دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمهمترین دلیل ابتلا به کبد چرب از نظر طب سنتی

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

″آب یخ″ نخستین و بزرگترین علت نابودی کبد محسوب می‌شود! نوشیدن مستمر و روزانه آب سرد، به‌شدت سلامت کبد شما را تهدید می‌کند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 9 ) بنچاق !
نویسنده : ns6200 شماره پست : 29093 تاریخ انتشار : 1398/03/19
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : yaser , Ntmi123 , hoomanz , vashty , fzqueen , Bostodl , jwkrmay , khodaismylove , Faren ,
در این مطلب، یکی از مهم‌ترین دلایل ابتلا به "کبد چرب" معرفی شده است :

امروزه "کبد چرب" تبدیل به یک بیماری فراگیر در کشورمان شده است که دلیل عمده این امر، عدم رعایت تدابیر تغذیه‌ای همچنین عدم آشنایی مردم با عوامل پیدا و پنهان ابتلا به کبد چرب است.

برخلاف آنچه برخی تصور می‌‌کنند که دلایل ایجاد کبد چرب، عوامل بسیار پیچیده و خاصی است اما دلایل اصلی ابتلا به کبد چرب، عدم رعایت تدابیر بسیار ساده‌ تغذیه‌ای است که آگاهی نسبت به آن، تاثیرات بزرگی بر روی سلامت افراد خواهد داشت؛ اما چطور؟! "آب یخ" نخستین و بزرگترین علت نابودی کبد شما محسوب می‌شود!


نوشیدن آب سرد :

نوشیدن مستمر و روزانه آب سرد، به‌شدت سلامت کبد شما را تهدید می‌کند و این یکی از تذکرات و تدابیر جدی بر اساس آموزه‌های "طب سنتی" کشورمان است که متاسفانه در طب نوین به این دستوارت و تدابیر، کمترین توجهی نمی‌شود. چه بسیار افراد مبتلا به کبد چرب که حتی پس از مراجعه به پزشک متخصص خود و آغاز روند درمانی خود، همچنان دلایل ابتلای خود به این بیماری را نمی‌دانند. 


نوشیدن آب یخ با شکم خالی :

پزشک متخصص آنها نیز بسیاری از تدابیر و پرهیزات ضروری طب سنتی برای درمان کبد چرب را به این دسته از بیماران گوشزد نمی‌کند! به همین دلیل شاهد بسیاری از بیماران مبتلا به کبد چرب هستیم که همچنان به نوشیدن "آب یخ" ادامه می‌دهند! نوشیدن آب یخ با شکم خالی یا به صورت ناشتا، اثرات مخرب بسیار شدیدتری به همراه دارد.


نوشیدن آب سرد بعد از ورزش :

همچنین نوشیدن آب سرد و یخ پس از فعالیت‌های شدید بدنى و ورزشی از مهمترین دلایل ابتلا به کبد چرب است!

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : اثر آب یخ بر کبد ، کبد چرب ، آب یخ ، درمان کبد چرب
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت