دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینبا این 10 نشانه دروغگوها را بشناسید

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

دروغ‌گویی بخشی اجتناب ناپذیر از طبیعت انسان و یکی از متداول‌ترین تعاملات اجتماعی در بین انسان‌ها است و محققان اعلام کرده اند که حتی دروغ‌گویی در حیواناتی مانند میمون‌ها هم وجود دارد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 11 ) بنچاق !
نویسنده : behnam71 شماره پست : 33776 تاریخ انتشار : 1398/11/09
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : parvin , hoomanz , behzaddeh , vashty , ns6200 , Myangel , khodaismylove , hmotamed , Nikan2020 , mahvash , Ntmi123 ,
1- سریع تغییر موقعیت می‌دهد:

اگر از فردی رو در رو سؤال پرسیدید و او سریع جهت سر خود را تغییر داد احتمالاً در فکر دروغ گفتن به شما است. دروغ‌گوها معمولاً در این مواقع خم‌شده و یا سر خود را به یک سمت دیگر متمایل می‌کنند. این اتفاق درست قبل از اینکه پاسخی به شما بدهد اتفاق می‌افتد.


2- تغییر در نحوه نفس کشیدن:

وقتی کسی قصد دروغ گفتن به شما را داشته باشد ممکن است که نوع نفس کشیدنش تغییر کرده و یا نفس عمیق بکشد. وقتی طرز نفس کشیدن دروغ‌گو تغییر می‌کند شانه‌ها را بالا داده و با تن صدای ضعیف به شما پاسخ می‌دهد درست مانند زمانی که عصبی هستند.


3- ناگهان ثابت و بی‌حرکت می‌شوند:

در حالت عادی هنگام صحبت کردن بدن نیز ناخودآگاه حرکات ظریف و آرامی دارد ولی فرد دروغ‌گو مانند فردی که عصبی شده ناگهان یکجا بی‌حرکت و ثابت شده و پاسختان را می‌دهد.


4- کلمات یا عبارات را تکرار می‌کنند:

چون دائماً در تلاش‌اند که شما و خودشان را به چیزی متقاعد کرده و به تأیید برسانند ممکن است یک عبارت را مثل "من ...من ... من نکردم" را بارها تکرار کنند. در واقع تکرار راهی برای خرید وقت برای جمع‌کردن افکارشان است.


5- ارائه اطلاعات زیاد و بیهوده:

وقتی شخصی اطلاعات بیش از درخواست شما و با جزئیات زیاد ارائه می‌دهد به احتمال زیاد سعی در کتمان حقیقت دارد و نمی‌خواهد حقیقت را به شما بگوید. دروغ‌گوها معمولاً زیاد صحبت می‌کنند زیرا امیدوارند که دیگران حرف‌هایشان را باور کنند.


6- پوشاندن دهان:

یکی از نشانه‌های دروغ‌گو پوشاندن ناخودآگاه دهان با دست‌ها است، در واقع دروغ‌گو با این کار سعی در قطع ارتباط با مخاطب خود را دارد.


7- حرکت بیش از حد پاها:

حرکت پاها به شما می‌گوید که دروغ‌گو احتمالاً از ادامه صحبت با شما عصبی و ناراحت شده است و تمایل دارد موقعیت خود را ترک کند. نگاه کردن به پاها یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای کشف یک دروغ‌گو است.


8- دشواری در صحبت کردن:

صحبت کردن برای افراد دروغ‌گو سخت است به این دلیل که سیستم عصبی اتوماتیک وار در مواقع استرس‌زا بزاق کمتری تولید کرده و غشاهای مخاطی دهان خشک می‌شوند.


9- پلک نزدن و خیره شدن:

افراد دروغ‌گو معمولاً تمایلی به برقراری تماس چشمی ندارند اما گاهی ممکن است برای حفظ تماس چشمی و کنترل بیشتر اوضاع بدون پلک زدن به شما خیره شوند. البته یکی دیگر از نشانه‌های فرد دروغ‌گو پلک‌زدن سریع هم است.


10- اشاره کردن:

زمانی که فرد دروغ‌گو عصبی و خشمگین می‌شود تلاش می‌کند تا دستش را به حالت اشاره به سمت شما بگیرد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : دشواری صحبت کردن ، نحوه نفس کشیدن ، پوشاندن دهان
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت