دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلایننکروفیلیا یا مرده خواهی چیست، انحراف جنسی مرده

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

نکروفیلیا یا مرده خواهی نوعی بیماری جنسی کمیاب است که فرد مبتلا تمایل به برقراری رابطه جنسی با اجساد مردگان دارد. نکروفیلیا انواع دارد که در ادامه به معرفی انواع آن می پردازیم.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 10 ) بنچاق !
نویسنده : farid61 شماره پست : 33257 تاریخ انتشار : 1398/10/05
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , Ghasemi , mehrzad2023 , famzed , parvin , aghighim66 , enayat2516 , yaser , aliseparo , reza2233 ,
نکروفیلیا Necrophilia یا مرده خواهی : نوعی انحراف جنسی مرده پرستی

نکروفیلیا Necrophilia ، که نام های دیگر آن necrophilism ، necrolagnia ،  necrocoitus ، necrochlesis و thanatophilia می باشد، نوعی فعالیت و تمایل جنسی با اجساد است. این بیماری توسط انجمن روانپزشکی امریکا نوعی اختلال جنسی در نظر گرفته شده است.

محققان در سال 1989 اطلاعات مربوط به 34 مورد مبتلا به نکروفیلیا را بررسی کردند و انگیزه افراد را برای این رفتار به این صورت توضیح دادند: این افراد در 68 درصد موارد تمایل به داشتن یک شریک جنسی دارند که هیچ مقاومتی از خود نشان ندهد و هرگز آنها را پس نزند، در 21 درصد موارد مجددا با یک شریک جنسی رابطه عاشقانه برقرار می کنند، در 15 درصد موارد از لحاظ جنسی جذب اجساد می شوند و یا اینکه در 12 درصد موارد با ابراز قدرت نسبت به یک جسد به دنبال اعتماد به نفس هستند.

اصطلاح نکروفیلیا توسط پزشک بلژیکی به نام جوزف گیسلین Joseph Guislain در سال 1850 معرفی شد. همانطور که بیان شد نکروفیلیا به عنوان یک اختلال جنسی در نظر گرفته می شود که فرد مبتلا تمایل به برقراری رابطه جنسی با اجساد پیدا می کند. این اختلال به اشکال مختلف ظاهر می شود که در ادامه به انواع نکروفیلیا اشاره می کنیم.


علت نکروفیلیا چیست؟

فرد مبتلا به نکروفیلیا دارای اعتماد به نفس خیلی پایین است که علت آن به دلیل یکی از موارد زیر است:

- فرد از اینکه توسط دیگران رد شود به شدت هراس دارد و در نتیجه تمایل به برقراری رابطه با چیزی را دارد که هیچ توانایی برای رد کردن وی ندارد.

- فرد ترس زیادی از مرده دارد و سعی می کند ترس خود را به یک تمایل تبدیل کند.

گاهی نیز افراد پس از رویارویی با جسد به خیالپردازی هیجان انگیز با مرده می پردازند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : نکروفیلیا چیست ، مرده خواهی چیست ، علت نکروفیلیا


تبلیغ با میترا نت