دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینآموزش صحیح انجام کانتورینگ صورت گرد

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

در کانتورینگ صورت گرد برای لاغرتر نشان دادن قسمت‌هایی همچون گردن، کنار شقیقه‌ها و فک، از سایه تیره‌تر استفاده می‌شود. همچنین هایلایت روشن در قسمت‌هایی همچون وسط گونه ها و پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 9 ) بنچاق !
نویسنده : shakiba21 شماره پست : 29842 تاریخ انتشار : 1398/04/18
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : marlboro477 , khodaismylove , Loveislife , iamlove , Mylovelyangel , alifigo , Myangel , fatemeh ,
آیا با اصول کانتورینگ صورت گرد آشنایی دارید؟ کانتورینگ روشی در آرایشگری است که برای زیبا‌تر جلوه دادن اجزا صورت و رفع نقص‌های موجود در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. نحوه آرایش صورت گرد به وسیله روش کانتورینگ با دیگر انواع صورت کمی متفاوت است. در این مقاله به آموزش کانتورینگ صورت گرد می‌پردازیم و نکاتی در این خصوص ارائه می‌کنیم.


تعریف صورت گرد

برای آنکه روش کانتورینگ در صورت گرد را به صورت حرفه‌ای پیاده سازی کنید، باید با تعریف صورت گرد آشنایی داشته باشید. صورت گرد به صورتی گفته می‌شود که طول و عرض آن به یک اندازه بوده و فاقد زاویه باشد. در حقیقت در صورت گرد، حاشیه اطراف صورت یک دست بوده و بدون گوشه است. استخوان فک، شقیقه‌ها و استخوان گونه‌ها فرورفتگی و زاویه بسیار نامحسوسی داشته و تمامی اجزاء صورت در وسط آن متمرکز شده می‌شود.


وسایل مورد نیاز

کرم مرطوب کننده
کرم پودر برنزه
سایه روشن یا هایلایتر
اسفنج آرایشی
رژگونه


اصول کانتورینگ صورت‌های گرد

برای پیاده سازی روش کانتورینگ بر روی صورت گرد باید اصول زیر را مد نظر داشته باشید:

ابتدا تمامی قسمت‌های پوست صورت خود را با کرم مرطوب کننده آب رسانی کنید.

برای پیاده سازی کانتورینگ بر روی هر نوع فرم صورت ابتدا بهتر است خطوط مختلف چهره را مشخص کنید. به عنوان مثال با کشیدن خطوطی به شکل ایکس وسط پیشانی را از کناره‌های آن جدا کرده و همچنین با کشیدن خطوطی به شکل 7 زیر چشم‌ها از گونه‌ها جدا کنید.

سعی کنید برای عمق بخشیدن به چهره از کرم پودری که 3 درجه از رنگ پوست خودتان تیره‌تر است استفاده کنید.

از هایلایت یا سایه روشن بر روی قسمت‌هایی همچون وسط گونه ها، وسط بینی، پیشانی و چانه استفاده کنید.

در صورت‌های گرد بهتر است رژ گونه دقیقاً زیر استخوان گونه استفاده شود.

 برای لاغرتر نشان دادن قسمت‌هایی همچون گردن، کنار شقیقه‌ها و فک از سایه تیره‌تر استفاده کنید.

در صورت تمایل می‌توانید قسمت‌های خالی صورت را با پودر روشن و اسفنج مخصوص پر کنید.

در پایان کانتورینگ می‌بایست مرز بین سایه‌های تیره و روشن محو و یکدست شود به طوری که آرایش طبیعی‌تر به نظر آید.

بعد از آنکه کلیه مراحل کانتورینگ صورت به طور کامل به پایان رسید می‌توانید چشم‌ها و لب‌های خود را به صورت دلخواه آرایش کنید.


سخن آخر

کانتورینگ یک ترفند کاربردی در آرایش صورت برای داشتن ظاهری جذاب‌تر و زیبا‌تر است که در آن افراد سعی می‌کنند با متعادل کردن اجزای صورت به فرم ایده آل و جذاب تری دست پیدا کنند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : کانتورینگ صورت گرد ، زیبا‌تر جلوه دادن اجزا صورت ، نحوه آرایش صورت گرد
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت