دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلایناطلاعات مهم درمورد جراحی سینه (بزرگ کردن سینه)

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه ، یک جراحی زیبایی است. عمل بزرگ کردن سینه اغلب با ایمپلت پروتز سینه انجام میشود.اکثر خانم ها به همراه استفاده از پروتز متقاضی لیفت سینه نیز هستند. در صورتی که افتادگی سینه شما جزئی باشد باشد میتوانیم با پروتز اصلاح کنیم
پست اسپانسر ( مهمان ) گزارش تخلف دوست داشتم ( 7 ) بنچاق !
نویسنده : jarahezibai شماره پست : 32994 تاریخ انتشار : 1398/09/18
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty , marlboro477 , hoomanz , mahvash , Faren , Ghasemi , behnam71 ,
اندازه سینه ، فرم و برجستگی سینه از اهمیت بسیار ویژه‌ای برای خانم‌ها برخوردار است، سینه مهم‌ترین سمبل زنانگی یک زن است.  بعلاوه در تناسب اندام نقش اساسی دارد. در حقیقت به لحاظ روان شناختی سینه مظهر باروری و همچنین زیبایی یک زن شناخته می‌شود. به همین منظور برای زیبایی و تناسب سایز سینه با دیگر اعضای بدن جراحی زیبایی سینه انجام می‌شود. گاهی سنیه ها اندازه مطلوبی ندارند بسیار کوچک یا بسیار بزرگ هستند و یا بر اثر ژنتیک ، شیر دهی و یا افزایش وزن، افتادگی پیدا کرده اند.

اطلاعات مهم درمورد جراحی سینه (بزرگ کردن سینه)

برجسته کردن سینه جراحی است برای بزرگ کردن اندازه سینه با گذاشتن پروتز،. اغلب زنان صرفاً برای ایجاد تناسب در اندام زنانه خود بزرگ کردن سینه که به طور طبیعی کوچک است یا جبران آب رفتن سینه بر اثر بارداری و یا شیر دادن در صدد برجسته کردن سینه های خود بر می آیند.

برای دیدن فیلم نحوه جراحی سینه روی جراحی سینه کلیک کنید و مقاله نحوه بزرگ کردن سینه را ببینید


نحوه انجام عمل جراحی بزرگ کردن  (برجسته کردن)  سینه  

زنان بالغ در هر سن اگر از سلامت جسمانی و عاطفی خوبی برخوردار باشند کاندیداهای مناسبی برای عمل برجسته کردن و جراحی زیبایی سینه هستند اگر سینه بسیار افتاده باشد باید عمل برجسته‌سازی همراه با عمل لیفت سینه انجام شود. پروتز سینه طوری ساحته شده اند که تا مدت های بسیار طولانی دوام بیاورند ولی  از نظر اداره غذا و داروی آمریکا پروتزهای سینه در طول عمرشخص  باید با پروتز های جدید تعویض گردد.   برش سینه برای جاگذاری پروتز سینه در 3 ناحیه ممکن است انجام شود:

1- برش زیر بغل: در این روش هیچ برشی روی سینه انجام نمیشود ولی دسترسی به محل جایگزاری مشکل است و ممکن است پروتز ها بالاتر از جایی که باید قرار بگیرند

2- برش زیر سینه: رایجترین نوع برش برش زیر سینه است زیرا دسترسی به محل قرار گیری پروتز آسانتر است، برش زیر چین طبیعی سینه انجام میشود و بعد ها دیده نمیشود و احتمال مشکلات بعدی در این روش کمتر است

3- برش دور هاله سینه: مناسب کسانی است که همزمان با کاشت پروتز عمل لیفت هم میخواهند انجام دهند.   برای نگه داشتن بافت سینه در سر جای خود در لایه عمقی بخیه میزنند . در صورت لزوم محیط هاله سینه را نیز کوچک می کنند.  پوست اضافی برداشته و برای لیفت همزمان نوک که همچنان به پوست متصل است به محل بالاتری برده می‌شود.

لبه های پوست را برهم می آورند و بخیه می زنند تا سینه هایتان شکل و وضعیت جدیدی پیدا کنند. برای دوختن برش ها ممکن است از بخیه های کشیدنی یا قابل جذب استفاده شود. این جراحی یک تا دو ساعت طول میکشد و پس از نیم روز یا حداکثر یک روز بعد از جراحی سینه مرخص خواهید شد.


محل قرار دادن پروتز ها در جراحی سینه  

محل قرار دادن پروتز یکی از دو محل زیر است پروتز زیر غده ای: روی عضله جداره قفسه سینه و زیر بافت غدد پستان  پروتز زیر عضله ای: زیر عضله جداره قفسه سینه درست روی قفسه سینه محل زدن برش جراحی برای کار گذاشتن پروتز سینه بستگی به ترجیح شما و جراح پلاستیک تان دارد.  

طبیعی ترین نتیجه از قرار دادن پروتز در  جراحی سینه در زیر عضله به دست می آید. علاوه بر این، قرار دادن پروتز در زیر عضله عوارض بعدی کمتری به وجود می‌آورد و میزان بروز وضعیت موسوم به انقباض کپسولی (بافت سخت و نامنظم جوشگاه که به دور پروتز ایجاد می شود) در این روش کمتر است. در خانم های جوان که احتمال بارداری و شیر دهی در آنها وجود دارد  بهتر است پروتز را زیر عضله سینه بگذارد زیرا  در این حالت پروتز با نسج پستان تماس ندارد و آن فرد می تواند شیر دهی را انجام دهد.

روند بهبودی پس از عمل به روش زیر عضله ای کمی طولانی تر است (دو تا سه روز ) و ممکن است درد و ناراحتی روزهای اول پس از عمل در آن کمی بیشتر باشد ولی میزان اختلالی که در ماموگرافی ایجاد میکند کمتر از روش زیر غده ای است. بنابراین در درازمدت مطلوب تر است. روش زیر غده ای، حتی در مورد پروتزهای قطره اشکی، ممکن است سبب ایجاد برجستگی شدید در بالای سینه شود شاید این سبب شود که وجود پروتز در سینه زن کاملا مشهود باشد، به ویژه وقتی که اندازه سینه بسیار بزرگتر شده باشد.

در خانم هایی که قصد بارداری و شیر دهی ندارند این روش مناسب تر است زیرا برجستگی روی سینه انجام میشود و از پوست روی سینه جهت برجستگی هرچه بیشتر استفاده میشود.  انتخاب دیگری که باید کرد انتخاب میان پروتزهای آب نمک یا پروتز های ژل سیلیکونی است.  

کارگذاری پروتز و نوع پروتز مناسب برای شما مستلزم ارزیابی دقیق و بحث دقیق درباره تمامی گزینه های شما با جراح پلاستیک است.    اندازه و شکل پروتز سینه را عوامل گوناگونی تعیین می‌کنند:   میخواهید سینه هایتان چقدر بزرگ شود؟ و چه میزان بافت سینه  

به طور طبیعی دارید؟  استخوان‌بندی شما و خاصیت ارتجاعی بافت های سینه تان هم ممکن است اندازه پروتزی را که می‌تواند در سینه  تان کار گذاشت محدود کند پروتزهای سینه را بر اساس سانتی متر مکعب اندازه بندی می کنند و برخی از آنها ممکن است از پیش پر شده باشند و برخی را هم بعد از قرار دادن در محل پر می‌کنند.      

اقدامات قبل از انجام جراحی سینه  برای بزرگ کردن سینه و پروتز سینه   در افراد بالای 35 سال و افراد زیر 35 ساله ای که سابقه بیماری های سینه از جمله سرطان سینه دارند بهتر است قبل از جراحی سینه،  ماموگرافی و یا سونوگرافی سینه انجام پذیرد.

دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل سینه از مصرف  قرص ضد بارداری خودداری نمایید  شما به عنوان متقاضی جراحی سینه ، قبل از عمل جراحی سینه، باید به مدت 10 روز تا دو هفته از مصرف داروهای آسپرین، بروفن ،ایندومتاسین، پیروکسیکام و مفنامیک اسید و همه داروهای هم خانواده اینها و مکمل های گیاهی خودداری کنید و چنانچه به هر دلیلی به مسکن نیاز داشتید فقط از استامینوفن ساده یا کودیین استفاده کنید زیرا این داروها با ایجاد اختلال در انعقاد خون و باعث خونریزی زیر پوست و کبودی پس از جراحی سینه می شوند. حداقل دو هفته قبل از جراحی سینه ، باید مصرف هرگونه دارو را با جراح پلاستیک در میان بگذارید.  

شب قبل از انجام جراحی سینه باید به حمام بروید . اگر سیگاری هستید بهتر است حداقل 6 هفته قبل از جراحی سینه، سیگار را کنار بگذارید تا سیستم ایمنی بدنتان تقویت شود. دو هفته قبل از عمل جراحی سینه از مصرف الکل خودداری کنید زیرا مصرف الکل فرایند بهبودی شما را طولانی تر میکند. قبل از جراحی سینه ، لازم است از مشکلات زمینه‌ای مانند قلبی ، ریوی ، کبدی ، کلیوی ، عصبی روانی و هر گونه اعتیاد و بیماری دیگر مانند هپاتیت و غیره با دکتر صحبت کنید تا احتیاط لازم حین جراحی سینه به عمل آید. همچنین اگر قصد کاهش وزن خود را دارید، قبل از انجام جراحی سینه این کار را انجام دهید. زیرا نوسانات وزن بعد از این اقدام، ممکن است باعث  افتادگی دوباره سینه‌هایتان شود

اطلاعات مهم درمورد جراحی سینه (بزرگ کردن سینه)

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : جراحی سینه, بزرگ کردن سینه , عمل پروتز سینه
 عمل پروتز میتونه عوارض جانبی هم داشته باشه
 اگه پزشک متخصص کارش رو درست انجام بده و پروتز مناسب استفاده بشه احتمال بروز مشکل خیلی پایینه
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت