دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچگونه در سفر گرم بمانیم

پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

زمستان مانند سایر فصل ها دارای زیبایی های منحصر به فرد خودش برای سفر است اما چگونه در چنین سفر هایی گرم بمانیم تا سفر دل انگیز تری داشته باشیم.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : user1 شماره پست : 33985 تاریخ انتشار : 1398/12/01
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vahid62 ,
سرمای زمستان می تواند مناظر دل انگیزی در طبیعت ایجاد کند اما باعث عدم استراحت کافی و کسالت در هنگام سفر خواهد شد، به همین دلیل گرم کردن کیسه خواب و چادر دارای اهمیت زیادی است. اولین نکته برای داشتن خوابی راحت و آرام این است که از کیسه خواب های گرم تر استفاده کنیم. استفاده از بطری آب گرم در داخل کیسه خواب می تواند باعث گرم شدن بیشتر آن شود.

بطری آب گرم کیسه خواب را تا 3 ساعت گرم نگه می دارد بعد از آن می توانیم آب بطری را عوض کنیم. آتروپاد هامی توانند برای گرم کردن کیسه خواببه کار برونداما حرارتی کمتر از بطری آب جوش ارایه می دهند.استفاده از کلاه جوراب گرم و خشک نیز می تواند به گرم ماندن شما کمک کند.


گرم کردن چادر

استفاده از بخاری هایی که با گاز کمپینی کار می کنند تا 2ساعت می تواند چادر را گرم نگه داردگاز کمپینی در هنگام سوختن و ترکیب با اکسیژن تولید دی اکسید کربن نمی کند و خطری ندارد. استفاده از زیر انداز مناسب مانع از انتقال گرمای بدن به زمین می شود. استفاده از پتو های اورژانسی که لایه نازکی از آلومینیوم هستند باعث می شود به هیچ وجه سرما راهی به داخل چادرنیابد.

گذاشتن سنگ داغ داخل چادر نیز به گرم ماندن آن کمک می کند. موقعیت جغرافیایی چادر نقش مهمی در گرم ماندن آن دارد مکان چادر باید بالاتر از سایر مناطق و دور از روخانه باشد. داشتن تحرک کافی و ورزش قبل از خوابیدند کمپ باعث می شود متابولیسم در بدن شما بالا برودو جریان خون در بدنتان متوقف نشود.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : گرم کردن در سفر ، چگونه در سفر گرم بمانیم ، روش های گرم ماندن در سفر
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت