دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینپارک دیزنی لند شانگهای، با بلندترین قلعه پریان!

پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

یکی از جاذبه های شانگهای که شاید در نگاه اول برای کودکان مکانی رویایی باشد اما بزرگسالان را هم به خود جذب می کند، پارک دیزنی لند شانگهای است.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : hoomanz شماره پست : 30711 تاریخ انتشار : 1398/05/22
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty ,
جاذبه ای که در منطقه و جزیره اقامتگاهی دیزنی در چوآنشا نیو تاون بودونگ «Chuansha New Town of Pudong New Area» واقع شده و از هنگامی که افتتاح شده است، توانسته گردشگران و توریست های بسیاری را به سمت خود بکشاند. آرزوی هر کودکی است که شخصیت های دیزنی را زنده و از نزدیک ببیند. حتی شما هم اگر وارد این پارک موضوعی شوید، نه تنها دغدغه ها و دردسرهای بزرگسالی را فراموش می کنید؛ بلکه همراه با کودکان به تجربه شهربازی و جاذبه های درون این پارک مشغول خواهید شد.

حتی آنچنان به شما خوش می گذرد که گذر زمان را فراموش خواهید کرد. این پارک در شانزدهم ماه ژوئن سال 2016 در زمینی بسیار بزرگ به مساحت 116 هکتار افتتاح شد. از آنجایی که ششمین دیزنی لند دنیا و اولین در چین است، پارک دیزنی لند شانگهای توانسته رکوردهای بسیاری را در این زمینه به نام خود بزند. برای نمونه باید بگوییم که این پارک بلندترین قلعه پریان را در دنیا دارد. قلعه ای که از هر نقطه از پارک دیده می شود و به محض ورود به این مجموعه چشمتان به آن می افتد. قلعه ای که جادو و سحر شده است.

از ویژگی های این پارک با دیگر پارک های دیزنی دنیا این است که در طراحی اش، چندین اثر چینی هم به آن افزوده اند. می توانید در محوطه های آن شخصیت های داستانی و تخیلی مانند زودیاک چینی را که در باغ های تخیلی کشیده شده اند، ببینید. در مجموع می توانید 7 جاذبه گردشگری را درون پارک با 7 موضوع متفاوت بشمارید. مکانی که نه تنها تخیل کودکان را رشد می دهد، بلکه برای شما هم جذابیت های خاص خودش را دارد.

میکی یا میکی موس اولین و مشهورترین شخصیت والت دیزنی است که به محض ورود به پارک دیزنی لند شانگهای ابتدا از آن می گذرید. هنگامی که می خواهید از دروازه ورودی خیابان بگذرید، فواره هایی را به شکل قایق بخار میکی در دو طرف خود می ببینید که بسیار جالب و دیدنی هستند. شخصیت کارتونی میکی موس با دوستانش به استقبال شما می آیند. در ضمن این خیابان تنها فضایی تخیلی نیست؛ بلکه بازاری بسیار شلوغ مملو از گردشگران چینی و خارجی است.

گردشگرانی از سراسر جهان خواهید دید که مغول خرید کالاها و سوغاتی های چین هستند و حتی مغازه های اغذیه فروشی و تنقلات هم در میان آن ها قرار گرفته اند. شخصیت های کارتونی در طول خیابان قدم می زنند و اگر دوست داشته باشید می توانید با آن ها عکس بگیرید. این اولین پارک دیزنی در جهان که طراحی شده است، را در این شهربازی خواهید یافت. در این پارک، پل ها و مسیرهایی وجود دارند که هفت منطقه آن را به یکدیگر متصل می کنند.

یکی از جذابیت هایی که در این پارک وجود دارد، نردبانی است که می توانید بر روی آن ایستاده و صحنه های نمایشی که درون قلعه اجرا می شود را ببینید. اگر به فیلم ها و کمیک های چینی علاقه دارید، بر روی دیواری می توانید شخصیت های زودیاک چینی را که 12 شخصیت هستند، بیابید و با آن ها عکس بگیرید. یکی از امکانات ویژه ای که در این پارک وجود دارد، چرخ و فلک قدیمی و پر از نوستالژی این پارک است که برای سواری گردشگران خارجی رایگان است.

اگر به ماجراجویی و داستان های هیجان انگیز دزدان دریایی علاقه دارید، پیشنهاد می دهیم که به جزیره ماجراجویی که محل زندگی قبیله باستانی تازه کشف شده ای است، بروید. مکانی بسیار مرموز و پر از گنجینه های پنهان که می توانید آن ها را کشف کنید. به کمپ اکتشاف بروید و در آنجا ماجراجویی شوید که می خواهد ناشناخته ها و گنج های پنهان درون جزیره را کشف کند. به درون کشتی های ارواح یا دیگر کشتی ها بروید. حتی می توانید وارد فضای طبیعت مخوف درون جزیره ها بشوید.

سوار واگن هایی شبیه به واگن های ذغال سنگ معادن شوید و بر روی ریلی که چرخان حرکت کنید. از کوهی که آبشاری مرتفع دارد، دور بزنید و در نهایت با سرعت وارد رودخانه ای شوید که شما را به سمت غارهای تاریک با هیولاهای غول پیکر و اسرار آمیز می برد. قایق سواری در چنین مسیر هیجان انگیز و فضاهای جدیدی تجربه ای به یاد ماندنی برای شما خواهد داشت. با این سفر به چین و ورود به پارک دیزنی لند شانگهای با احساسی متفاوت تر این شهر را تجربه کنید.

یکی دیگر از پارک های موضوعی که بسیار جذاب طراحی شده است و کودکان و مخصوصا بزرگسالان عاشق داستان سرایی را به خود جذب می کند، پناهگاه گنج است. اینجا با اولین پارک دزدان دریایی در پارک دیزنی لند شانگهای روبرو می شوید که دو کشتی چوبی غول پیکر هم دارد. رستوران دزدان دریایی و منطقه تفریحی آبی آن، یکی از پرطرفدارترین جاذبه های درون شهربازی است.

می توانید گروه های چند نفره تشکیل داده و در منطقه ای که به شکل فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب طراحی شده است، به دنبال گنجینه سانکن بگردید. فضایی سرپوشیده و جذاب که آن چنان هر گردشگری را سرگرم می کند تا در نهایت خسته شود و برای رفعه خستگی به رستوران دزدان دریایی برود و آب میوه ای تازه بنوشد. در طول این مسیر با دیگر دزدان دریایی شجاع، پریان دریایی بسیار زیبا و حتی موجود ترسناک کراکن یا هشت پای غول پیکر روبرو خواهید شد.

اگر به دیگر فیلم های دزدان دریایی علاقه دارید، می توانید به دیدن نمایشی جذاب به نام «بازی چشم طوفان» با حضور کاپیتان جک بروید. بازی و جنگیدن های طنزآمیز کاپیتان جک با دیگر دزدان دریایی، صحنه های شاد و خنده داری برای هر گردشگری ایجاد می کند. اگر به دنیاهای آینده و تکنولوژی علاقه دارید، پیشنهاد می دهیم که به دنیای آینده بروید. منطقه ای در پارک دیزنی لند شانگهای که در آن تمام تکنولوژی های برتر آینده به همراه امکانات بی پایان آن و هر آنچه که در فیلم های علمی تخیلی وجود دارد، خواهید دید.

برنامه بازی نجات سیاره با شمشیرهای نوری و تیراندازی به دشمنان را در این پارک تجربه خواهید کرد. فضایی که در این پارک می بینید شما را به یاد فیلم های علمی تخیلی می اندازد و پر از صفحه های LED و سیستم های جذاب بازی است تا با استفاده از آن ها بتوانید دشمنان را شکست داده و نابود کنید. سوار هواپیماهای پرنده اگر شوید، نمایی کامل از کل مجموعه پارک دیزنی لند شانگهای را خواهید دید. همچنین قسمتی از مجموعه را به پارک جنگ ستارگان و ماپیتان مارول اختصاص داده اند.

مکانی که می توانید از شخصیت ها و قهرمان های سمبلیک جنگ ستارگان دیدن کنید و با آن ها عکس بگیرید. و اما بزرگترین پارک موضوعی در دیزنی لند شانگهای، سرزمین عجایب نام دارد. بلندترین، بزرگترین و جذاب ترین قلعه ای که قبلا از آن نام بردیم در این سرزمین قرار دارد. اینجا اولین پارک دیزنی است که کودکان و گردشگران می توانند با شخصیت های کارتونی مانند سفید برفی در طبقه آخر قلعه همراه شوند. اگر از پنجره های قلعه به بیرون نگاه کنید می توانید مزارع و جنگل های اطراف قلعه را ببینید.

جایی که سفید برفی در آن ناپدید و مخفی می شود. حتی قسمتی از جنگل را می یابید که معدن هفت کوتوله است. می توانید وارد معدن شده و با هفت کوتوله همراه شوید و حتی به خانه آن ها بروید. یکی دیگر از فضاهای طراحی شده در دیزنی لند شانگهای خانه چوبی صد طاق شخصیت کارتونی وینی د پو «Winnie the Pooh» است. یکی از جذاب ترین قسمت های این پارک، رودخانه ای است که شما را به سرزمین یخی و غار کریستالی پر از مجسمه های یخی می برد.

یکی از موفق ترین داستان ها وانیمیشن های دیزنی و پیکسار، داستان اسباب بازی هاست که هفتمین پارک در این مجموعه بزرگ تفریحی در میان جاذبه های شانگهای است. تمام شخصیت های این انیمیشن را در این پارک خواهید دید. مجسمه های بزرگی از اسباب بازی ها که کودکان را مجذوب خود می کنند. هر یک از بخش های مختلف این پارک موضوعی مکانی است که می توانید در آنجا پرسه زده و البته از مغازه هایی به سبک غربی آن خرید کنید.

وارد هر یک از هفت پارک موضوعی درون دیزنی لند شانگهای که بشوید، رستوران ها، مغازه ها و سالن های غذاخوری جذابی را خواهید یافت که خوشمزه ترین تنقلات، میان وعده ها و غذاها را سرو می کنند. بنابراین لازم نیست که برای تهیه غذا مسافت طولانی و شلوغ میان پارک ها را طی کنید. همچنین هنگام ورود به پارک می توانید با خود غذاهای بسته بندی شده و بطری های آب معدنی به همراه داشته باشید.

برای سوغاتی هم به سراغ مغازه ها رنگارنگ سوغاتی فروشی با انواع اسباب بازی ها و عروسک ها، حلقه های رنگی دستبند، ساعت های مچی و دیگر سوغاتی ها بروید. جدای از این مغازه ها، در بیرون از پارک، شهر دیزنی قرار گرفته است. دیزنی تاون یا شهر دیزنی در واقع مرکز خرید بسیار بزرگی است که پر از مغازه ها، رستوران ها و دیگر سرگرمی هاست. خانواده هایی که به دیدن این مکان تفریحی می روند، دو هتل موضوعی را خواهند یافت.

هتل هایی به نام هتل دیزنی لند شانگهای «Shanghai Disneyland Hotel» و هتل توی استوری «Toy Story Hotel» از هتل هایی هستند که اگر برای رزرو اتاق در آن ها اقدام کنید، برنامه چندین بازدید رایگان از اقامتگاه و پارک دیزنی لند شانگهای را به دست خواهید آورد. اگر تمایل به خرید اینترنتی یا تلفنی بلیط را ندارید، باید در صف طولانی باجه فروش بلیط ورودی منتظر نوبت بمانید.

یادتان باید که باید پاسپورت و مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید بلیط تهیه کنید. قیمت های ورودی برای هر کودک بسته به قد و سنی که دارد، متفاوت محاسبه می شود. اگر آخر هفته و تعطیلات عمومی وارد پارک شوید، باید هزینه ورودی بیشتری به نسبت دیگر روزهای هفته بپردازید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : پارک دیزنی لند شانگهای ، جاذبه های شانگهای ، سفر به چین
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت