دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمیکی موس و مینی موس واقعی در واقعیت عاشق هم بودن

پست های بیشتر از دسته فیلم و سریال

جالب است که بدانید روسی تیلور صداپیشه ستاره محبوب دیزنی مینی موس برای دهه ها عاشق صداپیشه میکی بوده است
گزارش تخلف دوست داشتم ( 6 ) بنچاق !
نویسنده : farid61 شماره پست : 30983 تاریخ انتشار : 1398/05/28
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : ns6200 , mz71 , vashty , hoomanz , yaser , Matinhm ,
جالب است که بدانید روسی تیلور صداپیشه ستاره محبوب دیزنی مینی موس برای دهه ها عاشق صداپیشه میکی بوده است. راسی تیلور که به تازگی در سن 75 سالگی در اثر سرطان کولون درگذشت، هنرمندی بااستعداد بود که پیش از این در نقش های Strawberry Shortcake و Pebbles Flintstone نیز صداپیشگی کرده بود، او عمیقا عاشق وین آلوین شد،  کسی که از دهه هفتاد تا زمان مرگش در 2009 صداپیشگی میکی موس را عهده دار بود.

طبق گفته واشنگتن پست، تیلور اولین بار سال 1988  زمان کار  در دیزنی در نقش مینی با آلوین ملاقات کرد. این دو زمانی که کار صداپیشگی را شروع کردند حدود سال 1987 ازدواج های ناموفقی داشتند. بیل فارمر بازیگر به این روزنامه گفت: بعد از گذشت چند سال این دو هنرمند تبدیل به میکی موس و مینیموس شدند. هردویشان از همسران خود طلاق گرفتند و عاشق یکدیگر شدند. همه این را می دیدند. همینکه آنها را حین کار نگاه می کردی متوجه می شدی رابطه شان عمیق تر از یک رابطه کاری است.

تیلور و آلوین سال 1991 در هاوایی ازدواج کردند. با این حال این زوج از رابطه عاشقانه و زندگی خصوصی شان حرف نمی زدند، چون نمی خواستند رابطه آنها روی میکی و مینی سایه بیفکند. اما آلوین گاهی در قالب این شخصیت عشق خودش به راسی را ابراز می کرد. آلوین گاهی یک گیتار کوچیک می آورد و در قالب نقش میکی شعر عاشقانه کوتاهی را برای مینی میخواند.  همه می دانستند که وین این ترانه را برای راسی می خواند.

این زوج به دیزنی لند نیز رفتند، جاییکه از صدای آنها برای شاد کردن بچه های کوچک استفاده می کرد، خصوصا کسانی که خیلی روزهای شادی نداشتند. وقتیکه این زوج به سالن شهرت در  افسانه های یزنی رسیدند Roy E شرح داد که اینها زوجی بودند که با مهربانی خودشان را وقف کارهای خیریه کرده بودند، خصوصا کارهایی که مربوط به بچه ها می شد. آلوین سال 2009 در سن 62 سالگی در اثر مشکلات ناشی از دیابت درگذشت، اما تیلور همچنان عاشق او باقی ماند.

اندرو فاراگو متصدی موزه هنری کارتون سان فرانسیسکو به واشنگتن پس گفت: به نظر من آلوین و تیلور مینی و میکی موس واقعی بودند: خوش قلب، بخشنده، مهربان با همه و... من فکر می کنمآنها واقعا در قالب شخصیت هایشان فرو رفتند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : میکی موس ، مینی موس ، روسی تیلور ، دیزنی مینی موس
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت