دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچگونه از جوش زدن جلوگیری کنیم؟

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

آیا یک فرد بزرگسال هستید اما هنوز هم جوش می زنید ؟ جوشها و آکنه های بزرگسالی خیلی رایج هستند اما برای جلوگیری از آشکار شدن این دانه هادر صورتتان ، فقط کافی است چند قدم ساده بردارید .
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : Mohammadreza0723 شماره پست : 31643 تاریخ انتشار : 1398/06/27
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : samane7 , vashty , famzed , atieh ,
غذای مناسب بخورید

غذای چرپ باعث نمی شود که صورت ما چرب شود اما برخی غذاها می توانند باعث التهاب و تحریک شدن پوست شوند.درست است که جوشها و آکنه های بزرگسالی خیلی رایج هستند اما برای جلوگیری از آشکار شدن این دانه هادر صورتتان ، همین قدم ساده خیلی مهم است.


میزان استرس خود را کاهش دهید

استرس میزان التهابات پوستی که باعث بروز آکنه در بزرگسالان می شود را افزایش می دهند . اگر شما هم دارای جوشهایی هستید که در اثر استرس ایجاد شده اند با استفاده از لوسیون حاوی سالیسیلیک اسید و یا یک حل کننده باکتری مثل بنزوئیل پراکسید ، پوستتان را صاف کنید.


هیچ وقت با آرایش نخوابید

حتما” هر شب قبل از خواب صورتتان را با آب ولرم و یک پاک کننده ملایم بشوئید. زیرا لوازم آرایشی منافذ پوست را می بندند و مانع از نفس کشیدن پوست می شوند.


از محلول پاک کننده ای که حاوی سالسیلیک اسید باشد استفاده کنید

از مصرف ژلهای پاک کننده ای که حاوی الکل هستند و اسکرابهایی که دارای دانه های ریز هستند خودداری کنید زیرا این مواد چربی پوست را از بین می برند و در نهایت باعث می شوند که پوست برای جبران این چربیهای از بین رفته چربی بیشتری تولید کند.

اگر سالسیک اسید جواب نداد از محلولهایی استفاده کنید که ترکیبی از رتینوئید با بنزوئیل پراکسید باشند .محققان به این نتیجه رسیده اند که رتینوئید التهابات پوستی را کاهش می دهد و بنزوئیل پراکسید باکتریهایی که باعث بروز آکنه و جوش می شوند را از بین می برند .

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : جوش ، جوش زدن ، جوش صورت ، جلوگیری از جوش زدن ، جوش ها و آکنه های بزرگسالی
 هر کاری کنیم این جوش زدن از سر نمیره بیرون
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت