دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچگونه در خانه ورزش کنیم؟

پست های بیشتر از دسته ورزشی و تندرستی

تا حالا به این فکر کرده اید که چقدر خوب می شد تمام تجهیزاتی را که در باشگاه وجود دارد می توانستید در منزل خود داشته باشید؟ البته این خواسته برای بیشتر ما افراد دست نیافتنی است.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : ns6200 شماره پست : 29225 تاریخ انتشار : 1398/03/23
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : xop7783 , yaser , Mohammadreza0723 , Faren ,
با توجه به اینکه ورزش برای سلامتی جسم و روح بسیار مهم می باشد، هر کسی باید بداند که چگونه می توان در منزل بدون نیاز به هیچ کدام از تجهیزات ورزشی، تمرین کرد.


پیاده روی :

اگر آب و هوا خوب باشد، بهتر است در هوای آزاد پیاده روی کنید. اما اگر شرایط جوی مناسب نبود، می توانید به جای آن، از راه پله های منزل خود چند بار بالا و پایین بروید؛ در ضمن، می توانید این کار را با گرفتن جسمی در دست تان انجام دهید. اگر هم در منزل تان پله ندارید، در فضای داخلی خانه تان پیاده روی کنید.


پریدن :

می توانید در منزل به صورت کلاغ پر بپرید. این تمرین برای افزایش ضربان قلب بسیار مفید بوده و شما را به سرعت گرم می کند. علاوه بر این، باعث تقویت ماهیچه های پاهای تان می شود.


شنا :

ابتدا روی شکم روی زمین بصورت درازکش بخوابید. سپس، در حالی که پاهای تان روی پنچه قرار گرفته، دستهای تان را کمی بیشتر از عرض شانه باز کرده و با فشارکف دست به زمین، بدن خود را از زمین جدا کرده و دوباره به سطح زمین نزدیک کنید طوری که بدن تان با زمین تماس نیابد. این کار را چند بار انجام دهید. این تمرین عضلات گردن، بازو و سینه ها را تقویت می کند.


اسکات پا :

ابتدا در حالت ایستاده قرار بگیرید. سپس، کف دست ها را در دو سمت گوش ها قرار داده و به آرامی بدون اینکه کمرتان خم شود، زانو ها را خم کرده و به سمت پایین حرکت نمایید. البته، زاویه زانو ها در حالت خم، نباید کمتر از 90 درجه شده باشد. این کار عضلات پاها را تقویت می کند.


کرانچ :

روی زمین به پشت دراز بکشید؛ سپس، زانو ها را رو به بالا خم کرده طوری که کف پاها روی زمین باشند. بعد، نیم تنه بالا را از طوری از زمین جدا کنید که بتوانید با نوک انگشتان، زانوهای خود را لمس نمایید. سپس، به حالت استراحت و یا درازکش برگردید. این کار را چندین مرتبه انجام دهید. کرانچ باعث تقویت عضلات شکم می شود.


بالا بردن اجسام در حالت ایستاده :

پاها را بیشتر از عرض شانه باز کنید. سپس، جسمی را که می توانید بلند کنید را در منزل یافته و بین پاها روی زمین قرار دهید. بعد، بدون اینکه از کمر خم بشوید، زانو ها را خم کرده طوری که بتوانید با دستان تان جسم را بگیرید. سپس جسم را با راست کردن زانو ها بلند کنید. در ضمن، در حالتی که زانوها خم هستند، نباید زاویه آن ها کمتر از 90 درجه شود.

اگر دست تان به جسم نمی رسید، فاصله بین پاهایتان را بیشتر کنید تا هنگام پایین آمدن بدون اینکه زاویه زانو ها کمتر از 90 درجه شود، بتوانید جسم را بگیرید. همچنین زمانی که جسم را بالا می برید، زانو ها را کاملا راست نکنید یعنی باید با زاویه ای کمتر از 180 درجه باشند.


حرکات موزون :

بدون شک یکی از بهترین ورزش هایی که می توان در منزل انجام داد، اجرای حرکات موزون می باشد. زیرا، این تحرک بدنی مفید تمام عضلات بدن را درگیر کرده و همچنین باعث تقویت ماهیچه های قلب نیز خواهد شد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : ورزش در خانه ، ورزش در منزل ، بدون تجهیزات ورزشی ، ورزش برای سلامتی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت