كند و آنجا تحت درمان قرار گيرد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : انتقال ويروس كرونا ، ويروس كرونا ، انتقال كرونا
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت