دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین6 راهکار نجات دهنده در مقابله با شکست عشقی

پست های بیشتر از دسته خانه و خانواده

چگونه می توان از شکست عشقی رها شد؟ 6 راهکار مقابله با شکست عشقی را در این مقاله بخوانید. عشق می تواند دلیلی برای شفقت و شادی و احساس رفاه شما باشد در حالی که می تواند تبدیل به آزاردهنده ترین احساس زندگی تان شود.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 13 ) بنچاق !
نویسنده : fzqueen شماره پست : 33256 تاریخ انتشار : 1398/10/13
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : reza2233 , Nikan2020 , ns6200 , hoomanz , Ntmi123 , Ghasemi , Faren , behnam71 , Arshida2020 , behzaddeh , ali222 , misskara , relation ,
چگونه می توان از شکست عشقی رها شد؟ 6 راهکار مقابله با شکست عشقی را در این مقاله بخوانید. عشق می تواند دلیلی برای شفقت و شادی و احساس رفاه شما باشد در حالی که می تواند تبدیل به آزاردهنده ترین احساس زندگی تان شود. عشق و دوست داشتن به خودی خود ضرری ندارند. آن چیزی که به شما آسیب می رساند رفتار ها و نگرش خودتان نسبت به عشق است. هر تغییر و تحولی دردناک است. برای مثال وقتی یک رابطه پایان می یابد و می خواهید که خودتان را از خاطرات و عادت ها و روند سابق زندگی تان جدا کنید حس می کنید که رویاهای تان خراب شده اند، امیدتان را از دست می دهید و احساس می کنید وقت تان تلف شده است.

ترس ناشی از ناشناخته ها شما را به عقب می راند و همین که نمی دانید بعد از این چه به سرتان خواهد آمد و چگونه باید بدون معشوق تان زندگی را ادامه دهید شما را فلج خواهد کرد. شاید پیش خود بگویید که هرگز شخص دیگری را نمی بینید و رابطه ای را آغاز نمی کنید، یا اعتماد به نفس خود را از دست بدهید و فکر کنید زیبا نیستید و یا پیر شده اید. این شما را از پا خواهد انداخت و شاید کمی بعد به یک فرد معتاد به الکل یا یک فرد چاق ناامید یا یک آدم همیشه بی حوصله ی جلو تلویزیون تبدیل کند. اما شما مستحق این ها نیستید. ما به شما یاد می دهیم که چگونه در برابر عشق دوام بیاورید و شکست عشقی را پست سر بگذارید.


مشکل واقعی

مشکل واقعی ذهن است. ترس در ذهن زندگی می کند. ذهن شما دوست دارد که یک وضعیت معمول و عادی را که قبلا به آن عادت کرده است ادامه دهد. ذهن شما تغییر را دوست ندارد چرا که نگرانی از دست دادن کنترل چیزها را در خود دارد و احساس ناامنی می کند. بهتر است کمی خود را مجبور به ریسک و شجاعت بکنید. باید بدانید که عشق شکننده است. یک روز ممکن است باشد و روز بعد دیگر وجود نخواهد داشت. شاید امروز از عشق لذت ببرید و روز دیگر ببینید که مثل باد شما را ترک کرده است و شما تنها فرصت این را دارید که از آن قدردان باشید و به خاطر همان مدت کوتاه خوشحال بمانید.


قدردانی

قدردانی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید با تمام قلب تان انجام دهید. برای مثال زمانی که ارتباط تان به پایان می رسد می توایند از احساسی که با شما به اشتراک گذاشته شد سپاسگذار باشید و با همین مثبت نگری اعتماد به نفس خود را نگه دارید. از آن هایی که زمانی دوست تان داشتند برای اینکه در زندگی تان بودند و به آن رنگ دادند تشکر کنید. می توانید عشق را با تمام زیباییش در قلب خود نگه دارید و از کسی که آن را به شما بخشید تشکر کنید حتی اگر زمانی قلب تان را شکست و ناراحت تان کرد. این عشق می تواند قلب شکسته ی شما را بهبود دهد و حالتان را خوب کند.


با دوستان و خانواده باشید

زمانی که مشکلی دارید برای مثال اگر از شریک زندگی تان جدا شده اید یا با فرزندان تان دعوا کرده اید یا در کارتان با تنش مواجه هستید احتیاج دارید که کمی عشق دریافت کنید. می توانید با دوستان تان باشید و از دوست داشتن و رابطه ی صمیمی شان سرشار شوید. مراقب باشید که از چه کسانی انتظار عشق دارید و با آن هایی باشید که می توانند موقعیت تان را درک کنند و حالتان را بهتر بکنند.


وضعیت خود را به درستی قضاوت کنید

باید هنگام قضاوت خود و برداشت تان از وضعیت کنونی تان کمی منصف و مهربان باشید. شما باید بین خشم و نفرت و کینه و یا عشق و صلح و دوست داشتن یکی را برای خود انتخاب کنید. اگر اشتباهی کرده اید و یا اگر خود را قربانی شرایط می پندارید بهتر است به جای سرزنش خودتان موقعیت را درک کرده و به خود به عنوان یک انسان عادی که حق اشتباه کردن دارد نگاه کنید.


ذهن ترسوی شما

عشق یک مسیر خطرناک برای ذهن است. ذهن تان به شما توصیه می کند که از این مسیر دوری کنید و خود را درگیر سختی های آن نکنید. اما شما هرگز نباید این را بپذیرید چرا که عشق مرکز زندگی و معنی زیستن تان است. زندگی بدون عشق مانند یک گل پژمرده و بی آب و رنگ است. دلیل اینکه میلیون ها نفر هرگز عشق را تجربه نمی کنند این است که ذهن شان مدام پتانسل دریافت عشق را از آن ها گرفته و با حرف های ناامید کننده مانع آن ها می شود. هرگز اجازه ندهید خاطرات شکست عشقی قبلی تان و ترس های ذهنی تان شما را از دوباره عاشق شدن منع کند.


همیشه دوست داشتن را انتخاب کنید

زندگی تان هیچ وقت بدون سختی و رنج نخواهد بود. همیشه دچار ناراحتی و درد می شوید پس با این حال بهتر است ناراحتی و رنج ناشی از عشق را انتخاب کنید نه رنج زندگی خالی و بی روح را. اگر شما زندگی خشک بدون عشق را انتخاب کنید با اینکه تمام سختی های معمول را خواهید داشت اما هیچوقت از لذت های عشق و دوست داشتن بهره ای نمی برید. زندگی شما کسل کننده شده و ترس از عشق حتی در شما ریشه می گیرد. تنها با کنترل ذهن تان می توانید در مواقع اضطراری انتخاب های درست داشته باشد.


عشق آتش است

شجاعت آمیختن با این آتش و تحمل رنج های شیرینش را داشته باشید تا در ازای آن زندگی تان را با دوست داشتن شخص دیگر زیباتر کنید. می توانید درون خود قلب شکسته و حجم رنجی که کشیده اید را ببینید اما حتما هنوز هم به دوست داشتن و دوست داشته شدن نیاز دارید. همین موضوع برای یک بار دیگر عاشق شدن کافی است.


مدیتیشن کنید

این روش موثر کمک می کند تا عشق را به سرعت در درونتان رشد دهید. تمرین: چشمان تان را ببنیدید و قلب تان را حس کنید. حتی می توانید دست تان را روی قلب تان بگذارید. یک شخص یا مکان یا رویداد که شما را شاد می کند تصور کنید. سعی کنید با این شادی قلب خودد را پر کرده و ناراحتی تان را از خود دور کنید. این کار برای فراموشی ناراحتی شکست عشقی کمک تان خواهد کرد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : شکست عشقی ، نجات از عشق آزاردهنده ، آسیب های عاشقی
 شکست عشقی یکی از هاد ترین مشکلاتی است که یک نفر در طول زندگی به آن دچار می شود و هیچ راهی برای درمان ندارد
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت