دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین10 قانونِ جدید برای مدیریتِ پول

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

قانونِ 50-30-20 برای آن است که بودجه‌تان، نه خودِتان را روی فرم نگه دارید. این قانون یکی از مفیدترین و ساده‌ترین و معروف‌ترین قوانین مدیریت بودجه است.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 7 ) بنچاق !
نویسنده : misskara شماره پست : 32846 تاریخ انتشار : 1398/09/16
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , yaser , marlboro477 , Nikan2020 , Mohammadreza0723 , Mahtab1995 , Ghasemi ,
قانونِ 50-30-20: پایه‌ای‌ترین قانونِ مدیریت بودجه

به‌نظر می‌رسد یکی دیگر از آن قوانینِ زودگذر رژیم غذایی است، اما قانونِ 50-30-20 برای آن است که بودجه‌تان، نه خودِتان را روی فرم نگه دارید. این قانون یکی از مفیدترین و ساده‌ترین و معروف‌ترین قوانین مدیریت بودجه است.

بر طبق این قانون: 50‌درصد از درآمد شما (بعد از کم کردن مالیات، اگر مالیات می‌پردازید) باید صرفِ نیاز‌های شما بشود، مانند وامِ خانه یا اجاره بها، غذا، لوازم موردِ نیاز، هزینه رفت و آمد، بیمه، قرض‌های ماهیانه و هزینه‌های مربوط به مراقبت از فرزندان

30‌درصد از درآمد باید صرفِ هزینه‌های شناور شوند – چیز‌های قشنگی که دوست دارید داشته باشد – که می‌تواند شامل تعطیلات رفتن، انجام کار‌هایی که به شما احساس لذت می‌دهد، خوردن یک غذای خوشمزه در یک رستوران شیک یا خریدِ فیلم باشد20درصد باقی مانده باید پس‌انداز و سرمایه‌گذاری شود تا قرض‌هایتان را به مرور کاهش دهید.


یک صندوق برای فوریت‌ها: پس‌انداز برای روز مبادا


آماده بودن همیشه به نفع شماست. از دست دادن شغل به هر دلیل، تصادف، بیماری یا تغییراتی که در وضعیت شخصی‌تان رخ می‌دهد می‌تواند بر میزانِ نقدینگی شما اثر بگذارد. تعمیراتی که به صورت غیرمنتظره برای خانه پیش می‌آید، مشکلاتی که برای خودرو پیش می‌آید یا هر هزینه دیگری که آن را پیش‌بینی نکرده‌اید، شامل این موارد است.
 
اگر طوری پس‌انداز کنید که در صورت مشکلاتی که گفته شد، بتوانید مخارج 3 تا 6 ماه خود را پوشش دهید، دیگر مجبور نیستید، با مواجه شدن ناگهانی با این مشکلات تازه به فکر چاره بیفتید. این پول را در یک حساب بانکی جدا و قابلِ دسترس قرار دهید و به آن هرگز دست نزنید، مگر آنکه واقعاً مجبور باشید.


چه می‌خواهید؟ یک برنامه برای زندگی تهیه کنید

بدانید کجا و کی می‌خواهید بروید. تعیین اهداف با نگاهی به آینده و یادآوری به شما درباره اینکه چرا چنین پولی را ذخیره می‌کنید و برای چه مدت می‌خواهید این کار را انجام دهید، به شما کمک می‌کند نظمِ مالیِ سالمی داشته باشید. برطبق گزارش بانک اچ‌اس‌بی‌سی در انگلستان، 42‌درصد از افرادی که در سن کار کردن بودند اعلام کردند فقط برای کوتاه‌مدت پس‌انداز می‌کنند.

اهداف زندگی می‌تواند شامل خرید یک خانه، پرداخت پول برای مشارکت در کلاس‌هایی که ارتقاء شغلی برایتان در پی خواهد داشت، لذت بردن از دوران بازنشستگی یا به جا گذاشتنِ میراثی برای عزیزانتان باشد. برنامه مدیریت مالی هر کسی در زندگی بازتابی از تغییراتی است که در نیاز‌های سرمایه‌گذاری و پس‌انداز وی با افزایش سن رخ می‌دهد – برای مثل هر چه به سنین بازنشستگی نزدیکتر می‌شوید باید خطرپذیری مالی را کمتر کنید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : مدیریت بودجه ، سرمایه گذاری ، پس انداز کردن


تبلیغ با میترا نت