دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینچگونه با تمرینات وزن بدن لاغر شویم؟

پست های بیشتر از دسته ورزشی و تندرستی

تمریناتی که با کمک وزن بدن هم انجام می‌شوند، ممکن است در ابتدا شما را از نظر ذهنی و فیزیکی کمی آزار بدهند. اما خیلی با‌ارزش هستند!
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : Mohammadreza0723 شماره پست : 28135 تاریخ انتشار : 1398/02/05
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : reza2233 , Faren ,
زمانی که در بدنی فربه زندگی می‌کنید، فعالیت‌های فیزیکی که دیگران دارند، ممکن است برای شما چالش بر انگیز باشد! فعالیت‌هایی مانند از پله بالا رفتن، صاف نشستن و روی زانو چمباتمه زدن و بستن بند کفش‌ها.


غالب شدن بر ناراحتی

ورزش کردن در بدنی فربه، همه‌اش به تکان دادن چند ده کیلو اضافه وزن خلاصه نمی‌شود، بلکه با درد و نتایجی ناراحت‌کننده همراه خواهد بود. هر چه ورزشی که انجام می‌دهید با چنین درد و ناراحتی‌هایی همراه باشد، به احتمال بیشتری تمایل به ادامه‌ی آن نخواهید داشت. پس باید روی تمریناتی تمرکز کنید که ناراحتی کمتری برای شما ایجاد می‌کنند.

هر فرصتی برای اینکه بدنتان را تکان دهید خوب است، پس پاشنه‌تان را ور بکشید و به سراغ تمرینات ملایمی مانند پیاده روی، یوگا یا تای چی بروید تا ورزشی که از آن لذت می‌برید یا برایتان نویدبخش آینده‌ای روشن است را بیابید.


هدف گذاری

اگر می‌خواهید هر روز فعالیت کنید، با تقسیم تمریناتتان به تکه‌های کوچک‌تر و قابل کنترل، شانس انجام دادنشان را افزایش دهید. مثلاً اگر هدف شما این است که پلکان منزلتان را بالا بروید، بدون اینکه به نفس نفس بیفتید، اهدافتان را خرد کنید، مثلاً ابتدا هدفتان را تنها بالا رفتن پلکان یک طبقه قرار دهید بدون اینکه خسته شوید.

سپس به تدریج هدفتان را ارتقا دهید، حالا نوبت این است که دو طبقه را بالا بروید، حالا سه طبقه و به همین ترتیب. بدین صورت، بدون اینکه خودتان بفهمید، براحتی می‌توانید به هدف اصلی‌تان برسید!


پیاده روی

اگر بدنبال یک تمرین ارزان و ملایم هستید که کمترین فشار را به بدن شما وارد کند، حتماً پیاده روی را امتحان کنید. اگرچه ممکن است اوایل کمی برایتان سخت باشد، اما اگر بتوانید برای یکی دو هفته به آن بچسبید، خواهید دید که پیشرفت می‌کنید!

همچنین پیاده روی، یکی از بهترین ورزش‌هایی است که می‌توانید به راحتی آنرا در زندگی روزمره‌تان بگنجانید. فرصت پیاده روی همه جا فراهم می‌شود، از پیاده روی به سمت صندوق پستی گرفته تا رفتن به فروشگاه از پارکینگ. بعلاوه کلی هم کالُری می‌سوزانید: مثلاً اگر وزنتان حدود 80 کیلو باشد، در هر دقیقه 9.7 کالُری خواهید سوزاند. اگر وزنتان هم بیشتر باشد، بیشتر کالُری خواهید سوزاند!


تمرینات قدرتی

شما هم می‌توانید مانند بقیه با وزنه تمرین کنید، تمرین با کمک وزن بدن رایگان است! و هیچ نیازی هم به ثبت نام در باشگاه یا وجود دمبل ندارید. اگر خجالت می‌کشید در باشگاه ورزش کنید، این برای شما یک فرصت عالیست. خواهید دید که چقدر سریع اعتماد بنفستان زیاد خواهد شد.

با هر تمرینی که می‌توانید از پسش بر بیایید شروع کنید، حتی اگر حرکت پروانه‌ی پرشی است؛ معطل نکنید! سپس می‌تواند به سراغ شنا سوئدی البته روی دیوار هم بروید. می‌توانید تمرین اسکات صندلی را هم امتحان کنید. یک صندلی پشتتان قرار دهید و به آرامی حرکت اسکات را انجام بدهید. در این صورت هم ایمنی را رعایت کرده‌اید و هم تعادل بدنتان کلی بهتر خواهد شد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : اضافه وزن ، کاهش وزن ، لاغر کردن
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت