دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلایندر چین کجا می توانیم پاندا ببینیم؟

پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

یکی از جاذبه های دیدنی کشور چین که بسیار هم طرفدار دارد پانداها هستند. پاندا یکی از بامزه ترین حیوانات بر روی زمین هستند که هم اکنون در معرض خطر انقراض قرار گرفته اند. برای دیدن پاندا در چین باغ وحش ها و مناطق حفاظت شده جنگلی متعددی در نظر گرفته اند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : hoomanz شماره پست : 28936 تاریخ انتشار : 1398/03/09
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : fatemeh ,
البته تمام گردشگران امروزه می دانند که این خرس ها و پانداهای غول پیکر را در چنگدو، زادگاه پانداهای غول پیکر زندگی می توان پیدا نمود. در مجموع چهار منطقه حفاظت شده در چنگدو برای دیدن پاندا در چین وجود دارد. در این مطلب هر یک از این چهار منطقه حفاظت شده پانداها را معرفی می کنیم تا اگر تصمیم گرفتید به تماشای این حیوان دوست داشتنی در طبیعت و محل زندگی واقعی اش بروید، بتوانید از میان این 4 طبیعت یکی را انتخاب کنید. همچنین در تمام باغ وحش های پکن و شانگهای نیز می توانید به دیدن پاندا در چین بروید.

با سفر به این منطقه می توانید به دیدن پاندا در چین بروید. اینجا پانداهای بسیاری را در کنار یکدیگر خواهید دید. به شما به عنوان گردشگر و عاشق پاندا اجازه داده می شود تا از نزدیک این حیوان سیاه و سفید بانمک را ببینید. برای دیدن پاندا در چین این مرکز نگهداری پانداها، بسیار مشهور بوده و حتی به گردشگران اجازه می دهد تا پانداها را در آغوش بگیرند.

تعداد پانداهای این مرکز حدود 50 پاندای غول پیکر است و زمان پیشنهادی برای برنامه ریزی بازدید از مرکز مراقبت از پانداهای غول پیکر چنگدو نصف روز است. از جمله فعالیت هایی که به عنوان بازدید کننده و گردشگر در این مرکز می توانید داشته باشید، دیدن پانداها، به خصوص بچه پانداها و تماشای فیلم های گرفته شده و مستند از بزرگ کردن این بچه پانداهاست. این طبیعت و مرکز برای گردشگرانی که می خواهید به دیدن پاندا در چین بروند و زمان کمی هم در تور چین دارند، بسیار مناسب است.

اگر به دنبال دیددن پاندا در چین و البته شرکت در فعالیت های جذاب در این مورد هستید و نمی خواهید تنها از دور این حیوانات بامزه را ببینید، به شما پایگاه پاندا دوجیانجیان را پیشنهاد می دهیم. این مرکز 20 پاندا داشته و برای بازدید از طبیعت این مجموعه و بودن با پانداها بهتر است که یک روز کامل زمان بگذارید. می توانید پانداها را در یک روز از زندگیشان تماشا کنید و حتی در برنامه های مراقبتی از آن ها شرکت کنید. این مرکز برای گردشگرانی که می خواهند تجربه واقعی بودن و مراقبت از پانداها را داشته باشند، مناسب است.

تجربه زندگی و دیدن پاندا در چین را در این مرکز خواهید داشت. اگر علاقه ای شدید به این حیوان دوست داشتنی دارید و می خواهید که بیشتر خود را درگیر مراقبت و زندگی این نژاد از خرس ها نمایید، پیشنهاد می دهیم به مرکز پاندای وولونگ بروید. تعداد پانداهایی که در این مرکز خواهید دید، 30 پاندا هستند. طبعا برای سفر و دیدن پاندا در چین و در این مرکز، بایستی حداقل 2 روز زمان بگذارید. اکثر گردشگرانی که به این مرکز پاندا می آیند، داوطلبانه در برنامه های مراقبتی از پانداها شرکت می کنند و البته پانداها را در طبیعت و زیستگاه اصلی این حیوان می بینند.

منطقه ای با 20 پاندای غول پیکر است که درون طبیعت و حیات وحش چین قرار گرفته است. برای دیدن پاندا در چین این مرکز را پیشنهاد می دهیم. هر چند که باید 2 روز را در این برنامه سپری کنید. این مرکز نیز موقعیت خوبی را در طبیعت و حیات وحش چین برای گردشگران و البته پانداها فراهم نموده است. به این معنی که بیشتر به درون طبیعت قدم گذاشته اید و البته با گردشگران کمتری هم روبرو خواهید بود. فرصت مراقبت و گذراند 2 روز از سفر را با پانداها در مرکز پانداهای غول پیکر بیفنگژیا خواهید داشت. این برنامه را می بایست از جمله برنامه های سخت سفری در رابطه با طبیعت و حیات وحش پانداها دانست.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : جاذبه های توریستی چین ، پانداهای غول پیکر ، شهر چنگدو


تبلیغ با میترا نت