دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمارتین لوترکینگ انحراف اخلاقی داشت و متجاوز بود!

پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

پرونده‌های اف بی آی که به تازگی افشا شده‌اند، پرده از راز‌هایی برداشته‌اند؛ از جمله اینکه مارتین لوتر کینگ یک الکلی همیشه مست بوده و با 40 تا 45 زن در اتاق‌های هتل عیاشی کرده و رابطه نامشروع داشته است، و حتی پدر یک فرزند نامشروع نیز هست.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 3 ) بنچاق !
نویسنده : yaser شماره پست : 29445 تاریخ انتشار : 1398/04/02
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa , ahmadreza6101 , hoomanz ,
برای ماموران اف بی آی که از طریق میکروفن‌های کارگذاشته شده در سوئیت یک هتل مشغول شنود بودند، اتفاق کثیفی که در اتاق روبرویی در حال وقوع بود، باورکردنی نبود. ژانویه سال 1964 بود و صدایی که از اتاق روبرو شنود می‌شد، صدای تعرض یک کشیش به یکی از اعضای زن کلیسا بود، آمیخته با صدای قهقهه‌های مرد دیگری که رئیس کشیش بود و گاهی توصیه‌هایی می‌کرد.

بر طبق نظر ماموران که در هتل ویلارد در واشنگتن مستقر بودند، مرد متجاوز دستیار رهبر جنبش حقوق مدنی، مارتین لوتر کینگ و مردی که می‌خندید، خود مارتین لوتر کینگ، نماد مبارزه با نژادپرستی، بود که هنوز هم جملۀ معروفش «من یک رویا دارم» - که یکسال پیش از این اتفاق در یک سخنرانی گفته بود - الهام‌بخش فعالان است.

اما ممکن است هرآن این موقعیت والا فرو ریزد. زیرا، بر طبق گفته‌های برنده جایزه پولیتزر و نویسنده زندگی‌نامۀ کینگ، پرونده‌های اف بی آی که به تازگی افشا شده‌اند، پرده از راز‌هایی برداشته‌اند، از جمله اینکه این سخنران و مبلغ یک الکی همیشه مست بوده و با 40 تا 45 زن در اتاق‌های هتل عیاشی کرده و رابطه نامشروع داشته است؛ و حتی پدر یک فرزند نامشروع نیز هست.

در دهه 60 میلادی که کینگ مشغول مبارزه و برگزاری کمپین بود، اف بی آی به این نتیجه رسید که او برای امنیت ملی خطرناک است – نه فقط به این دلیل که اف بی آی باور داشت کینگ کمونیست است، بلکه به این دلیل که متقاعد شده بود گرایش کینگ به روابط نامشروع او را در مقابل باج‌خواهی آسیب‌پذیر می‌کند.

به همین دلیل رابرت اف. کندی، که در کابینه برادرش، جان اف. کندی، وزیر دادگستری بود، با شنود تلفن‌های کینگ توسط اف بی آی در اتاق‌های هتل محل اقامتش و همینطور مخفیگاه‌هایش در آتلانتا - که معمولا با دوستان دخترش می‌رفت - موافقت کرد. بر طبق تحقیقات گارو، اف بی آی انتقال‌دهنده‌ها را در دو لامپ در اتاق هتل ویلارد، که کینگ در ژانویه سال 1964 برای خودش و دوستانش رزرو کرده بود، کار گذاشتند.

وقتی کینگ از راه رسید، دوست نزدیکش، لوگان کرس، کشیش کلیسای بالتیمور، از کینگ و دوستان دیگرش دعوت کرد با زنان – که متعلق به یک کلیسا بودند—ملاقات کنند. او این زنان را با خود از واشنگتن آورده بود. آنچه بعدا اتفاق افتاد، خشونت جنسی سرسام آور بود. بخشی از اسناد اف بی آی اشاره می‌کند: «گروه در اتاق با زنان ملاقات کردند و درباره این صحبت می‌کردند که هر زنی برای چه عمل جنسی طبیعی و غیرطبیعی‌ای مناسب است.»

ارو در زندگی‌نامه کینگ به این نکته که دوستان کینگ او را نصحیت می‌کردند «قدری خود را کنترل کند»، و پاسخ کینگ به آن‌ها که می‌گفت: «26 تا 27 روز خارج از خانه است و این راهی برای کم کردن اضطرابش است»، اشاره کرده است. برخی منتقدان ادعا کرده‌اند که رابطه وعاظ با اعضای زن کلیسا در سال‌های آغازین جنبش حقوق مدنی طبیعی تلقی می‌شد.

کینگ خودش گفته بود هیچ واعظ سیاه پاکدامنی را نمی‌شناسد. تیلور برنچ، که او هم زندگی‌نامه کینگ را نوشته است، افشار کرده که چطور همراهان کینگ در سفر او به نروژ در سال 1964 و برای دریافت جایزه صلح نوبل، در هتل اسلو دنبال فاحشه‌های برهنه می‌دویدند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : انحراف اخلاقی مارتین لوترکینگ ، حقوق مدنی ، مارتین لوترکینگ
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت