دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین5 حرکت برای داشتن شکم عضلانی

پست های بیشتر از دسته ورزشی و تندرستی

داشتن اندامی متناسب و ورزیده برای همه خوشایند است.اما این خواسته جز با فعالیت ورزشی مناسب دست یافتنی نیست.در این مطلب کوتاه 5 حرکت را به شما داشتن شکم عضلانی و صاف معرفی می کنیم.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : farid61 شماره پست : 28417 تاریخ انتشار : 1398/02/15
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : reza2233 , Paradox , vashty , ns6200 ,
1- تمرین دراز و نشست معروف ( Sit Ups ) :

دراز کشیده ، زانوها را خم کنید و کف پا را روی زمین بگذارید .سپس دست ها را پشت سر گذاشته و مانند حرکت دراز و نشست با انقباض عضلات شکم بلند شوید 20 ثانیه در این پوزیشن توقف کنید و سپس استراحت نمایید.فراموش نکنید به دست هایتان به سر و مهره های گردن فشار وارد نکنید، می توانید دست ها را کنار سر قرار دهید.


2- تمرین فشاری بر شکم ( Crunches ) :

دست ها را پشت سر  بگذارید و پاها را دراز کنید؛ پای چپ را روی پای راست بگذارید، سپس زانو ها را خم کنید و به طرف بالا تنه حرکت دهید. ران تا زاویه 90 درجه خم می شود،بالاتنه را نیز فقط تا حدی که شانه ها از زمین جدا شود حرکت دهید.این موقعیت را 10 ثانیه نگه دارید سپس به موقعیت اول برگردید و حرکت را تکرار کنید.


3- تمرین فشاری با توپ ( Fitness Ball Crunches  ) :

پاها را روی توپ بگذارید به نحوی که تا ناحیه لگن با توپ در تماس باشد.سپس در حالی که دست ها را پشت سر قرار داده اید شانه ها را از زمین جدا کنید و به حالت اول برگردید.البته لازم به ذکر است برای جلوگیری از آسیب به مهره های گردن ، می توانید دست ها را کنار سر و یا کنار گردن قرار دهید.


4- پا دوچرخه با فشار شکمی ( Cycling stomach crunch exercise ) :

با قراردادن دست ها پشت سر و خم کردن 90 درجه ران ها از باسن تمرین را شروع کنید.به طور همزمان شانه راست و زانوی چپ را به سمت مرکز بدنتان بچرخانید تا جایی که آرنج و زانو همدیگر را لمس کنند. به حالت شروع برگشته و حرکت را با طرف مقابل انجام دهید.این حرکت را به تعداد مورد نیاز به صورت پیوسته تکرار کنید.


5- تخت (The Plank  ) :

 به شکم دراز بکشید سپس روی آرنج 90 درجه و پنجه پا بلند شوید و در همین حال 10 ثانیه بمانید سپس استراحت کنید و مجددا" تکرار حرکت.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : شکم عضلانی ، تمرینات شکم ، عضلات شکم ، تمرینات عضلات شکم
 من باشگاه ميروم و اين حركات را انجام ميدم ممنون از حركت هاي مفيدتان
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت