دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلایننشانه هایی که می گویند شوهرتان واقعا عاشق شماست

پست های بیشتر از دسته خانه و خانواده

همسرتان خیلی کم به شما ابراز علاقه می کند اما قلبا شما را دوست دارد ، اگر می خواهید مطمئن شوید که نشانه شوهر عاشق در او وجود دارد باید به رفتارهایش با دقت بیشتری نگاه کنید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : shakiba21 شماره پست : 28794 تاریخ انتشار : 1398/03/23
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : mnmnmn , Ntmi123 , khodaismylove , Loveislife ,
رفتارهایی که نشانه میدهد شوهر شما عاشق شماست حتی اگر به زبان نیاورد

هر یک از آقایان و خانم ها در روابط عاشقانه خود ، عشق و محبتشان را در راه های مختلف به زبان می آورند . اکثر زنان می گویند " من عاشقت هستم" و بدین شیوه عشق و علاقه خود را بیان می کنند و اقایان هم در رفتارهای روزمره خود بیان می کنند . اما گاهی اوقات ممکن است گیج شوید که آیا همسرتان شما را دوست دارد یا خیر؟! چراکه نحوه بیان و تفکر هریک از آقایان و خانم ها متفاوت است .

بنابراین ما در این بخش تصمیم گرفتیم تا فهرستی از 6 مجموعه مشترک رفتاری به شما ارائه نماییم که اگر چنین رفتارهایی را در همسرتان دیدید ، مستقیما نشان دهنده عاشق بودن او به شما است با این که حتی به زبان نیاورد .

حقیقتا ما بر این باوریم که معنای واقعی عشق در کارهایی که شما انجام می دهید می باشد ، نه آنچه که فقط بیان کنید . گفتن این جمله " من عاشقت هستم " آسان است ولی عشق واقعی در عمل می باشد و باید به صورت عمل به همسرتان ابراز علاقه و عشق نمایید .


1- او به حرف هایتان گوش می دهد

تحقیقات نشان داده است که خانم ها نسبت به آقایان بیشتر حرف همسرشان را گوش می دهند . آقایان نه تنها حرف شما را گوش می دهند همچنین در عمل نیز به شما عشقشان را ثابت می کنند وتوجه زیادی به شما می کنند و اگر این مورد را در همسرتان مشاهده کردید ، می توانید درک کنید که همسرتان مراقب شماست و توجه زیادی به شما می کند .
 

2- او نزد شما آسیب پذیریش را نشان می دهد

مردان در نشان دادن رفتارهایی که نسبت به نظر بقیه یک ضعف باشد، بطور کلی ذاتا محتاط هستند . آنها احساس می کنند که همیشه باید پر قدرت جلوه داده شوند .

اما زمانیکه آقایان در رابطه عاشقانه هستند شروع به رها کردن این عادت می گذارند و احساسات واقعی خود را نشان می دهند . درک آسیب پذیر بودن آقایان کمی طول می کشد و اگر او برای شما کاری کرد که نشان دهنده عشق اوست می تواند در شما باعث اعتماد به نفس شود که شوهرتان عاشق شماست .

 
3- او چهره شما را در شرایط بد هم دوست دارد

اکثر مردم تلاش می کنند تا روزهای خوبشان را خاطر داشته باشند و این به این دلیل است که می خواهید فقط روزهای خوب و خوشی را با همسرتان داشته باشید و در کل نسبت به زندگی احساس خوبی داشته باشید . اما هنگامی که رابطه واقعی صورت می گیرد زمان بیشتری را بایکدیگر صرف می کنید و نسبت به یکدیگر راحت تر هستید .پس از ورود به رابطه دوستانه واقعی دیگر برای همسرتان ضروری نیست که آرایش کنید چراکه او عاشق شما شده است و خواهد بود .

بنابراین هر زمانی که همسرتان به شما ابراز علاقه کرد و گفت " تو چه زیبا هستی" بدانید شما را بسیار دوست دارد و او را کاملا بپذیرید چراکه او کاملا عاشق شماست .


4-او نسبت به شما مغرور است

زمانی که مردی واقعا عاشق یک خانم شود ، او این علاقه را با لاف زدن نشان می دهد . بله این حقیقت دارد و یک مرد عاشق واقعی از این که نسبت به شما مغرور است خجالت نمی کشد .

اگر شما یک مادر خوب ، کارگر سخت کوش یا فردی هستید که دنبال اهدافش است و... می توانید اطمینان حاصل نمایید که همسرتان در این راه به شما کمک می کند و عاشق شما است . بنابراین اگر همسرتان به شما ابراز علاقه کرد ، شما هم متقابلا باید به او ابراز علاقه نمایید .
 

5-او همیشه همراه شما خواهد بود

این مورد در روابط عاشقانه یکی از موارد واضح است و اما در عین حال بسیار مهم است . اگر او همیشه همراه شما باشد و به عبارتی به شما چسبیده است ، بدین معنا نیست که او به شما اعتماد ندارد و شما را دوست ندارد . این گزینه برای درک کردن کمی سخت است ولی مطمئن باشید که او عاشق شماست و نمی خواهد شما را در هر شرایط تنها بگذارد . اکثر آقایان دوست ندارند از بحث و جدال اجتناب کنند و برای دفاع از شما حاضر به انجام هرکاری هستند .
 

6-او با شما در جمع خانواده و دوستانش با احترام برخورد می کند

این گزینه آخرین گزینه محسوب می شود و ولی یکی از مهم ترین ها محسوب می شود . بطور کلی هر مردی باید با همسرش در جمع خانواده و دوستانش با احترام برخورد کند و به او احترام بگذارد و این گزینه برای این که متوجه شوید همسرتان شما را دوست دارد کافیست .

اگر مشاهده کردید که همسرتان به نظر شما احترام قائل است و نظرات شما برای او مهم است بدانید که عاشق شماست و شما برای او مهم هستید .

تمام موارد بالا برای این که متوجه شوید همسر شما عاشق شما است ، مطرح شدند و برخی اوقات باید با برخی مشکلات کنار بیایید و برخی از آنها را نادیده بگیرید و راه های ابراز علاقه در آقایان متفاوت است و با آنها عاشقانه برخورد کنید .

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : نشانه شوهر عاشق ، احترام مرد به زن ، علاقه مرد به همسر
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت