دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینقبل از رزرو هتل باید به چه نکاتی دقت کنید؟

پست های بیشتر از دسته علمی و آموزشی

اگراین که قبل از رزرو هتل باید چه نکاتی را در نظز بگیرید را در موتورهای اینتنرتی جستجو کرده اید و به دنبال آن بوده اید و در نهیات به مطلب ما رسیده اید، بدون شک در تدارک یک سفر هستید و می خواهید تا دست به انتخابی درست در رزرو هتل خود بزنید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : hoomanz شماره پست : 30666 تاریخ انتشار : 1398/05/19
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : yaser , vashty , amiraliziaee , reza2233 ,
فرقی ندارد که مقصد شما داخلی و یا خارجی باشد؛ رزرو آنلاین هتل مخصوصا مقصدی که برای اولین بار است می خواهید به آن سفر کنید یکی از کارهایی است که اگر به آن وارد نشوید ممکن است تبدیل به یک کار سخت شود که نتیجه ی خوبی هم شاید در نهایت همه ی سختی ها نداشته باشد! اما به شما می گوییم که راه هایی هست که در غالب نکات مهم برای رزرو هتل این کار را برای شما بسیار ساده و آسان می کند.

اگر شما برای اولین بار است که تصمیم گرفته اید که به صورت آنلاین هتل رزور کنید و یا حتی در دفعات قبل در این زمینه اشتباهاتی داشته اید و دیگر همچون سابق دست و دلتان به رزرو هتلی آن هم به اصطلاح ندیده و نشناخته نمی رود، باید بگوییم که قرار نیست دیگر با خواندن نکات مهم برای رزرو هتل دچار پشیمانی در مورد گرفتن هتل در مقصد مورد نظرتان شوید.

بارها برای افراد مختلف این مشکل پیش آمده است که در هنگام رزرو هتل محل اقامت خود چه در شهرهایی که قبلا به آن سفر کرده اند و چه در مقاصدی که برای بار اول است که می خواهند به آن سفر کنند، هتلی را در نهایت رزرو می کنند که باب میل آنان در نیاید! این باب میل نبودن دقیقا به این معناست که این هتل دارای خدماتی بوده که با نیازهای این افراد سازگار نبوده. برای این که یک انتخاب و رزرو درست و کارساز در زمینه ی هتل ها داشته باشید، نکاتی وجود دارد که شما را در این زمینه به بهترین انتخاب ممکن می رساند.

ما می خواهیم این موارد را به تفصیل و تفسیر برای شما بیان کنیم تا راهنمای شما در این زمینه شوند و در نهایت یکی از پایه گذاران سفری خوب و به یاد ماندنی برای شما حداقل در بخش رزرو هتل شوند. هر کسی برای سفر بدون شک بودجه ای مشخص و معلوم دارد که هزینه ی اسکان و اقامت در هتل هم در بین موارد مختلف بودجه اش معلوم و مشخص شده است و برای یاقی پولش هم نقشه هایی در سر دارد.

یکی از نکات مهم برای رزرو هتل این است که وقتی که دارید هتل های مقصد خود را بررسی می کنید، بدون توجه به این که چقدر پول دارید و میزان بودجه ی مالی شما زیاد و یا کم است همه ی هتل ها را از 6 ستاره تا یک اقامتگاه بسیار معمولی را مورد بررسی و تفسیر خود قرار دهید! شاید فکرکنید این کار بیهوده است اما باید یبه شما بگویم که با این کار و با اختصاص دادن بین 15 الی 30 دقیقه زمان می توانید تا یک تصور کلی از انواع خدمات و امکانات مختلف در مقصد خود را در نهایت این کار مطلع شوید.

با این که همه ی هتل ها در ارائه ی برخی خدمات و امکانات مختلف و متفاوت عمل می کنند ولی این حقیقت غیر قابل انکار است که 90 درصد خدماتی که در هتل ها دریافت می کنید، با یکدیگر یکسان هستند و تنها شکل ارائه ی آن خدمات است که تفاوت اصلی را برای شما ایجاد می کند! بنابراین پیشنهاد ما برای شما این است که اول یک تصور کلی نسبت به هتل های موجود در مقصد خود پیدا کنید و بعد بروید به سراغ هتلی که با بودجه ی شما همخوانی دارد.

قدم بعدی درباره ی نکات مهم برای رزرو هتل در مقاصد مختلف این است که انواع خدمات مختلفی که هتل به مسافران خود ارائه می کند را با یکدیگر مورد بررسی و مقایسه قرار دهید تا نتیجه ی جالبی را بگیرید. یکی از فایده های مهم این کار این است که با این کار می توانید این را متوجه شوید که آیا هتلی در مقصد شما هست که با همین مقدار هزینه خدمات بیشتری را ارائه دهد؟

درست است که نمی توان از روی ستاره های یک هتل به صورت صد در صدی شکل ارائه ی خدمات یک هتل را قضاوت کرد اما این که آیا این هتل امکاناتش کامل است و یا نه و یا حتی این که خدماتی که به شما ارائه می گردد در نهایت کم است و یا برعکس؛ می توانید به آن دست یابید. با این حال دقت به تعداد ستاره های یک هتل، یکی از روش های سنتی و بسیار پرکاربرد در انتخاب یک اقامتگاه مناسب و در عین حال با هزینه ای مناسب است.

این یکی از قوانین خاکستری در این زمینه است که در برخی از کشورهایی همچون اسپانیا خیلی مهم است که تعداد ستاره های یک هتل با میزان خدمات و امکاناتی که برای مسافران و اقامت کنندگان تهیه دیده است، یکی باشد و در یک کلام ستاره های یک هتل کاملا تمامی خدمات و تجهیزات آن را تشریح می کند. به همین خاطر است که به شما می گوییم که ستاره های یک هتل را از اولویت های خود قرار دهید زیرا تا 70 درصد و بیشتر ستاره های یک هتل در انتخاب آن تاثیر گذار هستند.

یکی از نکات مهم برای رزرو هتل این است که حتما امکانات آن را به صورت کامل بررسی کنید. بله ما هم می دانیم که بالاخره نمی شود بدون بررسی امکانات و خدمات یک هتل آن را رزرو کرد و این برای خود شما هم کاملا روشن و واضح است اما این اصل را فراموش نکنید که خیلی ها هستند که وقتی می خواهند که هتلی را رزرو کنند، چشمشان دیگر زیبایی های نمایش داده شده ی هتل در عکس ها را می گیرد و الباقی کارها و بررسی ها را کنار می گذارند و رزرو خود را انجام می دهند!

نمی گوییم که عکس ها را کنار بگذارید و اصلا نگاهشان نکنید اتفاقا برعکس، عکس هایی که از زوایای مختلف یک هتل چه در سایت خود هتل و یا در سایت های نقد و بررسی آن ها می گذارند؛ اطلاعات خوبی را به شما می دهند. اما، تصمیم نهایی خود را باید تحت تاثیر بررسی کامل شرح خدمات و امکانات هتل مورد نظرتان اعمال کنید.

با توجه به تعداد نفراتی که با شما در این سفر همراه هستند، یکی دیگر از نکات مهم برای رزرو هتل که می تواند بر روی تصمیم شما بسیار تاثیرگذار باشد این است که اتاق های هتلی که شما برای اقامت می خواهید رزرو کنید، برای اقامت چند نفر در نظر گرفته و تجهیز شده اند؟ این که شما دوستانه، خانوادگی و یا حتی به قصد کار و تجارت می خواهید به جایی سفر کنید بسیار بر روی اتاقی که می خواهید رزرو نمایید تاثیر گذار است.

به طور مثال کسانی که قصد سفر به جایی را دارند و هدفشان از این سفر تجاری است، برایشان مهم است که اتاقشان میز کار، اینترنت پر سرعت WIFI و یا حتی لپ تاب و سیم شارژر داشته باشد. در برخی از هتل ها اتاق ها تنها برای اقامت 2 نفر مجهز شده اند و در برخی از هتل های دیگر، امکان اقامت یک کودک با امکانات مناسب و یا اضافه شدن تعداد نفرات بیشتر هم وجود دارد.

در قسمت شرح خدمات معمولا به این قسمت حتما دقت کنید که خدمات پذیرایی هتلی که دارید آن را بررسی می کنید، چگونه است؟ آیا خدمات در این هتل رایگان است و یا نه، برای بیشتر خدمات باید هزینه ی اضافی بپردازید؟ پذیرایی هتل ها و شرح آن ها یکی از نکات مهم برای رزرو هتل هستند که رابطه ی بسیار مستقمی با میزان هزینه ای که شما در نظر گرفتید، دارند.

معمولا در سایت هایی مثل سایت Booking که هم خدمات هتل ها را به همراه تمامی اطلاعاتشان مورد بحث و بررسی قرار می دهد و هم کار رزرو را انجام می دهند، در کنار خدمات پذیرایی که شامل پرداخت هزینه می شوند حتما این مسئله را ذکر می کنند که آن ها شامل دریافت هزینه ای اضافی هستند یا خیر. در دنیای امروزی که با استفاده از تکنولوژی همه ی مرزها و فاصله ها به نوعی درنوردیده شده اند، دیگر می توان از همه چیز سر درآورد!

اگر می خواهید هتلی را رزرو کنید که هنوز هم به رزرو آن شک دارید و احساس می کنید که هنوز هم باید وروردی های اطلاعاتی شما باز باشد، کامنت های کسانی که قبلا در آن هتل اقامت کرده اند را مطالعه نمایید! نگویید که این کار وقت گیر و شاید بی اهمیت است زیرا اگر اینگونه بود مطممئن باشید که اصلا قسمتی به آن اختصاص داده نمی شد! می توانید از کامنت ها (خواندن حداقل 10 کامنت) متوجه شوید که در یک هتل سطح ارائه ی خدمات چگونه است و یا این که مردم از اقامتشان در این هتل راضی بوده اند یا خیر؟

پیشنهاد می کنیم که خودتان هم حتما این کار را انجام دهید و مسافران دیگر را در تجربه ی اقامت خود در یک هتل به اشتراک بگذارید زیرا، نظر و تجربه ی شما حتما کمک بزرگی به شخصی دیگر خواهد کرد. یکی از نکات مهم برای رزرو هتل برای هر کسی این است که با توجه به موقعیت قرارگیری و مکانی یک هتل، دسترسی مسافران به خابان های اصل، ایستگاه های وسایل حمل و نقل عمومی، فاصله تا جاذبه های اصلی و معروف شهر چگونه است؟!

این که شما بخواهید یک هتل با فول امکانات را رزرو کنید و قصدتان آشنایی با محیط شهری باشد عملا باید هزینه ی زیادی را برای رفت و آمد خود بپردازید و به این صورت هزینه های سفرتان حتی زیاد هم بشود. در عوض هتلی که دسترسی آن به مرکز شهر و وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک باشد، خود می تواند یک مزیت بسیار خوب باشد. البته باید باز هم به اولویت هایتان نگاه کنید. دوست دارید هتلتان در یک محیط آرام باشد یا دسترسی آن به مراکز شهر آسان باشد؟ در هر صورت انتخاب با شماست.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : رزرو هتل ، نکات سفر ، انتخاب هتل مناسب
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید