دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینتاثیر هندوانه در درمان اختلال نعوظ !

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

برای مردانی که نمی توانند برای درمان اختلال نعوظ ،ویاگرا مصرف کنند، هندوانه یک جایگزین مناست که بعید است عوارض جانبی جدی ای داشته باشد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 7 ) بنچاق !
نویسنده : tiiiim شماره پست : 30419 تاریخ انتشار : 1398/05/19
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa , Ntmi123 , hesam2016 , yaser , reza2233 , ns6200 ,
آیا هندوانه به درمان اختلال نعوظ کمک می کند

داروهای تجویزی باری اختلال نعوظ مردان معمولا دوره درمانی طولانی ای داشته و تاثیر یکسانی بر همه ندارند. ظهور ویاگرا برای درمان اختلال نعوظ دنیای پزشکی جنسی را متحول کرد و مشکلات اغلب مردان مبتلا به اختلال نعوظ در اثر بیمای یا افزایش سن را حل کرد.

با این حال داروهای اختلال نعوظ برای همه موثر نیستند و برای برخی افراد با عوارض جانبی همراهند و ممکن است دچار درد قفسه سینه و بیماری های قلبی شوند. برای مردانی که نمی توانند ویاگرا مصرف کنند، هندوانه یک جایگزین مناست که بعید است عوارض جانبی جدی ای داشته باشد. 


چرا هندوانه در درمان اختلال نعوظ موثر است

سیترولین موجود در هندوانه به نعوظ بهتر کمک میند. سیترولین اسید آمینه ای است که در فرایند نعوظ دخالت دارد. ویاگرا با افزایش جربان خون به آلت تناسلی به حفظ نعوظ کمک می کند. سیترولین می تواند همین کار را انجام دهد اگرچه به شیوه ای متفاوت. 

تحقیقات اولیه نشان می دهد که بدن می تواند سیترولین را به اسید آمینه ای دیگر به نام آرژنین تبدیل کند. آرژنین تبدیل به اکسید نیتریک می شود که می تواند عروق خونی را منبط کرده و جریان خون به آلت تناسلی و در نتیجه نعوظ را بهبود دهد.

بیشتر غلظت سیترولین در آب هندوانه جمع شده است بنابراین مردانی که می خواهند از هندوانه به عنوان ویاگرای طبیعی استفاده کنند بهتر است آب هندوانه را بنوشند. مردان به راحتی می توانند آب هندوانه یا مکمل های سیترولین را به عنوان جایگزین ویاگرا استفاده کنند.

در مطالعه انجام شده مردانی که سیترولین مصرف می کردند رابطه جنسی بیشتری داشته و نعوظ بهتری را تجربه می کردند. مطالعه ای که سال 2014 روی موش های نر انجام شد نشان داده موش هایی که عصاره هندوانه مصرف می کردند تعداد جفت گیری بیشتری داشتند. محققین به این نتیجه رسیدن که هندوانه علاوه بر درمان اختلال نعوظ باعث افزایش میل جنسی هم می شود. تحقیقات منتشر شده در سال 2017 که به دنبال نقش سیترولین و آرژنین در عملکرد نعوظ بودند نشان دادند سطح این دو اسید آمینه در 122 مردی که اختلال نعوظ داشتند پایین بود.


مزایا و مضرات استفاده از هندوانه به عنوان ویاگرای طبیعی

* اختلال نعوظ را با هندوانه درمان کنید
* به جز در مواردی که فرد حساسیت یا دیابت داشته باشد می تواند با خیال راحت هندوانه مصرف کند.
* مصرف هندوانه در مقادیر زیاد امن است به استثنای افرادی که به این میوه حساسیت دارند.
* مصرف هندوانه سطح قند خون را بالا می برد بنابراین افراد مبتلا به دیابت مقدار مناسب مصرف آن را باید از پزشک بپرسند.
* هندوانه کم کالری است ولی به هر حال مصرف بیش از حد هر ماده غذایی می تواند منجر به کاهش وزن شود.
* هیچ گونه اثر جانبی در تحقیقات انجام شده روی مردان و حیوانات نر در مورد هندوانه گزارش نشد است.
* نحوه استفاده از هندوانه به عنوان ویاگرای طبیعی

مطالعه ای که در سال 2005 انجام شد نشان داد هندوانه قرمز سیترولین کمتری از هندوانه زرد یا نارنجی دارد. مقدار سیترولین در پوست هندوانه بسیار بیشتر از گوشت میوه است ولی تفاوتی بین انواع دانه دار و بی دانه آن مشاهده نشد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : درمان اختلال نعوظ ، اختلال نعوظ ، ویاگرای طبیعی ، هندوانه ویاگرای طبیعی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید