دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمشکلات روی زبان نشانه چیست؟

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

زبان دسته‌ای از ماهیچه‌های مخطط است که در درون دهان قرار دارد و به جویدن و هضم غذا کمک می‌کند. زبان به‌وسیلهٔ پرزهایی که بر روی خود دارد تنها عضو برای چشیدن در بدن است.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : saeid1374 شماره پست : 33309 تاریخ انتشار : 1398/10/12
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , vashty , Ghasemi , mahvash ,
6 چیزهایی که زبان شما می تواند در مورد سلامتی شما نشان دهد:

ممکن است تعجب کنید، اما زبان می تواند بسیاری از مشکلات سلامتی را نشان دهد و برای معاینه اولیه می توانید آینه ای بگیرید و به زبان خود دقت کنید. پس از این ، می توانید آن را با اطلاعاتی که برای شما آماده کرده ایم مطابقت دهد.ما در بیتوته از دید جدیدی به زبان نگاه کردیم و آماده هستیم تا یافته های خود را با شما در میان بگذاریم.

1. محل قرارگیری اندامها بر روی زبان :زبان یک نقشه کامل است ، که در آن هر قسمت مسئول یک ارگان داخلی خاص است. هرگونه تغییر (زخم ها ، لکه ها ، تاول ها و غیره) ممکن است نشان دهنده نقص این اندام ها باشد.

بنابراین نوک زبان دل را معنی می کند.

ریه ها در طرفین کنار نوک قرار دارند.

مرکز زبان به معده و لوزالمعده اشاره دارد.

در امتداد لبه ها کبد و طحال قرار دارد.

روده ها به انتهای زبان نزدیکتر هستند.

در دو طرف نزدیک روده کلیه وجود دارد.

2. فرم زبان :می دانیم که رنگ و روکش می تواند موارد مختلف سلامت را نشان دهد. اما فرم زبان نیز می تواند چیزی را برای ما بیان کند.

یک زبان نازک می تواند به معنای کمبود آب بدن و مشکلات متابولیکی باشد.

یک زبان متورم ممکن است نشان دهنده عفونت یا مشکلات تیروئید باشد.

یک زبان ضخیم ممکن است نشانگر عدم ویتامین B12 باشد.

3. خط عمودی زبان :خط عمودی مسئول ستون فقرات است. اگر به پایین زبان خمیده باشد ، این ممکن است به معنای مشکلات در ستون فقرات کمر باشد.خمیدگی در وسط خط عمودی ممکن است مشکلات ناحیه ستون فقرات را نشان دهد.خمیدگی در نزدیکی نوک زبان ممکن است مشکلات منطقه ناحیه گردن را نشان دهد.

4- زبان جغرافیایی:این یک بیماری التهابی زبان است که در آن برخی مناطق زبان تغییر رنگ پیدا می کنند که به آن پاپیلا می گویند. این ممکن است نشان دهنده مشکلات هورمونی و کمبود ویتامین B2 باشد. بعضی اوقات می تواند باعث سوزش و درد شود.

5- زبان لرزان :لرز در زبان می تواند به معنای اضطراب ، ترس پنهان و ضعف اعصاب باشد. این هم یکی از نشانه های بیماری پارکینسون است .

6. زبان شکسته :این شرایط زبان که اغلب ارثی است . همچنین می تواند با سندرم Melkersson-Rosenthal (یک اختلال عصبی نادر) همراه باشد.لطفاً توجه داشته باشید كه اگر یكی از این مشکلات را بر روی زبان خود یافتید ، نگران نباشید برای تشخیص دقیق تر به پزشک خود مراجعه کنید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : بیماری التهابی زبان ، فرم زبان ، زبان جغرافیایی


تبلیغ با میترا نت