دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینبهترین روش درمان سلولیت

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

سلولیت یک مشکل پوستی رایج در بین خانم هاست که گاهی موروثی است و گاهی بر اثر عادت‌های اشتباه در بین خانم‌ها بروز می‌کند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : farid61 شماره پست : 31344 تاریخ انتشار : 1398/06/16
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : mnmnmn ,
سلولیت یک مشکل پوستی رایج در بین خانم هاست که گاهی موروثی است و گاهی بر اثر عادت‌های اشتباه در بین خانم‌ها بروز می‌کند. سلولیت به تجمع بد شکل چربی‌هایی گفته می‌شود که در سوخت و ساز آن‌ها اختلال ایجاد می‌شود و این چربی‌ها همراه با مواد سمی زیر پوست رسوب می‌کنند.

نداشتن تحرک و ورزش نکردن، وراث، نوشیدن آب ناکافی، خوردن غذا‌های چرب و ناسالم، مصرف دخانیات کاهش یا افزایش ناگهانی وزن، جریان ناکافی خون در ناحیه زیر پوست، پیروی از رژیم غذایی غلط به منظور لاغر شدن است. درمان سلولیت، راه‌های بسیاری دارد، اما بهترین راه تغذیه و تمرین همراه با ماساژ است. روزانه به مدت 10 دقیقه بدن خود را با کرم‌های ضد سلولیت ماساژ دهید. این کار شما سیستم لنفاوی را به جریان می‌اندازد.

درخصوص تغذیه توصیه می‌شود خوب و سالم باشد. البته می‌توانید از آب میوه‌های طبیعی برای پاک سازی بدن استفاده کنید. در روند اصلاح رژیم غذایی تان حتما مصرف غذا‌های پرچرب، آماده، حاوی نگهدارنده و غذا‌های شیرین مانند شکر تصفیه شده را کاهش دهید. در رژیم غذایی می‌توانید آنتی اکسیدان مصرف کنید، به این منظور میوه جات (شاخص گلایسمی پایین و دارای مقادیر بسیار فیبر و مواد معدنی) و سبزیجات را در غذای خود افزایش دهید. فراموش نکنید دخانیات را ترک کنید تا متابولیسم بدن به حالت اولیه بازگردد و سطوح آنزیم‌ها و هورمون‌ها که باعث تشدید سلولیت می‌شوند، به حالت طبیعی برگردند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : بهترین روش درمان سلولیت ، درمان سلولیت ، سلولیت ، روش درمان سلولیت


تبلیغ با میترا نت