دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچگونه یک چاق خوش تیپ باشیم؟

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

در این مقاله چند نکته و ترفند را به شما خواهیم آموخت تا زمانی که وزنتان هنوز کاهش پیدا نکرده، لاغر و خوش لباس بنظر بیایید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 10 ) بنچاق !
نویسنده : Mohammadreza0723 شماره پست : 31132 تاریخ انتشار : 1398/06/16
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : ns6200 , Mylovelyangel , vashty , hoomanz , yaser , Loveislife , Bostodl , mz71 , writer , Myangel ,
سالم غذا خوردن و رعایت یک رژیم غذایی مناسب کمک خواهد کرد تا وزنتان را کم کنید، اما این یک راه حل طولانی مدت برای خوب بنظر رسیدن است. می‌دانم که چند کیلو کم کردن در حرف ساده است، اما در عمل خیلی سخت.

   
لباس‌های تنگ نپوشید

لباس‌هایی تنگ پوشید، به جای آن تی‌شرت یا پیراهن‌هایی که به خوبی اندازه‌تان هستند را انتخاب کنید. چرا که در لباس‌های تنگ، تمام اندام چربی دارتان به راحتی مشهود خواهند بود.

   
تی‌شرت‌های یقه 7، یا پیراهن‌های یقه دار بپوشید

این دو نوع لباس، توجه را از زیر چانه‌تان برداشته، و اگر خط گردن باریکی داشته باشید، باعث گمراه کردن مخاطبتان می‌شود! از یقه اسکی اجتناب کنید، چرا که کلا گردن شما را پنهان کرده، و باعث جلب توجه به غبغب شما خواهد شد.

   
لباس‌های تیره بپوشید

مردم در لباس‌هایی که تیره رنگ هستند لاغر بنظر می‌رسند. پس به سراغ سیاه، سرمه‌ای، یا هر لباس تیره‌ی دیگری بروید. لباس‌های تیره هم مخاطبتان را گمراه کرده و باعث می‌شود خیال کند چند کیلویی لاغرتر هستید.

   
از لباس‌های پارچه‌ای ضخیم دوری کنید

از سویشرت‌های جیب‌دار، آزاد، و ضخیم دوری کنید. به جای آن به سراغ سویشرت‌های یقه 7 و شال‌های نازک پشمی بروید، لباس‌هایی که بیش از حد معقول به حجم اندامتان اضافه نکنند.

   
ژاکت یا کت 3 دکمه بپوشید

بجای اینکه به سراغ ژاکت یا کت‌های 1 تا 2 دکمه‌ای بروید، انواع 3 دکمه‌ای را انتخاب کنید، چرا که بدن شما را درازتر نشان می‌دهد، و باعث خواهد شد قد بلندتر و لاغرتر بنظر بیایید.

   
لباس‌هایی با خطوط عمودی انتخاب کنید

پوشاکی که دارای خطوط نازک و عمودی هستند هم همینطور. خطوط عمودی، فرد را قد بلند‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند. لباس‌هایی که خط‌های پهن و افقی دارند را، کلا فراموش کنید! آنها شما را پهن‌تر نشان خواهند داد. همچنین از لباس‌هایی که طرح‌های برجسته و جالب توجه دارند هم دوری کنید.

   
در جیب‌هایتان بار و بندیل حمل نکنید

گوشی هوشمند، کیف پول پر، و چیزهای دیگری که خیلی جا می‌گیرند را در جیب‌هایتان قرار ندهید. چرا که باعث جلب توجه می‌شوند، چیزی که باید از آن دوری کنید.

   
شلوارهای فاق کوتاه بپوشید

منظور این است که شلوارهایی نپوشید که روی کمرتان بسته می‌شوند، در عوض شلواری را انتخاب کنید که زیر چربی‌های پهلوتان بسته شود. دور شلوارتان باید آنقدری طول داشته باشد که باعث فشرده شدن زیر شکمتان، و در نتیجه بیرون افتادن شکم از روی شوار نشود.

   
جاهای درستی را ارزش دهید

لباس‌های تیره را جاهایی بپوشید که می‌خواهید دیگران روی اندامتان متمرکز نشوند، لباس‌های روشن هم جاهایی که دوست دارید توجه‌ها را به خود جلب کنید. اساسا، شاید بخواهید که مخاطبین شما به بالاتنه تان نگاه کنند، یعنی قسمتی از بدنتان که لاغرتر است، و چشمشان از محدوده‌ای که اضافه وزن بیشتری دارید دور بماند.

   
وضعیت ایستادن صحیح

آخرین موضوع، که کم اهمیت هم نیست، این است که وضعیت ایستادن، می‌تواند یک فرد چاق را لاغر، و یک فرد لاغر را چاق نشان دهد! بنابراین وضعیت ایستادن صحیح خیلی مهم است. تا جایی که می‌توانید صاف بایستید، این باعث خواهد شد لاغرتر بنظر بیایید. در این شرایط خودتان خواهید فهمید که چند کیلویی لاغرتر نشان می‌دهید، از طرفی با این مدل ایستادن، اعتماد بنفس هم خواهید گرفت!

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : چاقی ، چاق خوش تیپ ، خوشتیپ بودن


تبلیغ با میترا نت