دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

ورود به حساب
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمروری بر علائم سرطان پانکراس!

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

سرطان پانکراس چهارمین علت مرگ در ارتباط با بیماری های مرتبط با سرطان در مردان و زنان است. افراد مبتلا به سرطان پانکراس در مراحل اولیه ،شانس احتمال 85٪ در طی یک دوره 5 ساله برای بهبودی کامل را دارند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 3 ) بنچاق !
نویسنده : tiiiim شماره پست : 30147 تاریخ انتشار : 1398/05/07
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : samane7 , Faren ,
زردی :

زردی علامتی است که با تعداد زیادی از بیماری ها همراه است، زمانی که پوست و چشم شروع به ایجاد یک سایه زرد می کند، ممکن است نشانه ای از مشکل در بدن باشد. زردی اغلب به علت بدخیمی پانکراس ارتباط ندارد. همه چیز در مورد بیلی روبین بیش از حد است. 

هنگامی که بیلی روبین در بدن به علت تومور تجمع می کند و مانع آزاد شدن بیش از حد صفرا از بدن می شود، کبد، به نوبه خود، بیلی روبین فرآوری شده (صفراوی) را از طریق مجرای صفرا خارج نمیکند، و پس از آن چشم ها و پوست زرد رنگ می شوند.

زردی هنگامی که تومور پانکراس به کبد گسترش می یابد، بدتر می شود، بنابراین زردی می تواند در مراحل اولیه و پایانی تومور پانکراس دیده شود. 


ادرار تیره تر:

ادرار رنگی ناشی از بیلی روبین بیش از حد در بدن است و یکی از نشانه های واضح است که نشان می دهد تومور ممکن است در پانکراس شما رشد کند. هنگامی که ادرار شما شروع به تغییر رنگ تیره می کند، شانس تشخیص تومور بیشتر است و مهم است که در اسرع وقت با متخصص خود مشورت کنید.


مدفوع چرب :

همانطور که به نظر می رسد نفرت انگیز است ولی این یکی از نشانه های روشن تومور در بدن شما، به خصوص در پانکراس است. هنگامی که تومور رشد می کند مجرای صفرا را که قرار است بر روی غذا کار کنند و مواد چربی بدن را پردازش می کند مسدود می کند بنابراین مواد چرب و مواد دیگر با مدفوع بیرون می آید. 


مدفوع رنگی : 

به غیر از مدفوع که چرب است، نشانه دیگری که ممکن است از سرطان لوزالمعده رنج ببرد، رنگدانه در مدفوع است. آب پانکراس و صفرا که قرار است به دستگاه گوارش برسند مسدود می شوند و از این رو در مدفوع وارد می شوند.


سوزش پوست :

علامت دیگری که می تواند زندگی شما را قبل از اینکه خیلی دیر شود را نجات دهد، سوزش پوست در کنار پوست زرد است. اگر پوست شما رنگ زرد و سوزش بی سابقه ای داشته باشد، وقت آن رسیده که به یک متخصص مراجعه کنید.

تحریکات ممکن است بر روی برخی از نقاط بدن مانند یک خوشه از جوش های ریز و یا پراکنده در سراسر بدن خود ظاهر می شود. سوزش ناشی از تعدادی از عوامل مانند بیلی روبین بیش از حد، کاتالیزورهای گوارشی ناکافی در بدن و میزان سوخت و ساز بدن کم است.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : علائم سرطان پانکراس ، سوزش پوست ، سرطان لوزالمعده
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید