دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینبهترین شهرهای چین برای زندگی کدام ها هستند؟

پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

به هر حال برای هر کسی در زندگی این اتفاق پیش آمده است که قصد عوض کردن محیط زندگی خود و زندگی در شهر و کشوری دیگر را داشته باشد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : hoomanz شماره پست : 28997 تاریخ انتشار : 1398/03/10
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : ahmadreza6101 , hormaghy ,
یکی از گزینه های افراد برای تغییر شهر و کشور خود برای محل زندگی، چین است. این کشور به واسطه ی قدرت اقتصادی و پهناوری سرزمینش، یکی از گزینه های پیش روی خیلی از کسانی است که قصد مهاجرت به دیگر کشورهای جهان را دارند. اگر شما هم علاقه مندید که درباره ی بهترین شهرهای چین برای زندگی و همچنین بررسی شرایط این شهرها و انتخاب بهترین بین آن ها اطلاعات داشته باشید، در ادامه با ما همراه باشید.

چین شهرهای بسیار زیادی دارد که از بیشتر آن ها می توان به عناوین مختلفی یاد کرد. یک شهر پر از جاذبه است، یک شهر غذایش متفاوت است، شهری دیگر پر است از بازارهای مختلف لباس و خیلی از تعاریف و صفات دیگر هست که می توان به شهرهای مختلف چین نسبت داد. معمولا از بین تمامی این شهرها، پکن که پایتخت است و شانگهای که یکی از قطب های اقتصادی این کشور است، به عنوان بهترین شهرهای چین برای زندگی معرفی می شوند.

البته تنها شهرهای مناسب برای زندگی این دو شهر نیستند و بررسی شرایط بهترین شهرها چندین شهر مختلف در چین را در انتخاب های پیش روی ما قرار می دهد. حال ما می خواهیم تا 4 تا از بهترین شهرهای چین برای زندگی را از بین شهرهای مختلف این کشور به شما معرفی نماییم.

البته باید ببینید که قصد شما از بستن کوله بارتان و رفتن به چین برای زندگی چه چیزی است. بررسی شرایط بهترین شهرهای مسکو از لحاظ خواسته های هر کسی متفاوت است. یکی قصد دارد تا در یک محیط سر سبز و طبیعی زندگی کند و یکی هم دوست دارد تا در قلب اقتصادی و مدرنیته ی شهری زندگی کند. ما در این جا اصل را بر این گذاشته ایم که اولویت بهترین شهرهای چین برای زندگی مرکز اقتصادی و مدرنیته ی شهری باشد.


پکن

اولین شهری که قصد بررسی شرایط آن را از بین بهترین شهرهای چین برای زندگی داریم، شهر پکن است. پکن پایتخت چین بزرگ است و یکی از پر جمعیت ترین شهرهای جهان و این کشور است. پکن را باید به عنوان یکی از قطب های اقتصادی جهان معرفی کنیم زیرا مراکز مالی و اقتصادی بسیار زیادی چه از طرف چین و چه جامعه ی بین الملل در این شهر وجود دارند. پکن دارای ریشه های تاریخی بسیار زیادی در خود است که نشان می دهد که سابقه ی زندگی و اجتماع در آن به بیش از چندین هزار سال پیش باز می گردد و این خود نشان دهنده ی این است که در این شهر همیشه بهترین شرایط برای زندگی وجود داشته است.

علاوه بر جاذبه های تاریخی و شهری پکن، پکن به عنوان یکی از بهترین شهرهای چین برای زنگی این است که این شهر دومین قطب تجاری جهان است و طبیعتا امکانات زندگی و همچنین مشاغل گوناگون زیادی را در خود دارد. البته نباید این را از یاد برد که با توجه به این که شما پس از مهاجرت به پکن زمانی که بسته به مهارت های خود وارد کار شوید، با توجه به حقوق دریافتی خود پس از کسر مالیات از آن، هزینه های زندگی در پکن برای شما کافی هستند یا خیر. به هر حال با توجه به این که پکن شهری تجاری است و عنوان پایتخت را دارد، میانگین هزینه ها در آن نیز مختلف است.


هانگژو

هانگژو یکی از شهرهای چین است که به عنوان یکی از مقاصد همیشگی و یا حتی موقتی برای زندگی درچین معرفی می شود. از لحاظ بررسی شرایط کلی، هانگژو نزدیک به 9 میلیون نفر جمعیت دارد و از لحاظ وسعت هم بسیار بزرگ است. از لحاظ شرایط پذیرش توریسم این شهر نیز شرایط مشابهی که با پکن دارد و به خاطر پیشینه ی تاریخی بلند و بالایش و همچنین بناهای تاریخی که در خود دارد، از لحاظ گردش مالی صنعت توریسم شهر پر پتانسیلی است. این شهر بزرگ دارای محیطی آرام و بافت شهری پیوند خورده با طبیعت است.

خود چینی ها درباره ی شهر هانگژو می گویند که اگر بهشت در بالای آسمان است، هانگژو به عنوان نماینده ای از بهشت بر روی زمین به وجود آمده است. در هانگژو نمی توانید به فراوانی پکن و شانگهای فراوانی عناوین مختلف شغلی را داشته باشید اما با این وجود نیز در این شهر، می توانید عنوان شغلی منطبق با توانایی های خود را پیدا کنید. مراکز خرید مختلف، خانه های مدرن با متراژهای مختلف، جاذبه های تفریحی و ورزشی، انواع مراکز آموزش و مراکز درمانی در این شهر چینی برای همه ی شهروندان موجود است و به همین خاطر، در بین بهترین شهرهای چین برای زندگی از لحاظ بررسی شرایط، نام هانگژو را نیز می توانیم ببینیم.


شانگهای

شانگهای پایتخت نیست اما از لحاظ وسعت و بزرگی و همچنین تجارت و مدرنتیه ی تکنولوژیکی، یکی از پیشرفته ترین شهرهای چین است. این شهر علاوه بر این که بسیار بزرگ است، جاذبه های تاریخ بسیاری را نیز در خود دارد و به همین خاطر گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا با تورهای مسافرتی مختلفی در خود پذیرا است. با توجه به فصلی که در آن هستیم، بلیط پرواز هواپیمای خیلی ها به مقصد این شهر خریداری شده یا می شود و می توانیم از این نظر بگوییم که شانگهای از لحاظ صنعت توریسم هم بسیار قوی است.

امروزه در شانگهای بیش از 200 هزار مهاجر زندگی می کنند که معیارهای مختلفی برای انتخاب این شهر به عنوان یکی از بهترین شهرهای چین برای زندگی و اقامت داشته اند. آن ها از مهم ترین دلایل انتخاب خود، بررسی شرایط بهترین شهرها از لحاظ موقعیت های شغلی، شرایط اقتصادی، رفاه اجتماعی و دیگر شرایط شانگهای را به عنوان انتخاب نهایی خود برای زندگی معرفی کرده اند.


شنژن

با این که شاید نسبت به دیگر شهرهای چین اسم شنژن یا شنزن را کمتر شنیده و یا اصلا نشنیده باشید اما باید بدانید که این شهر یکی از قوی ترین بازوهای اقتصادی چین است. این شهر زیبای چینی در مرکز استان گوانگ دونگ قرار گرفته و به واسطه ی این که یکی از مناطق تجارت آزاد در چین بودنش، از آن دسته شهرهای چینی است که از اهمیت بسیاری در زمینه ی تجارت و بازرگانی برخوردار است.

از لحاظ بهترین شهرهای چین برای زندگی و همچنین بررسی شرایط بهترین شهرهای این کشور، شنژن هم بسیار مدرن است و هم بسیار پتانسیل زیادی برای زندگی افراد مختلف از نژاد و شهرهای مختلف دارد. از آن جا که سرعت افزایش جمعیت در این شهر بالاست، پیش بینی می شود که شنژن این روزها بیش از 15 میلیون جمعیت در خود داشته باشد.

به خاطر این که شنژن منطقه ی آزاد است، در این شهر موقعیت های کاری بسیاری وجود دارد و همچنین در این شهر امکانات و رفاه زندگی بر اساس تحقیقات محققین شهر نشینی در این شهر بالاتر از برخی دیگر شهرهای چینی قرار دارد. مراکز مالی، تفریحی، ورزشی، سلامت و درمان و همچنین کیفیت بالای زندگی در این شهر باعث شده است تا شنژن نیز به عنوان یکی از بهترین شهرهای چین برای زندگی قرار بگیرد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : شهرهای چین ، شهر پکن ، زندگی در چین
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت