دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینرگ خواب مردان دقیقا اینجاست !

پست های بیشتر از دسته خانه و خانواده

وقت آن رسیده که شما هم بدانید که چطور باید رگ خواب مردانتان را بیابید و خواسته هایتان را با همسرتان در میان بگذارید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 14 ) بنچاق !
نویسنده : Loveislife شماره پست : 33737 تاریخ انتشار : 1398/11/11
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : iamlove , fatemeh , relation , shakiba21 , mahvash , khodaismylove , hoomanz , rahelekh , behzaddeh , unlimitelove , lovely , Myangel , Mylovelyangel , famzed ,
روش بدست آوردن رگ خواب مردان

هر زنی دوست دارد به بهترین نحو زندگی زناشویی خود را مدیریت کند تا بتواند زندگی خوبی برای خود و همسرش مهیا کند. در این میان باید بتواند رگ خواب مرد را بدست آورده و تصمیات مهم را با وی درمیان گذارد.

بسیاری از خانم ها نمی توانند با همسرشان در مورد تصمیمات مهم زندگی به درستی صحبت کنند به طوری که با موفقیت از پای میز مذاکره بلند شوند بلکه در اغلب مواقع با دلخوری صحبت هایشان را قطع می کنند . اینگونه زنان همیشه فکر می کنند مردها عجیب ترین آدم های روی زمین هستند و نمی توانند بدون بالا رفتن صدا گفت و گوی خود با آقای همسر را به سرانجام برسانند.

باید بدانید مردها چندان هم عجیب نیستند اما چنانچه در این بخش از نمناک خواهیم گفت الگوهای واحدی برای فکر کردن و واکنش نشان دادن دارند که اگرخانم ها برخی ازریزه کاری ها را رعایت کنند می توانند رگ خواب همسرشان را به دست آورند و اینگونه بحث های زن و شوهری را پایان بخشند و در گفتگوهایشان به سرانجام برسند.


اندکی خواب قبل از تصمیم گرفتن

برخی از خانم ها در کسری از ثانیه تصمیم های مهمی برای زندگی خود می گیرند و آنها را با همسرشان درمیان می گذارند و انتظار دارند همسرشان گوش به فرمان شان شود در صورتی که مردها نمی تواند مانند زن ها در لحظه تصمیم بگیرند .توجه داشته باشید تصمیم گیری در لحظه می تواند به ضرر شما باشد و شما پیش از چیدن برخی مقدمات نمی توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

اگر فکری به به ذهنتان رسیده قبل از آنکه در مورد آن با همسرتان صحبت کنید ،چرت کوتاهی بزنید زیرا چرت زدن قدرت تصمیم گیری را بالا می برد و به افکارتان سر و سامان می بخشد . اگر پس از بیداری نیز هنوز بر روی تصمیمتان مصمم بودید ، فکرتان را با همسرتان در میان بگذارید.


صحبت در موقعیت های مناسب

مردان هنگامی که کاری انجام می دهند و یا برنامه مورد علاقه خود را می بینند نمی توانند با همسرشان درباره مسائل مهم صحبت کنند بنابراین اگر می خواهید همسرتان نسبت به صحبتهای شما بی توجه نباشد در زمان مناسب با او گفتگو کنید زیرا مردان برخلاف زنان نمی توانند چند کار را در یک زمان انجام دهند.

برای صحبت با همسرتان ابتدا لازم است از او بپرسید که آیا آماده گفت وگو هست و بعد هم به او فرصت دهید که به حرف های تان فکر کرده و کمی بعد نتیجه را اعلام کند. البته این احتمال وجود دارد که همسرتان فکر کردن به حرف های شما را فراموش کند.


از بحث های زن و شوهری نترسید

برخی از زنان به علت ترس از دعواهای زناشویی و اینکه ممکن است همسرشان پاسخ منفی به آنان بدهد از گفت وگو های زن و شوهری اجتناب می کنند اما تصور نکنید یک زندگی بی دعوا و بحث، زندگی موفقی است. نبودن تنش و دعوا از رو به پایان بودن خوشبختی شما خبر می دهد.

همیشه با زبان درست و در شرایط مناسب صحبت هایتان را با همسرتان در میان بگذارید و نگران نباشید زیرا قرار نیست یک دعوا راه بیاندازید بلکه می خواهید برای خلاص شدن از وضعیت آزار دهنده خود، راهی بیابید.


همسرتان را دقیق بشناسید

برای پیش بینی کردن خواسته ها و واکنش های همسرتان به رفتارها و حرف هایش توجه کنید وبا دقت به لحظه لحظه زندگی او خیره شوید. درست است که همه مردها از الگوی رفتاری مشابهی پیروی می کنند اما بدانید همسرتان منحصر به فرد است و ممکن است بسیاری از رفتارهایش خاص باشد بنابراین برای خود یک کارگاه همسرشناسی راه بیاندازید.


خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

اگر اطلاعاتی که دیگران به شما داده اند یا برداشت هایی که با مشاهده زندگی دیگران پیدا می کنید ، ملاک گرفتن تصمیم تان است خطر بزرگی شما را تهدید می کند. شما باید از سختی ها و شکست های دیگران درس بگیرید و با نگاه کردن به موفقیت های شان کلید موفقیت را بیابید اما باید بدانید در شرایط آنها نیستید و نباید از زندگی آنها الگوبرداری کنید.

برای گرفتن تصمیم های تازه، باید قدم به قدم پیش بروید و برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان باید صبوری کنید و مقدمات تغییر را فراهم کنید زیرا شما نمی توانید باورهای همسرتان را یک شبه کنار بگذارید و تغییر دهید.


از واکنش های همسرتان تعجب نکنید

گرفتن تصمیمات جدید در زندگی پیامدهایی را به زندگی وارد می کند که هزینه هایی نیز در بردارد .قبل از تصمیم گیری و انجام آن باید هزینه هایش را هم در نظر بگیرید اما فراموش نکنید که بخشی از پیامد های آن اتفاق ها از چشم شما پنهان می ماند و نمی توانید تا زمانی که در شرایط قرار نگرفته اید ، احساس شان کنید.

اگر همسرتان همیشه به تغییر ها به روش خاصی واکنش نشان می داده، باید انتظار تعدیل و یا تشدید شدن واکنش را در گفت وگو را داشته باشید زیرا می تواند این گفتگو پا روی خط قرمزهای همسرتان بگذارد که شما از آن بی خبرید .


غذا خوردن قبل از تصمیم گیری

برای درست فکر کردن نباید شکم تان را از غذا پر کنید پس در این مواقع غذای سبکی بخورید که نه با افت قند خون و نه با سنگینی معده روبرو شوید و همانطور که گفتیم قبل از گرفتن تصمیم چرت کوتاهی بزنید. اکنون می توانید با آرامش بدنی و ذهنی ، شانس تان را برای رسیدن به هدف و بالا بردن توان تان برای راضی کردن همسرتان بالاببرید. حتما قبل از بحث یک میان وعده میل کنید اگر از ساعت غذا خوردنتان گذشته است زیرا وقتی گرسنه هستید میزان گلوکز خون شما پایین است، مغزتان ناگهانی واکنش نشان می دهد .


نا امید نشوید

اگر نتوانستید همسر خود را در گفتگوهایتان قانع کنید که به تصمیم های جدید شما نظر مثبت نشان دهد ، ناراحت نباشید شما زمان دارید و نباید ماجرا را تمام شده بدانید. اگر این بار هم درجا زدید و دستاوردی نداشتید، مهم این است که نظرتان را به همسرتان گفته اید و او از نارضایتی شما آگاه گشته است . بهتر است بدانید بیان نارضایتی اولین و مهم ترین قدم برای خلاص شدن از آن است.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : رگ خواب مردان ، صحبت در موقعیت های مناسب ، تاثیر خواب در افزایش قدرت تصمیم گیری
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت